Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

 

??? nie wiem o co chodzi, ale co złego to nie ja.

Widzę Figuś, jak widzę czas szybko uleczył rany ale ja nie zapomniałem. I nigdy nie zapomnę jak cię mamił, obiecywał, nagabywał przez pół roku jak to będziecie sobie w dead rising 3 co-opowali jak już w grudniu dadzą go w goldzie. Jaki to będzie piękny wstęp do kontynuowania rozwałki w DR4. I co? I góvno, a po blantmanowych opowieściach pozostał tylko ból i zgrzytanie zębów. Podły człowiek.

 

Ehh niepotrzebnie pytałem, znowu ten ból

 

Nadal wierzę w dead rising 3 w goldzie;)

Do tego czasu pewnie się pozbędę XO

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem świeżym posiadaczem xboxa, wiec wybaczcie pytanie, ale właśnie sobie aktywowałem 2-dniową wersję próbną golda i z games with gold mam tylko 3 gry do ściągnięcia- monkey island, lovers coś tam i killer instinct II (?), a nie mam star wars i project cars. W demie nie mogę czy w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jestem świeżym posiadaczem xboxa, wiec wybaczcie pytanie, ale właśnie sobie aktywowałem 2-dniową wersję próbną golda i z games with gold mam tylko 3 gry do ściągnięcia- monkey island, lovers coś tam i killer instinct II (?), a nie mam star wars i project cars. W demie nie mogę czy w czym problem?

 

Pierwsze dwie nowe gry są dostępne od 1 do 15 nowego miesiąca, a kolejne dwie są każdorazowo dostępne od 16 dnia danego miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o wyjaśnienie jednego fenomenu, aktualnie mam trial 14-dniowy wpisany przez X1, gry GwG są dostępne też na tą konsolę, ale próbując ściągnąć Monkey Island 2 przez appkę sklep mam cały czas pełną cenę? Rozumiem, że na X1 troszkę inaczej warunki triali wyglądają niż na X360 i gry na X360, nawet we wstecznej przysługują, mi jedynie jak mam pełną subskrypcję? 

Odnośnik do komentarza

Właśnie się zamieniłem na Łoniaka(miałem PS4) i jestem w tym menu całkiem pogubiony

-jest tylko tych kilkanaście dem w sklepie?

Gdzie znajdę darmową  Killer Instinct-nie ma go w bezpłatnych-muszę mieć Golda?

Swego czasu przy zakładaniu konta na 360 był Gold 30-dniowy-teraz jest dwa dni?

Na razie nie utworzyłem jeszcze swojego konta-sprawdzałem czy wszystko działa na koncie poprzednika-Czy na swoim koncie mogę zagrać w gry z EA acsess z konta poprzednika?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bardzo proszę o wyjaśnienie jednego fenomenu, aktualnie mam trial 14-dniowy wpisany przez X1, gry GwG są dostępne też na tą konsolę, ale próbując ściągnąć Monkey Island 2 przez appkę sklep mam cały czas pełną cenę? Rozumiem, że na X1 troszkę inaczej warunki triali wyglądają niż na X360 i gry na X360, nawet we wstecznej przysługują, mi jedynie jak mam pełną subskrypcję? 

 

Gold na X360 i Xone działa inaczej. Z uwagi na fakt, że gry pobrane w ramach GwG na X360 stają się naszą własnością bez potrzeby dalszego posiadania subskrypcji (po wygaśnięciu Golda gry pobrane z GwG z X360 będą nadal działać), to do pobierania tych gier potrzebny jest wykupiony Gold na minimum miesiąc. Natomiast w przypadku gier z GwG w ramach Xone wystarczy nawet trial na Golda na kilka dni (ponieważ gry z GwG z Xone działają wyłącznie w czasie posiadania Golda).

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Właśnie się zamieniłem na Łoniaka(miałem PS4) i jestem w tym menu całkiem pogubiony

-jest tylko tych kilkanaście dem w sklepie?

 

W sklepie jest zakłada z demami i tam masz wszystkie dostępne dema gier.

 

Gdzie znajdę darmową  Killer Instinct-nie ma go w bezpłatnych-muszę mieć Golda?

 

Z tego co pamiętam to darmowe KI jest normalnie dziale bezpłatnych gier w sklepie. Golda musisz mieć do grania po sieci we wszystkich grach, które mają opcję gry po sieci, czyli także w grach F2P.

 

Swego czasu przy zakładaniu konta na 360 był Gold 30-dniowy-teraz jest dwa dni?

Na razie nie utworzyłem jeszcze swojego konta-sprawdzałem czy wszystko działa na koncie poprzednika-Czy na swoim koncie mogę zagrać w gry z EA acsess z konta poprzednika?

 

Twoja konsola musi być ustawiona jako konsola domowa dla konta poprzedniego właściciela. Jeśli zmienił ustawienia dla swojego konta, to w gry z EAA nie zagrasz na jego starej konsoli.

Odnośnik do komentarza

No właśnie w zakładce jest zaledwie kilka dem-wszedłem np.do pełnej wersji DR4 a tam jest demo, którego nie ma w zakładce dema.

Ogólnie to opłaca się ten EA acsess wykupować-często dodają jakieś gry darmowe?

Po zakończeniu abonamentu jest jeszcze ostęp do pobranych, czy tak jak w Plusie, już nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...