Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, _Be_ napisał:

A i jakby ktoś przegapił wszystkie 26 nowych gier już są dostępne w GP

 

https://www.trueachievements.com/n38003/six-more-games-join-xbox-game-pass-bringing-this-weeks-total-to-26

Ktoś tutaj siedzi w temacie indie/niezależne/niedocenione i mógłby coś polecić z tej listy? Oczywiście poza Hollow Knight. 

@Rozirzuć okiem proszę. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chris85 napisał:

Ktoś tutaj siedzi w temacie indie/niezależne/niedocenione i mógłby coś polecić z tej listy? Oczywiście poza Hollow Knight. 

@Rozirzuć okiem proszę. 

Guacamelee 2, Lichtspeer (niedoceniana gierka polskiego studia, przyjemny klimat i dużo żartów i nawiązań), Moonlighter (teraz z większą ilością contentu), SteamWorld i Thimbleweed Park, tak jak Bartek powiedział.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kupował już tego GP ultimate?Jest w promocji za 4 zł na miecha.Golda mam do września a gp dziś mi się skończył.Jak wykupie dziś to przedłuży mi golda?Czy to jest tylko miesiąc tego i tego liczony od momentu zakupu.

 

Bo GP nie potrzebuję a miesiąc golda za 4 zł to by było na :cebula:

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Kosmos napisał:

Jest tak jak piszesz. Czyli są tak jakby 2 gamepassy? Jeden, który działa z play anywhere i ten drugi do PC? 

Masz aktualizację win 10 i aplikacje game pass? Trzeba ją zainstalować. Mi gry chodzą ale z apki game pass pc. Game pass ultimate to game pass Xbox plus pc. Jak kupiłeś jakiś czas temu game pass na Xbox one to możesz teraz upgrade za 4 zł go do ultimate zrobić. Jak na samym pc się kupuje to nie wiem. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Bzduras napisał:

Zmieni Ci subskrypcję na XGPU. Będziesz miał Golda i Game Passa do października.

No to nieźle można przycebulić.Kupić golda na rok z allegro + ultimate za 4 ziko i mamy gmpasa na 13 miesięcy.

 

I jest tak jak mówiłeś po zakupie zmieniło mi subskrybcję na ultimate.:thanks:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, czesio83 napisał:

No to nieźle można przycebulić.Kupić golda na rok z allegro + ultimate za 4 ziko i mamy gmpasa na 13 miesięcy.

Dokładnie tak ludzie robili ;) A nawet lepiej, bo kupujesz rok Golda i rok GP + ten upgrade do XGPU i masz 25 miesięcy abonamentu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Spencer mowi że miało by sens połączenie GamePassa i xCloud ;)

Cytat

 

We haven't talked about the business model yet. We're here with the public preview to let people try it out, which is cool. It's the first time we've had a hands-on for people who don't work at Microsoft, so we're learning a lot and listening a lot. We announced a date for when it's coming, and we will be talking about a business model before it comes so people know what to do to sign up. As you think about a subscription like Xbox Game Pass, I do think the idea of Xbox Game Pass and an xCloud-like subscription makes a ton of sense. Think about what the convergence of those two things looks like. I think it's smart to think about. We haven't announced anything there, but I'd say that idea makes a ton of sense. How do I build my library? Xbox Game Pass is a great way for you to secure a bunch of content. Then, how do I get access to that library wherever I go? Do I use hardware that's Microsoft's or hardware that's my own in my home?

 

 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...