Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ASX napisał:

Ja też mam nieodparte wrażenie, że w tamtym roku do Passa trafiały lepsze gry. W dużej mierze to zasługa first party, bo Godrizon, Psychonauts 2 i Halo okazały się świetnymi grami. Ale były też całkiem przyjemne średniaki w dniu premiery jak Medium czy Outriders, był  świetny Hades. Było przejęcie Bethesdy kiedy to do Passa trafiło kilkadziesiąt gier z ich biblioteki.

Ogólnie mam wrażenie, że było więcej i lepiej niż teraz.

 

To nie tylko wrażenie, bo nawet nie chodzi o zaburzenie proporcji indyków do AAA, co raczej ich jakości. Jakby do usługi wpadały ciągle gry pokroju Blapshemous, Hollow Knight czy Castlevania Advance Collection zamiast symulatora rozpakowywania paczek, kozy czy ogólnie gier zen to ludzie byliby ogólnie bardziej zadowoleni. To co różni te pierwsze od drugich to fakt, że pierwsze to złożone gry o wyglądzie indyków, a taki Lawn Mower Simulator to dosłownie popierdółki. 

 

Wciąż liczę, że chociaż na PC wpadną takie indory jak SiFu czy Kena zamiast odpadów ze Steama. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Watch dogs 2 warto pograć? Nie bardzo lubię ubisofciaki ale w jedynke grało mi się fajnie bo lubię takie hakerskie klimaty.

 

jak jedynka ci pasowała to graj. pograłem w zeszłym roku jak był darmowy weekend i było fajnie. brytyjski wielki brat w nowoczesnym wydaniu, taki nieco cyberVjakVendetta. typowe ubi, typowe WD, parę fajnych ficzerów. kusi kupić za 40 zeta płytkę ale bardziej kusi poczekać na GP :cebula:

Odnośnik do komentarza
52 minutes ago, Colin said:

 

jak jedynka ci pasowała to graj. pograłem w zeszłym roku jak był darmowy weekend i było fajnie. brytyjski wielki brat w nowoczesnym wydaniu, taki nieco cyberVjakVendetta. typowe ubi, typowe WD, parę fajnych ficzerów. kusi kupić za 40 zeta płytkę ale bardziej kusi poczekać na GP :cebula:

Chyba mówisz o Legion

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Czoperrr napisał:

Chyba mówisz o Legion

 

:facepalm: tak to jest jak się pisze na szybko robiąc 4 inne rzeczy w tym czasie. taa, o legiona mi chodziło. dwójkę tak czy siak też ograłem. młodzieżowe, czasami tęczowe, elo łobuzy ale w końcu san francisco.  dolina krzemowa fajnie pasuje do hakowania. 

Odnośnik do komentarza

ja tam czerpię ekscytację przede wszystkim z grania w gry. Czasami być może, aż chyba za dużą na standardy forum, bo jak jakaś gra mi się spodoba to mogę o niej pisać i grać w nią miesiącami lub latami, za co bywam wyśmiewany.

Ale w czekaniu i ekscytowaniu się nowymi grami też nie ma nic złego, zwłaszcza jeśli jest się czym ekscytować.

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

ja tam czerpię ekscytację przede wszystkim z grania w gry. Czasami być może, aż chyba za dużą na standardy forum, bo jak jakaś gra mi się spodoba to mogę o niej pisać i grać w nią miesiącami lub latami, za co bywam wyśmiewany.

Ale w czekaniu i ekscytowaniu się nowymi grami też nie ma nic złego, zwłaszcza jeśli jest się czym ekscytować.

 

 

To ja jestem w ogóle ewenementem - lubię prawie każdy gatunek gier. FIFKA albo NBA? Jeszcze jak. Przygodówki? Oczywiście. Need for Speedy, Forza, Gran Turismo? Pewnie, że tak. To samo walking simulatory, "cinematic experience", gry taktyczne, RTSy, cRPG i action RPG, nawet gry tekstowe.

 

Właściwie nie wyobrażam sobie ograniczania się do jednego czy drugiego. I pewnie dlatego nie rozumiem pojęcia posuchy w grach. 

 

Tak samo czekam i ekscytuje się wieloma tytułami, czasami nawet do przesady. A jak niektóre z nich nie wypalą i hype okaże się nieuzasadniony? Trudno. Życie się nie zawali, a miesięcy spędzonych na dyskusjach, wrzucaniu nowych screenów i gameplayów nie uważam za zmarnowane.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

no jesteśmy na forum o grach, nie dajmy sobie wmówić radość i ekscytacja związana z grami to coś nieodpowiedniego.

Czasami to forum jest straszne, napiszesz swoje przemyślenia na temat gry w którą grałeś albo wrzucisz jakieś info? Źle, bo ta gra to już staroć, albo jest "martwa" i piszesz sam ze sobą

Napiszesz coś o grze, która dopiero wyjdzie? Też nie dobrze.

Staram się oczywiście po prostu, nie przejmować takimi komentarzami, bo chcę po prostu jarać się grami wideo.

i nie piszę tego w kontekście użytkownika Bielik, bo wiem że ten komentarz nie był wymierzony w moją stronę. Ale tak ogólnie, o klimacie jaki często panuje na forum.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Plague Tale

Scorn

High on Life

Persona 5 

Bayonetta 3

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Gotham Knights 

Modern Warfare 2

DLC do RE Village

 

Potem listopad z God of War, Pentiment, Tactics Ogre: Reborn, Company of Heroes 3, Evil West. Grudzień pod znakiem Callisto Protocol.

 

A wcześniej wrzesień i Metal Hellsinger, Diofield Chronicle, Steelrising, Last of Us, Splatoon 3.

 

money-wallet.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...