Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Już po premierze Spidemana na PC widziałem gościa który groził że podłoży bombe pod siedzibę playstation, więc faktycznie Death Stranding na Xboxie to mogłoby być dla niektórych za dużo. 

 

Druga sprawa, że wydawcą pecetowej wersji DS jest 505 Games, a nie Sony. Więc dzięki temu jest możliwe dogadanie tej gry do Game Passa. Ale na port xboxa, raczej nie ma co liczyć, bo tu konieczna będzie zgoda Sony.

,

 

Odnośnik do komentarza

Niestety, PlayStation to choroba. :( 

 

1 minutę temu, ASX napisał:

Już po premierze Spidemana na PC widziałem gościa który groził że podłoży bombe pod siedzibę playstation, więc faktycznie Death Stranding na Xboxie to mogłoby być dla niektórych za dużo..

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Z tym wypadanie jakościowych gierek, to chodziło mi o to, że jako nowy użytkownik gamepassa od listopada 2020 r. (wraz z premierą XSX), było więcej gier AAA albo głośnych tytułów w usłudze. Wraz z czasem zaczęły wypadać gierki, które może i leciwe albo "jak ktoś chciał, to już dawno ograł", no ale były tytułami "większymi". Może jako stara cebula, powiem, że np. jak wypadł RE7:Biohazard, to mile widzianym byłoby, żeby wpadł RE8:Village, a nie kolejny symulator rozmowy przy kawie. Wiadomo, że jak nastąpiło przejęcie Bethesdy, to wpadło dużo gierek oraz jak nastąpi przejęcie ACTI, to możemy się spodziewać tego samego. Teraz zaczynają się pojawiać gierki UBI w usłudze, więc ruch w interesie jest, bo ileż można ogrywać indyki (mimo, że niektóre są naprawdę zajebiste i normalnie bym ich nie kupił).

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, knotek napisał:

Immortals miałem na radarze. Dobrze czułem że wyjdzie w GP. Będzie grane :potter:


Polecam :lapka: Niezwykle przyjemny klon Zeldy. Kolorowa, ładna, oferująca niczego sobie mechaniki (walka, eksploracja) oraz serwująca potężna dawkę humoru :D Co prawda już rok temu można było wyrwać wersję pudełkową w niektórych sklepach za 30-40 zł, ale kto się nie załapał ten teraz może przygodę nadrobić. Idealna gra do Game Pass. :xboss:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Metoda napisał:

Z tym wypadanie jakościowych gierek, to chodziło mi o to, że jako nowy użytkownik gamepassa od listopada 2020 r. (wraz z premierą XSX), było więcej gier AAA albo głośnych tytułów w usłudze. Wraz z czasem zaczęły wypadać gierki, które może i leciwe albo "jak ktoś chciał, to już dawno ograł", no ale były tytułami "większymi". Może jako stara cebula, powiem, że np. jak wypadł RE7:Biohazard, to mile widzianym byłoby, żeby wpadł RE8:Village, a nie kolejny symulator rozmowy przy kawie. Wiadomo, że jak nastąpiło przejęcie Bethesdy, to wpadło dużo gierek oraz jak nastąpi przejęcie ACTI, to możemy się spodziewać tego samego. Teraz zaczynają się pojawiać gierki UBI w usłudze, więc ruch w interesie jest, bo ileż można ogrywać indyki (mimo, że niektóre są naprawdę zajebiste i normalnie bym ich nie kupił).

 

Cały czas wpadają gierki AA/AAA. Nie wiem skąd takie wnioski. Ostatnio dodali wszystkie Yakuzy, zaraz Fenyx, wcześniej Origins, w zeszłym miesiącu na premierę Sniper Elite 5. 

 

Nawet jeżeli teraz jest trochę więcej indyków, to chyba lepiej dostać w dzień premiery gry które kosztują 100-200 zł, niż kolejne 2 letnie AAA, które kupisz bez problemu za 40-50 zł.

Odnośnik do komentarza

To może mały koncert życzeń. Mogliby dać:

Syberia: The World Before

Sherlock Holmes Chapter One

Judgment

Lost Judgment

Seria Resident Evil

Little Nightmares 2

Dragon Ball Z Kakarot

LEGO Skywalker Saga

Dying Light 2

Tales of Arise

 

 

Tak to chyba wszystko inne już było.

Mówimy o realistycznych wrzutach. :sonkassie:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...