Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie zapesze i gra ostatecznie okaże się jakimś gownem, ale podoba mi się na zwiastunach Tinykin. Platformówka mocno inspirowana serią Pikmin, w której wcielamy się astronautę który został zmniejszony do rozmiarów mrówki i przy pomocy małych stworzeń musi dowiedzieć co się stało.

premiera 30 sierpnia

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To do końca urlopu cisnę TPH.

16 minut temu, ASX napisał:

pewnie zapesze i gra ostatecznie okaże się jakimś gownem, ale podoba mi się na zwiastunach Tinykin. Platformówka mocno inspirowana serią Pikmin, w której wcielamy się astronautę który został zmniejszony do rozmiarów mrówki i przy pomocy małych stworzeń musi dowiedzieć co się stało.

premiera 30 sierpnia

 

Pierwszy raz widzę, wygląda świetnie, przynajmniej na trailerze.

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Bzduras said:

Immortality ma scenariusz napisany przez gościa od SH: Shattered Memories, więc może być ciekawe.

Her Story też dobrze napisał, ale w Telling Lies scenariusz już był słabszy. Immortality to produkt raczej dla fanów tych właśnie tytułów bo jest w podobnej konwencji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bigby napisał:

Immortality dostało 10 od Edge'a, więc sprawdzi się o co halo.

 

Kurna co.

 

Nie wiem no, pewnie da się to uzasadnić bo jego poprzednie gry dostawały nieraz maksymalne oceny w mediach, ale jak to wygląda, że oni dają 10 raz na rok największym hiciorom typu Zelda,  Mario, GTA, i nikomu innemu... Nawet Hades nie dostał 10... Aż do momentu jak ich felietonista wyda grę, wtedy pierwszy indyk w historii na 10/10.

Odnośnik do komentarza

Póki co to nie wrażenie tylko rzeczywista ocena sytuacji. Tzn ja dalej stoję przy swoim, że przydałoby się więcej starszych gier AAA/AA zwłaszcza średniaków solidnych, które z przyjemnością ogra się w abonamencie bo gdyby przyszło za to zapłacić to człowiek ma wywalone jajca.

Pewnie dział marketingu musi brać pod uwagę, żeby gier z mocno średnią średnią nota bene nie dodawać, ale dla mnie jako gracza byłaby to fajna sprawa. Przez ostatnie miesiące gry indie zalewają passa i to kwestia gustu co komu pasuje. 

Odnośnik do komentarza

Tylko w tym miesiącu 6 premier w GP. Między innymi debiut Two Point Campus ze średnią chyba 86/100. Patrząc na inne pozycje, to zaraz Opus ze średnią 90/100 i 97% odsetkiem pozytywnych recenzji na Steam. Zaraz Commandos 3 (też premiera). Ze sredniaków AAA/AA to zaraz Fenyx, ostatnio Origins itp.

 

Nie wiem czego Wam tu niby brakuje, czasem mam wrażenie, że tyle gier wpada do GP, że sami już nie pamiętacie co weszło tydzień/dwa wcześniej.

 

Dostajecie na premierę gry za które nintendofagi płacą po 2 bomby i później wrzucają do zakupów growych ;)

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SnoD napisał:

Tylko w tym miesiącu 6 premier w GP. Między innymi debiut Two Point Campus ze średnią chyba 86/100. Patrząc na inne pozycje, to zaraz Opus ze średnią 90/100 i 97% odsetkiem pozytywnych recenzji na Steam. Zaraz Commandos 3 (też premiera). Ze sredniaków AAA/AA to zaraz Fenyx, ostatnio Origins itp.

 

Nie wiem czego Wam tu niby brakuje, czasem mam wrażenie, że tyle gier wpada do GP, że sami już nie pamiętacie co weszło tydzień/dwa wcześniej.

 

Dostajecie na premierę gry za które nintendofagi płacą po 2 bomby i później wrzucają do zakupów growych ;)

89f4987792_tym_ludziom_to_sie_od_tych_do

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ASX napisał:

Death Stranding w Game Passie na PC spoko. Co prawda, strasznie mnie ta gra wynudziła swoją pretensjalnoscią i przekombinowaniem. Ale teraz może będzie okazja by dać drugą szansę i spróbować się przekonać 

 

Tylko zastanawiam się jakby miało to wyglądać - gry z XGP albo wymagają oddzielnego launchera (EA/Ubi) albo są w formie windowsowej apki. Launcher Steam? Chyba byłby to precedens.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...