Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

No szczerze wątpię żeby mieli wzrost nawet na poziomie 30% w przyszłym roku ;) Przecież teraz mają coś pod 30 mln subskrybentów. Myślicie, że nagle w rok przybędzie kolejnych ~15 mln? Nierealne. Ogranicza ich liczba aktywnych konsol Xone i XS. Żeby mieć teraz wzrosty na poziomie 50-70% to musieliby z GP wejść na Steam i mocno zwiększyć produkcję konsol.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, SnoD said:

No szczerze wątpię żeby mieli wzrost nawet na poziomie 30% w przyszłym roku ;) Przecież teraz mają coś pod 30 mln subskrybentów. Myślicie, że nagle w rok przybędzie kolejnych ~15 mln? Nierealne. Ogranicza ich liczba aktywnych konsol Xone i XS. Żeby mieć teraz wzrosty na poziomie 50-70% to musieliby z GP wejść na Steam i mocno zwiększyć produkcję konsol.

Pamietaj jeszcze o Gamepass na PC. Steam zaleca zwiększenie cen gier na swoich platformie co dodatkowo może skusić kolejnych graczy do wykupienia PC Gamepass.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Czoperrr napisał:

Pamietaj jeszcze o Gamepass na PC. Steam zaleca zwiększenie cen gier na swoich platformie co dodatkowo może skusić kolejnych graczy do wykupienia PC Gamepass.

A to przypadkiem nie było pod kątem wycieczek do Turcji czy innej Argentyny? Ceny w PL od jakiegos czasu i tak odrobine wyższe niż sugerowane ostatnio przez grubego więc niewiele się ttuaj zmieni. Wydawcy sami to ładnie regulują. NIe sugerowałbym się newsami.

Odnośnik do komentarza

Dobra skończyłem właśnie Beacon Pines. Ktoś to jeszcze skończył? Mam pytanie co do zakończenia 

 

Spoiler

Dlaczego dalej była ta zima? W sensie, że przenieśli się tam na końcówkę tą budką telefoniczną. Myślałem, że to była alternatywna rzeczywistość jakby ktoś zniszczył źródło? O co chodziło dokładnie z tą zimą bo chyba co mi umknęło? :) 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za poświęcenie Bigby :lapka: Czy ty przypadkiem sam nie pisałeś, że gra trafi do gamepassa? XD

 

Mega rzut, 6 gierek do sprawdzenia, a wiekszosc raczej przejdę. The best deal in gaming.

 

Leaving November 8
 

  • Football Manager 2022 (PC)
  • Football Manager 2022 Xbox Edition(Cloud, Console, and PC)

Leaving November 15
 

  • Art of Rally (Cloud, Console, and PC)
  • Fae Tactics (Cloud, Console, and PC)
  • Next Space Rebel (Cloud, Console, and PC)
  • One Step from Eden (Cloud, Console, and PC)
  • Supraland (Cloud, Console, and PC)
  • Plusik 2
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

z okazji, ze vampire survivors wlatuje na konsole obejrzalem na yt jak to wyglada i tak mi sie spodobalo, ze sciagnalem na laptoka. Wyglada jak jebane gowno, ale niech mnie chuy to jest dobre.  Dla fanow trzymania gałki idealne, bo w tej grze rusza sie tylko postacia i sama auto-atakuje. Udało mi sie przejsc pierwszą plansze, jutro czas na kolejne :drakeyeah:

Odnośnik do komentarza

Widzę że na nikim już wrażenia nie robi fakt że kolejny Footballu Menager, czy Return to the Monkey Island lodują na premierę w Game Passie, kilka lat temu byłoby to wydarzenie, a dziś każdy się już przyzwyczaił do takiej oferty.

 

Bardzo dobre oceny zbiera też Ghost Song, trzeba będzie sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Widzę że na nikim już wrażenia nie robi fakt że kolejny Footballu Menager, czy Return to the Monkey Island lodują na premierę w Game Passie.

 

Staram się nie zwracać uwagi na FMa bo przegraniu ponad 500 godzin w FM2021. :sadkek:

A Monkey Island polecam. Jeden z lepszych tytułów jakie skończyłem w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Ja się zagrywałem w Football Managera przez lata, jeszcze od czasów kiedy marka nazywała się Championship Manager. Tyle że te nowe części za bardzo przypominają pracę a nie grę. Do tego baza danych zawódników jest smutna jak pizda, w zasadzie prawie niemożliwe jest wyrwanie jakiegoś młodego grajka z dobrym potencjałem na rozwój bo takich tam nie, tak zwani regeni też raczej zawodzą a wprowadzenie ich trwa lata w grze. 

Lubiłem grać długie kariery i skupiać się na promowaniu nowych gwiazd futbolu, a niestety FM na to nie pozwala w takim stopniu jak kiedyś.

Choć przyznam że wersja konsolowa na XSX zapitala aż miło, tylko sterowanie bywa karkołomne.

 

Pod względem czystej frajdy z gry to Championship Manager 2001/2 to niedościgniony wzór do dziś.

Edytowane przez Dalhi
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Dalhi said:

Ja się zagrywałem w Football Managera przez lata, jeszcze od czasów kiedy marka nazywała się Championship Manager. Tyle że te nowe części za bardzo przypominają pracę a nie grę. Do tego baza danych zawódników jest smutna jak pizda, w zasadzie prawie niemożliwe jest wyrwanie jakiegoś młodego grajka z dobrym potencjałem na rozwój bo takich tam nie, tak zwani regeni też raczej zawodzą a wprowadzenie ich trwa lata w grze. 

Lubiłem grać długie kariery i skupiać się na promowaniu nowych gwiazd futbolu, a niestety FM na to nie pozwala w takim stopniu jak kiedyś.

Choć przyznam że wersja konsolowa na XSX zapitala aż miło, tylko sterowanie bywa karkołomne.

 

Pod względem czystej frajdy z gry to Championship Manager 2001/2 to niedościgniony wzór do dziś.

Widocznie jesteś kiepskim managerem :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Widzę że na nikim już wrażenia nie robi fakt że kolejny Footballu Menager, czy Return to the Monkey Island lodują na premierę w Game Passie, kilka lat temu byłoby to wydarzenie, a dziś każdy się już przyzwyczaił do takiej oferty.

 

Bardzo dobre oceny zbiera też Ghost Song, trzeba będzie sprawdzić

 

Jak co miesiąc w GP debiutuje po kilka gier day one (tylko w tym rzucie co najmniej 5-6), to pojedyncze pozycje już nie robią wrażenia. Coś co było nie do pomyślenia gdy kilka lat temu mówił o tym Spencer.

Odnośnik do komentarza

Football manager już dawno przerósł normalnego growego managera. Pamiętam jak w 2012 się męczyłem niemiłosiernie z tą zawartością tak w 2013 przyszedł wspaniały tryb "classic" i wróciła miłość do tej gry. Kiedys to były jedyne gry w jakie grałem miedzy championship manager 4 a football manager 2014. Wersja na konsole to chyba jednak bardziej okrojone gierki niż te ciermiezne pctowe wersje?

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, PanKamil said:

Football manager już dawno przerósł normalnego growego managera. Pamiętam jak w 2012 się męczyłem niemiłosiernie z tą zawartością tak w 2013 przyszedł wspaniały tryb "classic" i wróciła miłość do tej gry. Kiedys to były jedyne gry w jakie grałem miedzy championship manager 4 a football manager 2014. Wersja na konsole to chyba jednak bardziej okrojone gierki niż te ciermiezne pctowe wersje?

Nie wiem czy są okrojone pod względem treści, ale od zawsze FM tylko na komputerze. Nie wyobrażam sobie siedzenia godzinami przez TV i czytania setek statystyk i tabelek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...