Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bigby napisał:

Ale jak to, przecież tam jest absolutnie gigantyczna baza piłkarzy. ;)

Nie wiem czy miałeś do czynienia z wczesnymi wersjami tej gry, można było wychaczyć zupełnie zupełnie nieznanych piłkarzy z jakiegoś zadupia którzy szybko mogli się przerodzić w gwiazdy. Było w tym trochę "magii". Obecne bazy danych są do bólu bezpieczne w tej kwestii, fakt to bardzo realne podejście z ich strony, ale też niezwykle nudne. Rzadko trafiają się perełki, większość zawodników ma bardzo wyrównane statystyki i jak pisałem to trochę nudne z mojej perspektywy. Zgubili w drodze do zrobienia z tego bardzo rozbudowanego symulatora frajdę jaką miałem z pierwszymi wydaniami gry.

Mnie nie przekonują obecne edycje, choć gram w zasadzie w każdą. Mniej lub więcej.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja gram w co drugą bo zmiany są zbyt mało istotne żeby się koniecznie przesiadać.Update bazy danych przed nową karierą jeśli trzeba i jazda.Osobiście lubie dłuższe kariery od niższych lig a więc tym bardziej nie muszę zmieniać wersji każdego roku.FM 22 praktycznie pominąłem,poza testem, a więc teraz czekam i będę grał (oczywiście pc i koniecznie "kropki z góry").

 

Ja tam osobiście dalej po +20 latach czuję magię i zawsze staram się wbić do nowej ligii/dywizji aby poznać coś nowego i nie znudzić się klepiąc to samo rok w rok.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Gregorius said:

Ja gram w co drugą bo zmiany są zbyt mało istotne żeby się koniecznie przesiadać.Update bazy danych przed nową karierą jeśli trzeba i jazda.Osobiście lubie dłuższe kariery od niższych lig a więc tym bardziej nie muszę zmieniać wersji każdego roku.FM 22 praktycznie pominąłem,poza testem, a więc teraz czekam i będę grał (oczywiście pc i koniecznie "kropki z góry").

 

Ja tam osobiście dalej po +20 latach czuję magię i zawsze staram się wbić do nowej ligii/dywizji aby poznać coś nowego i nie znudzić się klepisc to samo rok w rok.

Z Gamepassem jest ten problem, że co roku usuwają wersję poprzednią i dodają nową, a kariery nie można przenieść do nowej edycji. Oczywiście, jak ktoś chce to może wykupić sobie na własność z odpowiednią zniżką. 

Odnośnik do komentarza

Panowie mam kilka pytań, może ktoś będzie znał na nie odpowiedź. Kupiłem series x. Muszę go przygotować dla dzieciaków pod choinkę więc chce założyć konto i wbić game passa i coś pościągać. Miałem kiedyś Xboxa 360 i konto na nim i myślę że uda mi się je odzyskać bo mam tam sporo gier. I teraz moje pytania.

1. Czy mogę spróbować odzyskać konto gdzieś na www lub w aplikacji Microsoftu a nie na konsoli bo chyba to będzie wygodniejsze?

2. Czy na odzyskanym koncie, którego nie używałem od 10 lub więcej lat będę mógł wbić passa tą tanią metodą?

3. Jeżeli się okaże że nie to moje stare konto może być jako drugie a nowe mogę założyć jako główne i wtedy da radę zrobić tego game passa a jednocześnie będę mógł grać na głównym nowym koncie w gry ze starego konta?

4. Jakie konto jest potrzebne żeby wbić tego game passa? Konto Xbox czy chodzi o jakieś konto Microsoft do którego przypisujemy konto Xboxa?

5. Ostatnie niezwiązane z problemem. Czytałem gdzieś że można dodać numer seryjny padów i chyba konsoli do konta Microsoft i wtedy łatwiej wysłać coś na ewentualną gwarancję?

Odnośnik do komentarza

Skończyliśmy wczoraj z żoną Immortality i niestety jest to krok wstecz względem Telling Lies. Tam pchnięcie fabuły do przodu było bardziej naturalne, natomiast tutaj tworzone połączenia często są z dupy. Pozostało odkrycie pozostałych sekretnych klipów i kilku brakujących z trzech filmów, ale nie wiem czy uda się je odnaleźć.

Odnośnik do komentarza

Signalis słabiutkie. Ciężko się gra w takiej dzikiej perspektywie, można nosić tylko chyba 6 przedmiotów więc biegamy do skrzyni i z powrotem gdy zagadka wymaga wielu kluczy itp. nawet w starych residentach nie było tak hardkorowo.Klimat fajny, najlepiej samemu sprawdzić. Za pieniądze odradzam.

 

Za to polecam z gamepassa Citizen Sleeper. Dla mnie gra roku. Wspaniale napisana, melancholijna. Sci fi na najwyższym poziomie.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Jest to gra za bardzo wierząca, że w gry z lat 90. nadal się da grać. Ale też wnosi coś nowego i zaskakującego i ekscytującego do świata gierek. Osobiście wolę słabą grę która jest bardzo ciekawa niż dobrą grę na 94-95 na Metacriticu która nic nie wnosi, chociaż to kwestia gustu. Ale dobrze że taka kwestia gustu jest, a nie że tylko kilka gierek do wyboru. Jak się ma GamePassa (i wszystkie inne platformy) i gra codziennie w coś nowego, to można tylko być zachwyconym premierami tego roku, kurde branża jest mocna.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Midnight Fight Express. Walka w stulu Batmana. Mamy 40 poziomów. Jeden poziom robimy w max 10 minut (przy drugim przejściu jakieś 3 min). Lejemy się po mordach, uciekamy przed kombajnem, jeździmy na motorach. Jest różnorodnie. Jest sporo nawiązań do popkultury. Mamy np

Spoiler

sławna misje No Russia i High Club

(Jakub chyba jest fanem Coda). Po pierwszym przejściu lvl odblokowują się wyzwania. 

Z minusów to chyba dużo gadanie naszego towarzysza aczkolwiek ja to skipowalem i skupiałem się co mówią na przesłuchaniu. Muzyka też fajnie pompuje adrenalinę. Warto spróbować :)

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...