Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dante napisał:

Śmieciarka wysypała kolejne bzdury do games with gold, niech to zamkną i już skończą wstyd robić sobie

 

https://lowcygier.pl/subskrypcje/games-with-gold-w-grudniu-2022-colt-canyon-i-bladed-fury-do-odebrania-w-ramach-abonamentu/

 

Nawet PPE zagłosowało jednogłośnie :gachigasm:

 

 

 

316803118_875785430094937_6597843667765458872_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Pocisnąłem i ukończyłem ostatnio kilka gierek z Passa - Tinykin, Scorn i wczoraj Midnight Fight Express. Ten ostatni dał mi dużo frajdy, pomimo pierwszych, dość kiepskich wrażeń bo gierka wyglądała jak z Androida. Później się rozkręca, im więcej ciosów odblokujemy tym rozwałka jest przyjemniejsza. No i ta muzyka, coś zajebistego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tych gierek co wypadaja w grudniu (pewnie jutro jeszcze będzie można grać, to zostało 2 dni na skończenie) polecam 'Archvale'. Bardzo przyjemna odskocznia od dużych gier. W 8-9h pęka 100% ze wszystkimi achievementami (grałem na defaultowym 'łatwym' poziomie, a i tak momentami jest dosyć ciężko jeśli się nie przyłożymy/nie mamy dobrego builda).

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, PanKamil napisał:

Pograłem sobie w pracy na tel w tego vampire survivors. Gra na odmóżdzenie ale faktycznie potrafi wciągnąć:cool: jak farmić te potiony/kurczaki do leczenia? Ciekawe czy zostanie xboxowym konsolowym exem bo na dużym ekranie też bym stestował.

Trzeba rozwalać pochodne. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PanKamil napisał:

W 99% przypadków pojawia się złota moneta :smutas: może ten współczynnik lucky coś zmienia?

To mi częściej lecą a luckow nie mam wykupionych. Zresztą kurczaczki i tak mało się przydają bo przeciwnicy dosyć szybko około 15 lvl mnie dojeżdżają. Najdalej wbiłem 20lvl. 

Na pierwszej mapie jest jakiś boss. Koło którego lvl się pojawia? 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, PanKamil napisał:

Na początek wybieram wszystkie skille na 1 lvl aby miec ich jak najwięcej a dopiero potem ulepszam.

Dość szybko dochodzi ewolucja broni, żeby to zrobić musisz wybrać odpowiednią broń i odpowiedni item, a potem podnieść skrzynkę po większym przeciwniku. W drugiej albo trzeciej planszy znajdziesz Grim Grimmoire, który pozwoli podejrzeć Ci z menu pauzy, które odkryte kombinacje już masz. Kilka evolwów i robisz taką rozpierduchę, że nawet najmocniejsze pecety klękają :obama:

30 minut temu, Szymek napisał:

Na pierwszej mapie jest jakiś boss. Koło którego lvl się pojawia?

Ten boss to pewnie Red Death i na podstawowych levelach pojawia się w 30 minucie. Hint: da się go ubić :gigachad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...