Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Lego spróbujcie bo dość sporo się różni od tych starych części a najlepiej w coopie. Ja wysiadłem ale tatuśkom z psxextreme.info może bardziej siąść. Monster hunter cieszy dla gracza. Czyli switch już tylko do zeldy 2, mario i okemi. Nie chce tracić na to chińkie gówno pieniędzy :pechowiec:

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ProstyHeker napisał:

Czaiłem się żeby kupić eastward na switcha w promce, ale jakoś tak, tak jakoś, no tak bym może zagrał, a może bym nie zagrał, niby gempleje fajne, ale może się odbiję, nooo poczekam na większą promkę, to może wezmę.

 

Kupić musiałem bo te porównania do Earthbound i Zeldy... jak dla mnie gra nie ma nic wspólnego z jednym i drugim. Najbardziej jakoś kojarzy mi się z Owlboyem, bo jest podobnie... smutna? W podobnie uroczy sposób. Postaci to takie poczciwe normalsy, no takie biedaki ale takie jak mają być biedaki żeby były urocze. Ale no nudziłem się, nie wiem ile godzin czekałem aż zacznie się prawdziwa gra bo były tylko scenki, i to nie takie dobrze napisane, z mało rozwiniętym jakimkolwiek graniem, i ciągle czekałem kiedy się zacznie to coś ciekawego co fani opisywali.

Strasznie powolna, może to jest dla fanów Pentimenta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, ogqozo napisał:

 

Kupić musiałem bo te porównania do Earthbound i Zeldy... jak dla mnie gra nie ma nic wspólnego z jednym i drugim. Najbardziej jakoś kojarzy mi się z Owlboyem, bo jest podobnie... smutna? W podobnie uroczy sposób. Postaci to takie poczciwe normalsy, no takie biedaki ale takie jak mają być biedaki żeby były urocze. Ale no nudziłem się, nie wiem ile godzin czekałem aż zacznie się prawdziwa gra bo były tylko scenki, i to nie takie dobrze napisane, z mało rozwiniętym jakimkolwiek graniem, i ciągle czekałem kiedy się zacznie to coś ciekawego co fani opisywali.

Strasznie powolna, może to jest dla fanów Pentimenta.

Parę godzin za mną, mam ostry cień mgły i póki co podoba mi się, choć faktycznie, jak wiele osób zarzucało, niektóre dialogi są zbędne i na siłę wydłużane. Niemniej wciągnąłem się i mam ochotę dalej lecieć z fabułą. Może mnie nie wymęczy i skończę :)

 

Ah, graficzna stylówka bardzo mi się podoba, lokacje i ilość pikselowych detali robi robotę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...