Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Piękny rzut, The Quarry miałem na oku od dawna, Diablo 4 akurat na przejście kampanii na PC i intrygujące SuperHot. Dzięki Microsofta. :lapka: 

Kiedyś oglądałem gameplaye to mocny cringe, najlepiej jakby dali house of ashes

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shen napisał:

Kumpela szuka lajtowych gierek, gdzie nie ma duzego nacisku na fabułe, tylko eksploracja, jakies łamigłówki, to jej sie wkrecilo,

 

polecacie cos?

Jusant

 

Eksploracja, ładna oprawa audiowizualna, fabuła opowiadana przez otoczenie, proste zagadki, bardzo niski poziom trudności, idealna gierka do wyluzowania przed konsolą

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Shen napisał:

Kumpela szuka lajtowych gierek, gdzie nie ma duzego nacisku na fabułe, tylko eksploracja, jakies łamigłówki, to jej sie wkrecilo,

 

polecacie cos?

Właśnie ostatnio gramy w liseła, trochę niedorobiona bo często są niewidzialne ściany i lisek się zacina w wąskich przejściach ale bardzo ładna gierka. Na razie najładniejsze śnieżne kotły na początku chyba 4 chapteru

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, AdiCarrion napisał:

Długo grasz? Bardzo chciałem pograć, ale odstraszyły mnie opinie o znikających save-ach

Nie, kilka godzin. Szczerze mówiąc nie wyszukiwałem informacji o grze więc pierwsze o tym słyszę.

Zresztą będzie co będzie, raczej nie planuje w to młócić długo więc nawet jak mi save wyparuje to rozpaczał nie będę. Póki co mam trochę frajdy, choć po mapie świata można by było nieco żwawiej się poruszać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...