Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w to jestem skłonny uwierzyć bardziej niż w politykę wydawania wszystkiego i wszędzie. Zresztą pisałem o tym w kontekście ostatnich plotek.

Apple nie wydaje swoich filmów od razu w Abo, najpierw daje im zarobić w kinie. Seriale to inna bajka i porównał bym to do gaasów i te mogą lądować od razu. Ważniejsza jest baza frajerów do golenia na skórki niż goła sprzedaż. MS może przejść na podobny model. Premiery miesiące po wyjściu na rynek w abo.

Natomiast plotki o porzuceniu rynku konsol i pójście drogą wyłącznie wydawcy to nadal według mnie brednie.

 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Dalhi said:

Akurat w to jestem skłonny uwierzyć bardziej niż w politykę wydawania wszystkiego i wszędzie. Zresztą pisałem o tym w kontekście ostatnich plotek.

Apple nie wydaje swoich filmów od razu w Abo, najpierw daje im zarobić w kinie. Seriale to inna bajka i porównał bym to do gaasów i te mogą lądować od razu. Ważniejsza jest baza frajerów do golenia na skórki niż goła sprzedaż. MS może przejść na podobny model. Premiery miesiące po wyjściu na rynek w abo.

Natomiast plotki o porzuceniu rynku konsol i pójście drogą wyłącznie wydawcy to nadal według mnie brednie.

 

Jeśli zamierzają się wycofać z wydawania gier w pudełkach to nie wróżę im dużej sprzedaży gier na premierę.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Dalhi napisał:

Akurat w to jestem skłonny uwierzyć bardziej niż w politykę wydawania wszystkiego i wszędzie. Zresztą pisałem o tym w kontekście ostatnich plotek.

Apple nie wydaje swoich filmów od razu w Abo, najpierw daje im zarobić w kinie. Seriale to inna bajka i porównał bym to do gaasów i te mogą lądować od razu. Ważniejsza jest baza frajerów do golenia na skórki niż goła sprzedaż. MS może przejść na podobny model. Premiery miesiące po wyjściu na rynek w abo.

Natomiast plotki o porzuceniu rynku konsol i pójście drogą wyłącznie wydawcy to nadal według mnie brednie.

 

 

Akurat zwrot w sprawie GP to najgorsze co mogliby zrobić.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czoperrr napisał:

Jeśli zamierzają się wycofać z wydawania gier w pudełkach to nie wróżę im dużej sprzedaży gier na premierę.

Dobrze wiesz że cyfra się lepiej sprzedaje. 

 

3 minuty temu, SnoD napisał:

 

Akurat zwrot w sprawie GP to najgorsze co mogliby zrobić.

Największa sprzedaż to pierwszy kwartał, potem może lecieć do abonamentu. Pewnie indyki, czy gaasy dalej będą od pierwszego dnia o ile obie strony się dogadają.

Moim zdaniem to będzie konieczny kompromis. Znacznie lepszy niż oddawanie gier i bazy użytkowników do konkurencji.

Po zakupie acti przyda im się przejrzysty model kiedy, co i gdzie wychodzi. 

Odnośnik do komentarza

Zmiany na stronie zaszły kilka miesięcy temu, a ledwie kilka tygodni temu potwierdzili przecież na Directcie że Avowed lądują w Game Passie na premierę.

 

Krycha kręci gownoburze i szuka sensacji tam gdzie jej nie ma, oczywiście pod pozorem niewinnego zadawania pytań :)

Odnośnik do komentarza

Krychu miał wątpliwości więc strona Xboxa mu odpowiada

https://www.xbox.com/en-us/xbox-game-pass/play-day-one

image.thumb.png.4629d31201c67ae2adb283f5844d6294.png

Avowed, Hellblade, Indiana Jones i inne gry, wszystkie wyjdą w Game Passie w dniu premiery 

 

 

Czy to rozwieje wątpliwości? Wątpie, zaraz się okaże że gdzieś w prawym dolnym rogu zmienili ikonkę i znów pojawia się pytania 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

Krychu miał wątpliwości więc strona Xboxa mu odpowiada

https://www.xbox.com/en-us/xbox-game-pass/play-day-one

image.thumb.png.4629d31201c67ae2adb283f5844d6294.png

Avowed, Hellblade, Indiana Jones i inne gry, wszystkie wyjdą w Game Passie w dniu premiery 

 

 

Czy to rozwieje wątpliwości? Wątpie, zaraz się okaże że gdzieś w prawym dolnym rogu zmienili ikonkę i znów pojawia się pytania 

Zobaczymy już za tydzień, na razie rozwiało, dezinformację to wprowadził sam Spencer :). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...