Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox game pass zabił games with gold.

Dlaczego?

Imo dobry miesiąc. Trialsy mam nawet na płycie i w digitalu na X360. Najlepsze były Trials HD imo. Najbardziej takie surowe. Te najsłabsze z udziwnieniami typu FMX ale spoko jak trialsy. Bayo extra choc nie była dobrze zoptymalizowana. RF pierwsze było fajne kilkanaście lat temu zobaczymy jak seria się zmieniła...

Odnośnik do komentarza

 

Xbox game pass zabił games with gold.

Dlaczego?

Imo dobry miesiąc. Trialsy mam nawet na płycie i w digitalu na X360. Najlepsze były Trials HD imo. Najbardziej takie surowe. Te najsłabsze z udziwnieniami typu FMX ale spoko jak trialsy. Bayo extra choc nie była dobrze zoptymalizowana. RF pierwsze było fajne kilkanaście lat temu zobaczymy jak seria się zmieniła...

 

 

Najlepsze Trialsy to było Evo, a co do Bayonetty to co ty pier.dzielisz? Bardzo dobry performence miała ta gra na x360 a na xo dodatkowo nie ma screen tearingu, to na PS3 chodziła słabo bo w wielu momentach w 30fpsach gdzie na 360 bylo 60 (albo przynajmniej ~40-50 hehe)

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie rozumiem narzekań na GwG, dostajecie gry za darmo, czasami nie takie jakich oczekujecie, ale czy to źle?

Osobiście cieszę się jedynie z gier na x360, które mogę odpalić niezależnie od statusu konta, z xo chyba tylko jeden tytuł przeszedłem.

No za darmo to my ich nie dostajemy, to nie steam. Tutaj trzeba abonament płacić. Celowo pomijam kwestie "kont z goldem" z allegro. Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

ja tam płacę za golda bo gram online na xbox one. Szczerze tylko frajerzy płacą za plusa i golda dla tych gierek. Nie gram na ps4 online to i olałem plusa. Co za dużo abonamentów to niezdrowo. Jak chcesz mieć fajne gry to płać np za humble monthly czy xbox game pass bo to są usługi z grami. Gdzie płaci się za GRY. 

 

 

Kiedy wreszcie ludzie zrozumieją że gry w plusie czy goldzie to DODATEK. Miły ale dodatek. Naprawdę są ludzie co nie grają online i płacą te abonamenty dla czerstwych gier? Nie lepiej kupić premierowo ze 2 indyki czy jedną dobrą gierkę niż abonament na rok? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...