Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

tę serię.

tak, da się. wszystkie części ograłem na padzie więc nie ma co panikować. od czego są też systemy i wspomagacze. tak, wiem, zaraz true hardcorowcy jego mać się obsrają ale w końcu gra ma dawać przyjemność więc każdy jakoś tam sobie ustawi żeby czerpać frajdę z jazdy a nie ciskać padem o podłogę.

Odnośnik do komentarza

Może być ciężko :P ale jest sporo ustawień jazdy, ściągnij 5ke i sobie przetestuj, po reworku w 5ce, w 6ce model jazdy był prawie identyczny.

Da faq? Mówisz jakbyś nie grał w Forzę, albo grał w nie bardzo mało. Ta gra jest stworzona do pada. Jest tak stworzona, że kierownica na niej jest co najwyżej ok. Wszystkie najlepsze czasówki są bite na padach w tej grze. Dla jednych to plus, dla innych minus, ale jak ktoś woli jazdę na kierownicy to polecam Project Cars, który na padzie jest ciężki do ogrania.

 

Grając na padzie zostaw jedynie tryb sterowania na Arcade. Resztę możesz dać off jak lubisz challenge.

Odnośnik do komentarza

 

Może być ciężko :P ale jest sporo ustawień jazdy, ściągnij 5ke i sobie przetestuj, po reworku w 5ce, w 6ce model jazdy był prawie identyczny.

Da faq? Mówisz jakbyś nie grał w Forzę, albo grał w nie bardzo mało. Ta gra jest stworzona do pada. Jest tak stworzona, że kierownica na niej jest co najwyżej ok. Wszystkie najlepsze czasówki są bite na padach w tej grze. Dla jednych to plus, dla innych minus, ale jak ktoś woli jazdę na kierownicy to polecam Project Cars, który na padzie jest ciężki do ogrania.

 

Grając na padzie zostaw jedynie tryb sterowania na Arcade. Resztę możesz dać off jak lubisz challenge.

 

 

:oscar:

Odnośnik do komentarza

Tryb stymulacyjny jest pod kierownicę, bo wymaga większej swobody kontrowania. I nie mówię tu o singlu, bo tam możesz sobie grać jak chcesz. Mówię o tym, jeśli chcesz walczyć na multi, czy o wysokie miejsce na leaderboard'ach. Tak zaleca się grać.

 

Wszystkie asysty off (na niektórych pojazdach zachowują kontrolę trakcji). Manualna ze sprzęgłem. Zamiana ręcznego ze sprzęgłem. Tylko Arcade się zostawia dla utrzymania płynności podczas skręcania.

 

Wszystko to przerabiałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie golda i triali oraz DWG.
Posiadam dodatkowe konto na US w celu zakupienia gierek z tamtego regionu i dzisiaj wyczaiłem promo na Mafię 2. Problem w tym, że nie mam tam golda i tutaj zaczynają się schody - czy aktywując triala na 48h będę miał dostęp do gry ze zniżką? Dodam, że chodzi oczywiście o grę na X360, więc zakładam że zakup też musi być dokonany kartą zdrapką w USD i nie ma możliwości podpięcia karty płatniczej w PLN?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...