Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

No zdecydowanie nie dla mnie te tytuły, ja nie cierpie gierek LEGO, ten Livelock wyglada trochę jak mix Alienation i Destiny w sumie całkiem ciekawe chyba sciągne i zobacze. Prison Architect to nie wydaje mi się, że przyjemnie się gra na konsoli, gierki retro od segi? No cóż mam prawo być zawiedziony. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Mógłbym powiedzieć że otrzymuję te giereczki mimochodem, ale zamiast pluć graczom w pysk to możnaby postawić na promocję jakiś niszowych tytułów jak swojego czasu Rocket League. No zachowajmy jakieś standardy do ch.ja.

Odnośnik do komentarza

Czyli Vezyr nie znasz gier, ale wiesz, że są ******. Ja tam widzę 4 gry, których nie mam, więc lepiej niż jarać się Forza Horizon 2, Sunset Overdrive czy Bayonetta, które kupowałem na premierę albo razem z konsolą ;) A jakieś uznane indyki? No to też każdy szanujący się gracz ma większość z tego co faktycznie miało być takie "dobre" i jest to samo co z super grami AAA. 

 

Najlepiej miksować gry znane i nieznane, by każdy coś mógł trafić i to w sumie robią.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Jak za każdym razem sprawdziłem tytuły które są w Goldzie i te dwa akurat mi nie podchodzą, trącą niskim budżetem i nudą. Jest masa świetnych gier i indyków wartych ogrania, bo może Cię to zaskoczy ale nawet jak tytuł poszedł w zawrotnej liczbie 3.5 mln egzemplarzy to dalej ograł ją statystycznie 1 na 10 posiadaczy Xboxa.

 O co się do mnie przyp.erdalasz to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Nie p******* się do Ciebie Wezyr, odetchnij ;) Śmieję się tylko, że ludzie skaczą na widok gier, które tu na forum większość dawno kupiła (ogranie to inna sprawa), a ciskają się gdy są gry, których najprawdopodobniej nie mieli okazji sprawdzić.

 

U mnie wygląda to tak, że jak są te "dobre" miesiące, to patrzę na rozpiskę GwG i mówię: mam, mam, mam, nie interesuje mnie.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...