Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Mogliby dać do sprawdzenia Hyper Light Drifter albo Axiom Verga, byłoby jakościowo i niszowo :P 

Axiom chodził po jakies 30zł co chwilę na wyprzedaży, HLD 69zł już nie bądź takim żebrakiem 

Odnośnik do komentarza

Ja się jeszcze drugi miesiąc cieszę na Hitmana. Całą pierwszą misję przeszedłem w miesiąc.

Nie mam pojęcia co to ten Snake Pass ale jak tu piszecie to chętnie sprawdzę o co hajp.

Chyba największe 2 objętościowo gry w tym miesiącu HMCC i QB. Po wersjach 4k to dopiero musi ważyć - po ok 100GB? Łącza będą rozgrzane do czerwoności.

Odnośnik do komentarza

Wątpię żeby połączyli, bo to by oznaczało, że kilka milionów abonentów Golda zostałoby zmuszonych do płacenia wyższej ceny GP. Moim zdaniem obie usługi pozostaną odrębne, ale z czasem po prostu wprowadzą dodatkową ofertę dla ludzi opłacających oba abonamenty, gdzie wykupienie obu naraz będzie po prostu np. o 20% tańsze niż opłacanie osobnych abonamentów. W ten sposób zyskają ci co i tak wykupują oba, a wszyscy pozostali będą mieli wybór czy chcą opłacać samego GP czy Golda.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Jak dojdzie do streamingu to wątpię żeby MS kazał casualom płacić dwa abonamenty - jeden za streamowaniem z GamePassa i drugi Live za granie online. To będzie za dużo i zbyt skomplikowane dla niedzielnego gracza. Imo prędzej czy później gold wpadnie do passa ale zostanie też jako osobna usługa na ludzi którzy preferują "tradycyjne" gry w pudlach, ewentualnie cyfra na własność i abo za grę online.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzy plany abonamentowe (XBL, XGP, XBL+XGP z jakąś zniżką)? Jak najbardziej jestem za. Tylko jeśli unifikacja będzie jedyną opcją korzystania z XGP to tak jak pisał @Pacquiao wpływy mogą się zmniejszyć, bo sam zrezygnowałbym z GP w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Kurde, jak wchodzę na Game Passa i jak widzę ile tam jest gier i jak wielki mam backlog, to autentycznie załamuje ręce, bo nie mam pojęcia za co się najpierw zabrać. Dzisiaj wracam z pracy i ogrywam w końcu Dooma, potem chciałbym kolekcję Szefa Kuchni, bo w sumie nigdy żadnego Halo nie skończyłem..

Ech, tyle dobroci za tak śmieszne pieniądze...

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dzielnie staram się trzymać jednej gry - Hitmana.

Backlog mam ogromny. Na XOne, na PS4 a nawet na X360 (TR Anniversary, RDR). A teraz chcę sobie kupić Fifę 18 bo jest za 36 zł na Marketplace. Po prostu chciałem sobie pograć jakąś karierę i MŚ skończyć (był trial).

No i tak biję się z myślami a gry z GamePassa, GwG, DwG, na płytach i cyfrowe wersje biją się o mój czas. Dlaczego nie jestem jeszcze kawalerem, bez dzieci... Na studiach!??

To jak wybór OLED + wszystkie konsole ale bez czasu vs gruby LCD/CRT i generacja-1 za to full czasu :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...