Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

@marbel007 kurna mam to samo.... mam ps4, koxa i jeszcze switcha sobie kupiłem i tylko dokładam do kupki cały czas. Nie ograłem jeszcze połowy gier z poprzedniej generacji które chciałem a tutaj co chwilę coś wychodzi. RDR to ograłem w wakacje na koxie. Grę z przed 8 lat którą kupiłem na premierę i przeleżała od 2010 w folii XD

A no i jest oczywiście promocja na gry od R i co zrobiłem? Kupiłem GTA4 i dodatki xo na 360 z(pipi)ały mi się kiedyś save'y. Ciekawe kiedy zagram.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mozi napisał:

@marbel007 kurna mam to samo.... mam ps4, koxa i jeszcze switcha sobie kupiłem i tylko dokładam do kupki cały czas. Nie ograłem jeszcze połowy gier z poprzedniej generacji które chciałem a tutaj co chwilę coś wychodzi. RDR to ograłem w wakacje na koxie. Grę z przed 8 lat którą kupiłem na premierę i przeleżała od 2010 w folii XD

A no i jest oczywiście promocja na gry od R i co zrobiłem? Kupiłem GTA4 i dodatki xo na 360 z(pipi)ały mi się kiedyś save'y. Ciekawe kiedy zagram.

Na samym koksie mam 70 gier zainstalowanych. Steam też dużo. Dobrze że chociaż na nintendo i ps4 trzymam się tylko exów. No ale w sumie prawie wszystko mnie interesuje poza wyścigami, multi grami i sportówkami. Wychodzi tego też więcej niż kiedyś. Kiedyś w jednym miesiącu mieliśmy może 2-3 dobre premiery (a to tylko w okresie jesiennym) teraz kilka miesięcznie i to nawet w lato.

 

Ja uważam że nie ma co robić kupki wstydu ani się zmuszać. Jakaś gra ci pasuje grasz. Gra znudziła się szybko olewasz. To bogactwo czasem przeraża ale daje wolność jakiej kiedyś nie mieliśmy. Ja za czasów ps2 czy początków x360 nie mogłem sobie pozwolić na wszystko i kupowałem rzadko grę. Czasem męczyłem się z grą nawet jak zakup okazywał się być błędem. Na zasadzie zapłaciłem to muszę na maksa z tego wycisnąć wszystko. Teraz o wiele bardziej żal mi czasu niż kasy. Kasa jest ale czasu z wiekiem tylko ubywa na przyjemności.

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czuje sie jak piracik za czasów PS2 i klocka. Bo na psx i wczesniej zaczynalo sie i konczylo wszystko od dechy do dechy. W chwili obecnej mam wszystko rozbebrane a jesien, zima i nowe sztosy w 2019 nadchodzą bardzo szybko. 

 

Nie to żebym narzekał. Stosunkowo i tak można legalnie tanio ograc najwieksze hity. M$ robi to dobrze. To fakt. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ledwo zdążyłem zacząć Deus Ex MD, a brat podrzucił mi Pillars of eternity na PC, w międzyczasie M$ dowalił promocję na GP i co zrobiłem? Odpaliłem Doom, żeby do końca subskrypcji się wyrobić z przejściem, do tego kampania Halo 2 od szefa kuchni jeszcze czeka oraz Ori i nie należy zapominać o Mafia 2 z poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was miał tak, że po ściągnięciu gry z GP na dysk uruchamiacie giereczkę, a tu cofka do dashboarda bez żadnego komunikatu o błędzie? Wczoraj z wieczora próbowałem uruchomić Rise of the Tomb Raider i właśnie coś takiego mi się przytrafiło. Inne gry nie sprawiają problemów, próbowałem przełączyć się w offline, hard reset konsoli, ale nic nie pomogło. Gierca jest zainstalowana na zewnętrznym dysku, ale to chyba nie jest problemem... Spróbuję przenieść po pracy do pamięci wewnętrznej i zobaczyć, czy to coś da.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, jak wrócę to powinno być już ściągnięte. Dam znać, czy coś się zmieniło i ewentualnie co pomogło (twardy reset niestety można skreślić z tej listy już teraz).

 

Pomógł reinstall, dobrze, że to tylko 30GB

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Giereczka ściągnęła się akurat jak oglądałem film na konsoli, więc raczej to nie tutaj tkwił problem. Obstawiam problem z serwerami MSu, robili jakiś maintenance ze względu na piorun który w nie walnął, ale już wszystko jest cycuś glancuś.

Odnośnik do komentarza

Piękna sprawa ten Gamepass. Mam nadzieje ze Microsoft wprowadził tym samym nową jakość w sprzedaży gier. Olbrzymia ilość gier (boli tylko brak Forzy) i dal takiego Laika jak ja - 2 do 3 miesięcy grania.

 

BTW. Jeśli korzystam z 14-dniwoego traila to mogę uzyc kod z allegro na miesiąc grania (Ten za 10 zl)? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...