Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak zapłacę za aktualna promocję 29.99 Xbox Game Pass kartą pre-paid o wartości 50 pln to tą resztę z karty będę mógł później wykorzystać do jakiegoś zakupu? Np. jak bedzie kolejna promocja to część z tej karty i część z nowej itp?

 

Czy można kupic 2x po 20 pln i "połaczyć" by cos kupić? (za 30 pln)

Odnośnik do komentarza

Wziąłem dziś GP na 3 miesiące - wychodzi do 1 listopada. Ogarnę Forze Horizon 4 w pazdzierniku. W międzyczasie chciałbym pograć w The Division i może w Sea of Thieves.

Pytanie - czy wiadomo jakie tytuły wyjdą na koniec każdego miesiąca? Gdzie to sprawdzić. Słyszałem na przykład że Dirt Rally jest do dziś.

Poza tym jeszcze nie wiadomo co od jutra :(

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Promocja na Live i GamePass za 29zl trwa do dzisiaj?

Chyba do jutra bo jak brałem to było info że 2 dni jeszcze. Nie ryzykowałem bo do dziś chyba do 12 są oferty z Ultimate Game Sale więc mogą GP też wyłączyć.

 

Edit. Na Golda tylko dla nowych te promki są?

Edytowane przez marbel007
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Podobno do Passa doszedł po cichu Ryse ze wszystkimi DLC. Potwierdzi ktoś?

 

I Hitman, wywnioskowane na tej podstawie, ze w sklepie przy obu pozycjach pojawił się rabat przy posiadaniu game passa, który dostają gry dostępne w game passie, jeśli chcemy daną pozycję na własność. Jeśli to prawda to jaram się, miałem akurat brać Hitmana z promocji letniej, ale wstrzymałem sie polując na tanie pudełko.

Odnośnik do komentarza

No to w końcu ten Hitman będzie grany skoro całe dali a nie pojedyncze misje. Chyba miałem Marakesz i Paryż... Ale to nie po kolei było a fabuła w grze pewnie jakaś jest.

I DR2 też milutko. To wersja zremasterowana?

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...