Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej boli pop up, na szczęście nie wszędzie daje tak po oczach w zasadzie to tylko w momencie kiedy mamy dużo drzew przed sobą, sama gra wygląda obłędnie, niebo, efekt słońca! deszcz (wreszcie wygląda jak trzeba) woda, roślinność, zwierzęta jak na wyścigi poziom detali powala oczywiście są też słabsze momenty ale czym one są przy cały reszcie ? No i ta muzyka :o

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Za mało wieżowców na mapie z których można skakać :( Z hdrem może pozamiatać grafika totalnie, strasznie podoba mi się patent z ciemną nocą, w poprzednich częściach czy większości racerów można w "nocy" spokojnie bez świateł jechać i na tym nie tracić. Chyba, że noc w Australii jest taka ciemna, a w USA/Europie nie ;)

Odnośnik do komentarza

Po demie na plus:

 

- dalej fantastyczny model jazdy

- sam miód, potężna grywalność i przyjemność z gry

- kangurolandia mimo moich obawa wgniotła mnie w fotel, podoba mi się

- oprawa graficzna zrobiła duży skok względem FH2, lepsze modele samochodów, więcej detali, piękne widoczki, deszcz wygląda jak powinien, noc to jest noc, fenomenalne oświetlenie z tym widokami z klifu na ocean czy jazda w lasach deszczowych...o ja pierdole!   :o

- klimat

- audio rządzi, jak będziecie jechać terenówką w tej ''jaskini/grocie'' to wyłącznie muzykę i przygazuj zielony bracie tam, aż jajka mi zawibrowały jak to zrobiłem, muzyka dalej świetny poziom Horizonów 

- tryb drona ale będzie można montować filmiki

- lepszy tuning

 

 

na minus

- doczytywania mimo że nie dają mocno po oczach to jest rysa na diamencie

- brak polskiego dubbingu

- za duże paski w wstawkach

 

:banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas: /10

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

pięknie mi się w to gra, jest pod każdym względem lepiej niż w FH2, jest mega klimat, kozacka muzyka, bajeczny model jazdy, grafika i oświetlnie fenomenalne (poza tym popupem w dżungli, trochę to widać), niebo wygląda niesamowicie, zauważyłem też sporo nowych pomysłów wrzuconych do kariery. Miazga, miazga i jeszcze raz miazga, a jak zobaczyłem jak w oddali wygląda to miasto na północnym wschodzie to zesrałem się.

 

spojrzałem na car listę i jest super, ale brakuje mi 3 pojazdów

 

1_11.jpg?itok=0ZBf1vHB

 

9.jpg

 

143146328-f131bef8-d8ce-4a22-a489-bfd071

 

mam nadzieję że będą w DLC. Dobrze że jest mój ulubiony Aventador SV :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...