Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

ja pokombinuje RS500 na A albo Arielem na S1. S2 czy X nie ma najmniejszego sensu bo zanim ruszysz to niższe klasy już na mecie. 

mam nadzieję że zlot zostanie albo zablokowany, że dostęp będą miały tylko extreme track toys albo że wygraną zaliczy kiedy wygrasz w swojej "kategorii". jeżeli będzie tak jak teraz czyli dostęp dla wszystkich to zapomnij bo toyoty albo mercury na C objadą cię bez wazeliny.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam że jak byście mieli problem to przed wyścigiem w konfiguracji od Satan można zwiększyć Vmax do 350 km/h - wystarczy przeciągnąć wartość 5 biegu z domyślnych bodajże 60 do 78-82. Wczoraj właśnie testowałem i z Extreme Track Toys R500 przebija wszystko (np. Ariela który chyba jest drugim wyborem o prawie 2 sek)

Odnośnik do komentarza

wpadło za 3 razem. najpierw spróbowałem A to dojechałem trzeci, później wziąłem tune szatana, dojechałem drugi. było to bardzo dziwne bo prowadziłem a na mecie okazało się że mam 0,5 sek straty. no cóż. za trzecim razem wystartowaliśmy w czwórkę, dobry start i już nikt nie dogonił. wszystkie 3 wyzwania ukończone, teraz czekać do następnych, ostatnich :(

Odnośnik do komentarza

do 21ego

 

tak swoją drogą to czego byście jeszcze chcieli? gołębia co by za oknem latał z transparentem przyczepionym do dupy i z napisem "odpal forze"? są powiadomienia w grze, gps Anna nam mówi o tym, jest wielki napis na ekranie po odpaleniu, jest wielki banner w menu, przed eventami jest banner z odliczaniem kilkudniowym, są powiadomienia na fejsie/twitterze, są posty na forumku. nie wspomnę już że jakieś dobre 2 tygodnie przed rozpoczęciem forzathonu były już stosowne wyzwania w sekcji achievementów gry więc było już wiadome że coś będzie.

więc skąd to zaskoczenie, co jeszcze by musieli zrobić? telegram do rąk własnych?

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to że dla mnie to koniec z Horizonem 3 na PC.

Turn10/ Playground w ostatnim patchu (który naprawił mi i wielu innym grę i fps'y) zaimplementował automatycznego anticheata -  który banuje grę online na 30 lat (xD) za NIC - jest pełno osób które zostały zbanowane bo w tle był włączony msi afterburner, czy inny program do monitorowania zasobów lub po prostu miały za dużo kasy w grze z loterii / aut HE.

 

http://www.giantbomb.com/forza-horizon-3/3030-54214/forums/the-saga-continues-players-reporting-30-year-bans--1803224/

 

https://www.reddit.com/r/forza/comments/5888my/its_been_fun_ive_been_banned_for_30_yrs_so_sorry/

 

Bana w żaden sposób zdjąć nie idzie, support na maile w tej sprawie nie odpowiada, a moderatorzy na forum forzy odpisują

you know what you did wrong, Turn 10/Playground Games knows what you did wrong and we moderators know what you did wrong

 

Wczoraj na przykład jeden użytkownik dostał bana podczas streamu na twitchu - link

 

https://www.reddit.com/r/forza/comments/586ljf/playground_games_needs_to_get_this_false_ban/

 

No cóż , chyba wszyscy blacharze to złodzieje :dunno:

Raczej będę się starał o refunda.

Odnośnik do komentarza

Nie dziwi Cię to, że ten gość przy każdej ikonce wyścigu ma znaczek "NEW"??? Grając normalnie masz większość wyścigów pokończonych, a on ma całą mapę odblokowaną jak za jednym razem. No i 85 milionów kredytów?? :D Blacharz cziter to dostał, no i nara.

 

No i jego tłumaczenie - jakieś 100 leveli wbiłem za drift-tapping, czyli ocieranie się o barierki, innych uczestników ruchu podczas driftu - serio? :D Większość osób ma problemy ze zwykłymi strefami driftu, a on taki blacharz-spec-pro-kierowca, że potrafił driftem z ocieraniem levele wbijać jak szalony, pewnie jeszcze grając m+k xDD

 

Albo, 80mln kasy mam z aukcji, sprzedawałem Horizon Edition samochody po 5mln sztuka xdd no tego chyba nie trzeba nawet komentować...

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Masamune, o ile nie mam ochoty bronić kogoś kogo nie znam, o tyle trzy poruszone przez ciebie kwestie wymagają wyjaśnienia.

 

1 - bycie pro drifterem. to jest horizon, nie motorsport. dobre auto + dobry setup i możesz śmigać jak szalony gdzie chcesz i jak chcesz. drift w tej grze to nie jest coś, co trzeba masterować jak rasowy DK1. polecam combo BMW M3 HE + tune od Don Joewon Song. szaleństwo. starą Toyotą Celicą z jego ustawieniami wiele stref driftu zrobiłem w większości przypadków za pierwszy razem. 

 

2 - drift tap. przed aktualizacją można było na tym trzepać olbrzymią ilość XP i levelować jak porąbany:

teraz to przycięli ale autem z punktu 1 i filmiku nadal można sporo nabić jeżdżąc "goliata". z perkiem na potrójne PD w wyścigu to już w ogóle.

 

3 - 85 mln i sprzedawanie HE po 5,5mln. jeżeli stosowałeś punt drugi i w jednym wyścigu nabijałeś po 50 lvl to na samych losowaniach mogłeś dużo zarobić. mając vipa wygraną pieniężną masz x2. ponadto na blaszce na początku był mały glitch, który pozwalał sprzedawać kopię HE za właśnie 5,5 mln bo tyle wynosi minimalny wykup w domu aukcyjnym. jeżeli szybko wyłapałeś te triki, nabijałeś jak szalony i wygrywałeś kolejne sztuki HE przed aktualizacją to te 85 milionów wcale nie jest nieosiągalną kwotą.

 

co do reszty to mam to gdzieś. 

 

Krizz, jeżeli faktycznie jesteś niewinny i absolutnie nie masz sobie niczego co zarzucenia a ni nic na sumieniu to walcz. odp moderatora że wszyscy wiedzą co zrobiłeś i ty też wiesz jest słaba. sami pewnie nie wiedzą, bo gdyby wiedzieli na 100% to chociaż zdanie wyjaśnienia i goń się. a tak to żenada trochę. może jak się zrobi większy dym na ich forum i w necie to przyjrzą się bardziej sprawie i mam nadzieję że naprawią swoje błędy.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze bana nie dostałem , w sumie mało grałem (żadnych drift tapów nie robiłem) i dopiero otwarłem 3 festiwal no i na kierze zbyt długo grać nie można ;)

ale czas na przyznanie zwrotu kasy mija za kilka dni (30 dni po zakupie)

Jeszcze mi dowalą bana bez powodu i 360zł w błoto :/

Na PC jest w(pipi)ę programów które mogą być wyłapane przez źle działającego anti cheata. Sam mam zawsze odpaloną apkę Nvidii, google drive, onedrive, i jakieś od msi do kontroli nad led'ami na karcie :P

 

Żałosny jest ten kontakt z nimi, jak k(pipi) na oficjalnym forum nie można prowadzić dyskusji na temat banów w grze?

 

W sumie nawet nie wiem czy powinienem grać dalej....

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

kiedyś dostałem tygodniowego blocka w FM6, też chciałem się dowiedzieć za co. z forum innych spławiali że to nie miejsce na taką dyskusję. podali jakiegoś tam maila, napisałem, bez reakcji. pisałem do kilku typów obsługujących społeczność, na pw, na xboxie, twiterze, tez bez reakcji. pod tym kątem to akurat zasysają mocno. normalnie bym to olał ale to akurat był okres eventów z Lambo Huracanem i 3 sztuki przez to straciłem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...