Skocz do zawartości

Teenage Mutants Ninja Turtles: Mutants in Manhattan (Platinum Games!)


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

To już serio kwestia czasu. Leak z XBL:

 

Gra wyjdzie na PS3/PS4/Xbox 360/One. Wydawca to Activision. 

 

CXb-A8MVAAEFCFZ.png

 

CXb-BxGUoAAmlBb.png

 

 

Prawdopodobnie model z gry (THPS 5) 

59e198690e.png

 

 

Kenji Saito (reżyser MGR) prawdodopobnie jest też directorem gry:

 

kenji-saito-platinum-games-metal-gear-ri

 

(spójrzcie na monitor)

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jestem fanem gier platinum(jedynie Vanquish mi się bardzo podobał, reszta miała za dużo japońszczyzny wsadzonej co mnie odrzucało), ale Żółwie Ninja to jest sztos i dawno, dawno nikt nie zrobił jakiejś dobrej gry z nimi. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Wezmą sobie PS4 na raty 3x33 i bede mowic, ze gtaV powinno nie wyjsc na stare konsole xd

Trafiłeś idealnie. Jeszcze dorzuciłem do tego xone i wiiu aby nie stać kilka razy w kolejce po raty.

 

 

ale szczerze to zaorać już tą 7 generacje z tymi nowymi gierkami

 

 

Co do długości gier PG to mam nadzieję, że Sacalebound się wyłamie. Choć w w sumie Bayo też nie są na 4-5 h. Co do gameplayu to chciałbym aby była większa różnorodność rozgrywki niż w transformersach bo inaczej te 5h to będzie optymalny wynik.

Odnośnik do komentarza

 

Wezmą sobie PS4 na raty 3x33 i bede mowic, ze gtaV powinno nie wyjsc na stare konsole xd

Trafiłeś idealnie. Jeszcze dorzuciłem do tego xone i wiiu aby nie stać kilka razy w kolejce po raty.

 

 

ale szczerze to zaorać już tą 7 generacje z tymi nowymi gierkami

 

 

Co do długości gier PG to mam nadzieję, że Sacalebound się wyłamie. Choć w w sumie Bayo też nie są na 4-5 h. Co do gameplayu to chciałbym aby była większa różnorodność rozgrywki niż w transformersach bo inaczej te 5h to będzie optymalny wynik.

No już nie przesadzajmy z tą długością ich gier. Bayonetta jest chyba ze dwa razy dłuższa od Risinga, Wonderful 101 to gra na 15-20h, więc to nie tak, że zawsze robią krótkie gry.

 

Scalebound to będzie długa gra.

Odnośnik do komentarza

Jako młody koleś byłem kompletnym fanem żółwii. Począwszy od serialu TV (nawet gdzieś stare VHSy po piwnicy się walą) przez filmy pełnometrażowe i gry na automatach nad morzem (pozdro Łazy!) i w końcu u siebie w domu na Pegasusie, kończąc na albumie z naklejkami (kto nie zakleił całego ten lama :D ). Więc jaram się totalnie tym bardziej, że na obecnej generacji bardzo brakuje slasher'ów (gdzie kuva nowy GOW? albo jakiś Darksiders 3? a Bayo 2 tylko na Wii). Jedynie co to tak jak ktoś pisał nowa kreska mi nie leży i wolałbym starą.

Kałabanga!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam TMNT z 2003 jeszcze. Wtedy bardzo cieszyłem się z takich gierek (i z Hulka, Spider-Mana). Metal Gear Rising czy Vanquish był spoko, teraz ogrywam Transformersy i mimo że nie byłem nigdy ich fanem, po tej gierce czuje że spróbuje Fall Of Cybertrone. Co do żółwi czekam jak najbardziej. Chyba polubiłem tą firmę, są w stanie mi wcisnąć gierki z postaciami obok których normalnie przeszedłbym teraz obojętnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...