Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

 

2x tyle co Serca? Pięknie, bo jak dobrze pamiętam to z pierwszym dodatkiem spędziłem sporo czasu. 

 

Serce domyślnie oferowało 10h gry, Krew 20h

 

Dodatkowo krew dodaje zupelnie nowy region o wielkosci polaczonych wysp skellige + polowy vellen

+ milion innych rzeczy ;) poczytaj relacje PPE albo rzucony wczesniej filmik z gryonline :)

 

 

Przeczytałem i już się nie mogę doczekać, ehh żeby wszystkie firmy takie dlc robiły... bardzo cieszą mnie zmiany w ekwipunku bo to w sumie był jedyny element do którego miałem jakieś ale - bajzel i ciężko tam coś było znaleźć czasem. 

 

@Voytec imo wszystkie te naklejki dramat, no ale mi się np, też żadne limitki konsol w ogóle nie podobają, no poza 20th anniversary. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Liczyłem, że jednak jeżeli ma wrócić, to będzie to trzymane w tajemnicy... ale z drugiej strony nasz stary znajomy, to świetny materiał na promowanie gry wśród fanów sagi.

Jezusiczku, jak on wygląda :fsg:

 

 

458357878.jpg

 

excited-baby.gif

 

 

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Odnosnie winnicy z forumka redow:

 

 

- winnica, którą otrzyma Geralt (na początku KiW) to Corvo Bianco (wspomniana w książkach); będzie można w niej "zbudować" m.in. pokój gościnny, do którego mają wpadać znajomi (czyżby szansa na imprezę la Citadel w ME3 ?)

Jesli to by mialo miejsce to omg :banderas::obama:, to byloby perfekt

 

 

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Znając redów na pewno będzie to coś więcej niż sam hub z przebieralnią i skrzynią

 

W wywiadzie udzielonym bodajże gram.pl powiedzieli, że będzie to jego zasłużone miejsce na emeryturę, więc raczej nie będzie tam sam.

 

Dodatkowo mówili również, że na ukończenie dodatku mając wszystko zebrane, zobaczone i odkryte - czyli tak jak większość ludzi tutaj przechodzi tego typu gry - będzie potrzebne około 40h :obama:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

• Upon looting a readable item a little notification pops up in bottom left of screen. Upon clicking in the right stick (on Xbox One controller), you can read the text of recently looted books, letters, notes etc without having to go to the menu, inventory, finding the right book and so on.

Taka pierdoła, a jak będzie cieszyć.

 

Dodatkowo wyczytałem, że zalecamy poziom do podróży do Toussaint to 34. Ciekawe jaki jest dla ng+

 

I jeszcze trochę o winnicy:

Home Base:

• Geralt gets his own motherfucking vineyard.

• It’s called Corvo Bianco.

• You can renovate it with large sums of money, the option I saw was for 5000 Orens.

• You can add a greenhouse of sorts where you can grow herbs for all your witcher potion needs, an armourer’s table, a stable for Roach (with its own stat bonuses), upgrade your bed, renovated interior and exterior, secret lab, guest room.

• Guest room where old friends will come to stay. They said the namesTriss and Yennefer, but were reluctant to reveal the names of anyone else who might visit. Surprise Iorveth/Saskia visit??

• Scaffolding and workers will appear after you choose to build something. Each change takes a certain amount of in-game time to complete, but you can just meditate til everything’s done.

• Can display your armour, weapons, paintings and books.

• Some paintings can be bought, or specially made, others are obtained through quests.

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...