Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

A już obstawiałem premierę w okolicach 19 maja czyli dokładnie w rocznicę premiery W3. 10 maja niby wygasa embargo ale też nie chce mi się wierzyć, żeby REDzi w dzień światowej premiery U4 wyskoczyli ze zwiastunem i sporym info o DLC. Zwłaszcza, że W3 najlepiej sprzedaje się właśnie na PS4. 

 

Dopiero co kupiłem Serca z Kamienia i przechodzę Nową Grę Plus. Dziś zabieram się za czyszczenie Skelige. 

Odnośnik do komentarza

Jesteś niemiły :lapka:

Autor książki był :P

No właśnie nie bardzo, Sapkowski to ponoć niezły burak jest.

Chętnie założyłbym  się o obecność tej postaci w drugim dodatku... no ale to tylko forum, epiwa mi nie postawisz. :reggie:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

 

I work for a major retail chain in Poland, and the unconfirmed release date I just found out from the sales dept. is may 31st. As I said treat it with a grain of salt, as I do, but that date looks very plausible.

 

https://www.reddit.com/r/witcher/comments/4i6qto/blood_and_wine_release_date/

 

Hajp? ;)

 

Wskoczę do pociągu jak zobaczę trailer i będę mógł złożyć pre-order.

Odnośnik do komentarza

Widzialem ten leak wczesniej ale wierzyc mi sie nie chcialo ze tak szybko, ze niby tak bez zadnej pompy i budowania hajpu? Co prawda nie trzeba przy wiesku, ale poreklamowac przez miesiac/dwa by im pewnie nie zaszkodzilo. Jesli jednak okaze sie ze to prawda i jutro potwierdza to cudowne info, teraz Uncharted, singielek i multi, a wkrotce dodatek do GOTY 2015 :banderas:

Odnośnik do komentarza

http://www.cnet.com/news/the-witcher-3-dlc-expansion-blood-and-wine-details-revealed/

 

Blood and Wine includes over 90 new quests and 40 new points of interest. It also introduces a dynamic system, where interacting with an area's main POI affects adjacent points -- for example, killing enemies in their main hideout lowers their numbers in surrounding camps. Additionally, there will be 14,000 new lines of dialogue, which is 8,000 more than the previous expansion.

 

New gear and monsters include over 30 new weapons, 100 individual pieces of armor, and more than 20 new monsters. No specifics were announced.

 

 

Niech to się sprawdzi.  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie juz Serce z Kamienia bylo karygodnie tanie jak na zawartosc ktora nam dostarcza, takze nie zdziwilbym sie gdyby tak bylo. CDPR to bez dwoch zdan moj ulubiony developer, ich podejscie do dodatkow tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu, zamiast wypluc byle co, wola jeszcze poprawic sie wzgledem nawet podstawki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

12 new mutations were detailed, however, and players will be able to unlock them in New Game Plus. The mutations include one that causes enemies to freeze and die instantly when knocked by Aard, one that makes enemies to explode when they're killed with a sign's critical hit, and another that heals and grants you damage immunity when you lose all of your health.

 

Other additions include the New Game Plus maximum level increasing to 100

Ło Panie. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...