Skocz do zawartości

PSX Extreme 222


Oceń okładkę PSX Extreme 222  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 222



Rekomendowane odpowiedzi

 

Wrzucanie Halo 5 Guardians do rozczarowań roku 2015 to jakieś nieporozumienie. I to jeszcze za, cytuję "problemy z serwerami i fatalne wsparcie techniczne"? Rozbo jest chyba pierwszą osobą w internecie która narzeka na servery w tej grze, a to enigmatyczne stwierdzenie o wsparciu technicznym nawet nie wiadomo do czego się odnosi. Bugi w trakcie rozgrywki? gra nie odpalała?

Afaik Rozbo nie mógł przez miech or sth wejść online w Halo 5, nawet coopa nie mogliśmy przez to skończyć. Temat był podobno ignorowany przez 343, a był powszechnym problemem, od którego pęczniały ich fora. Ale konkrety musiałby wyjaśnić Rozbo.

I sorry za enigmatycznośc, ale wiesz... podsumowanie roku, gdzie masz kilkaset znaków na wypowiedź, to nie miejsce na felieton.

 

 

Zerkam właśnie do numeru z recką Halo 5 multiplayer i nie widzę żadnej wzmianki o problemach z serverami. Mało tego, Rozbo wystawia ocenę 9/10. To jak to jest, grał czy nie? Działało czy nie? Zerkam do recenzji singleplayera która się pojawiła miesiąc wcześniej i teżi nie widzę zarzutów odnośnie nie działającego co-opa.

 

A forum gry pęcznieje z oczywistych przyczyn, jeśli ktoś ma problem z grą to o tym pisze na forum, trudno żeby ktoś kto nie ma żadnych kłopotów z gierką postował z taką samą częstotliwością. Wystarczy 100 forumowych krzykaczy by zagłuszyły setki tysięcy graczy którzy grają bez żadnych problemów technicznych. Nie wiedziałem, że redaktorom największego konsolowego czasopisma będzie ciężko to wywnioskować.

 

I parę miesięcy później wrzucacie w podsumowanie roku Halo 5 do rozczarowań, pomimo wystawienia dwóch ocen 9/10, pomiędzy niegrywalnym gó.wnianym Tony Hawk Pro Skater a badziewiem z Wii U, The Devil's Third. Na dodatek z takim enigmatycznym opisem. Jesteście nierzetelni i niekonsekwentni w tym co piszecie, nie pierwszy raz.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Niejaki easyeye pisał jak to mazzeo pluł sie ze jakas gra mu nie działa. Facet miał łącze 0.5 Mbs czyli tyle co ja 2002 roku. I ok moze wina była po stronie gry, moze po prostu na tym syfie nie dało sie grac, ale mega słabe jest gdy Mazeo pisze by Rozbo zmienił sobie dostawce internetu na jakiegos normalnego.

 

No i dwa: gdy mazelkowi gra nie działała to fora puchły słusznie. Gdy problem miał Rozbo- fora rozdmuchiwały sprawe.

 

Jesli ms zrezygnuje z nowego xboxa to bedzie jeden plus: dupsztal mazzeo peknie ostatecznie i bedzie świety spokój.

Odnośnik do komentarza

Niejaki easyeye pisał jak to mazzeo pluł sie ze jakas gra mu nie działa. Facet miał łącze 0.5 Mbs czyli tyle co ja 2002 roku. I ok moze wina była po stronie gry, moze po prostu na tym syfie nie dało sie grac, ale mega słabe jest gdy Mazeo pisze by Rozbo zmienił sobie dostawce internetu na jakiegos normalnego.

 

No i dwa: gdy mazelkowi gra nie działała to fora puchły słusznie. Gdy problem miał Rozbo- fora rozdmuchiwały sprawe.

 

Jesli ms zrezygnuje z nowego xboxa to bedzie jeden plus: dupsztal mazzeo peknie ostatecznie i bedzie świety spokój.

 

mogę i mieć internet nakręcany na korbkę, nie to jest tematem dyskusji więc daruj sobie powtarzanie bajek przeczytanych w CW i nie zaśmiecaj tego tematu.

Odnośnik do komentarza

Specjalistą od "Halo" nie jestem (nawet telewizor mam Sony :) ), ale skoro jedna redakcja recenzuje gry, i mamy na stronie 25. w kategorii "najlepsze gry" jako drugą pozycję "Halo 5: Guardians", a na stronie 27. w "rozczarowaniach" jako drugą pozycję "Halo 5: Guardians", to coś jest nie halo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...