Skocz do zawartości

PSX Extreme 222


Oceń okładkę PSX Extreme 222  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 222



Rekomendowane odpowiedzi

Zawiodłem się recką Sebastien Loeb RE. Jakaś taka pocięta przez cenzora.Nic o samochodach ,ilości tras, współpracy z kierownicą.

Podobnie było z recką Majka w poprzednim numerze dotyczącą tych wyścigów na WiiU,których tytułu nie pomnę ( a la Wipeout). Nic o muzyce w tej grze,a to ważny element.

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Dlaczego jest tak mało listów PSX Extreme? dajcie do miesięcznika płytkę z demami gier (2016)  

Dlaczego gra Sebastain Loeb otrzymał masakryczną cenę 8+ nie można dać już 10/10 też będzie hłeeee.

Czy piękna urocza fascynująca Monika wróci na łamy PSX Extreme? MONIKA TĘSKNIĘ NA TOBĄ !!!!

Czekam na nowy numer PSX Extreme. 

Edytowane przez Perez
Ogranicz się, proszę, do tematów związanych z magazynem.
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Musieliby wydać taki poradnik przy okazji premiery jakiejś dużej gry, do której taka pomoc by się przydała. Najlepiej coś mocno mainstreamowego i na wszystkie platformy, bo inaczej sprzedaż może być kiepska. Trzeci Wiesiek i Fallout 4 były dobrymi okazjami. W tym roku może być ciężko o odpowiedni tytuł. Do głowy przychodzi mi tylko nowy Deus Ex.

Odnośnik do komentarza

Moje propozycje zmian na lepsze:

-Walkiewicz do recenzowania filmów

 

Popieram. Sobka recenzje są tak wydumane z du...y że nawet nie warto ich czytać. Mega subiektywne i w dodatku zachowuje się, jakby siedział w komisji rozdawania nagród też z du...y. Walkiewicz robił to 100 razy lepiej. 

Odnośnik do komentarza

1. Głos Ludu- pomysł 10/10. Zawsze się uśmiechnę, jak to czytam :)

2. Jak zaczynałem czytać artykuł o lokalizacjach i doszedłem do Jandy, to spodziewałem się, że coś odwali. No i proszę, "miała apetyt na to, aby Marlowe była bardziej oryginalna". Czyli, żeby była Jandą. Mega nie lubię tej choleryczki, więc fakt, że ją "ostudzili" też mi się podobał.

 

3. Zestawienia. I tu pytanie odnośnie Wiedźmina 3: w zestawieniach jest napisane, że to lokalizacja. Byłem przekonany, że CDP RED robiło równocześnie dwie wersje, polską i angielską, a nie że lokalizowali później swoją grę. Jest tyle odniesień do polskich klimatów, że aż się nie chce wierzyć, że cokolwiek było "lokalizowane". Chyba że mylę pojęcia i "lokalizacja" oznacza nagranie gry po polsku.

Edytowane przez Veldon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do zarządu PSX Extreme.

Czy w nadchodzących numerach PE można się spodziewać rozgrzewających wywiadów z pięknymi dziewczynami.

Pamiętam jak dziś BAAAA wywiad w PE z Igą Wyrwał. Brakuje ostatnio w PE wywiadów z pięknymi dziewczynami.

Nie szanujecie się do roboty!! no. Człowiek samymi grami recenzjami i felietonami w PE długo nie pociągnie.....

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Zdajesz sobie sprawę, ile kosztuje wyprodukowanie i wydanie takiego magazynu jak PSX...? Pewnie nie... A teraz pomyśl nas sensem wydawania poradnika w dobie istnienia Youtuba... Zastanów się najpierw,  o co prosisz...

Pewnie nie więcej jak mega klimatyczny zapamiętany na wieki obłędny EPICKI na wieki rodzyn NEO PLUS.

Czekam na poradnik PSX Extreme. Karmię i żywię od urodzenia MIESIĘCZNIKA PE całą szaloną ekipę PE.

Chce mieć poradnik PSX Extreme i absolutnie nie obchodzi i nie interesuje mnie koszt wydania poradnika.

MA BYĆ I JUŻ !!!!!!!!!!!!!!

POSTANOWIONE. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No kupiłem numer parę dni temu, ale mam taki szmatławcowy backlog, że muszę jeszcze dokończyć dwa poprzednie numery. Jestem takim freakiem, że zawsze staram się czytać od deski do deski, nawet największe pierdoły, które mnie średnio interesują, ale tych poradników to nawet ja nie czytam. Naprawdę nie wiem jaki sens umieszczać te poradniki w PE. Wolałbym to przeznaczyć na jakieś felietony, czy inne tematy okołogrowe, nawet te najbardziej oklepane.

Tak bardzo to, nawet taka sama sytuacja z zacofaniem u mnie występowała.

Odnośnik do komentarza

Wrzucanie Halo 5 Guardians do rozczarowań roku 2015 to jakieś nieporozumienie. I to jeszcze za, cytuję "problemy z serwerami i fatalne wsparcie techniczne"? Rozbo jest chyba pierwszą osobą w internecie która narzeka na servery w tej grze, a to enigmatyczne stwierdzenie o wsparciu technicznym nawet nie wiadomo do czego się odnosi. Bugi w trakcie rozgrywki? gra nie odpalała?

Odnośnik do komentarza

Wrzucanie Halo 5 Guardians do rozczarowań roku 2015 to jakieś nieporozumienie. I to jeszcze za, cytuję "problemy z serwerami i fatalne wsparcie techniczne"? Rozbo jest chyba pierwszą osobą w internecie która narzeka na servery w tej grze, a to enigmatyczne stwierdzenie o wsparciu technicznym nawet nie wiadomo do czego się odnosi. Bugi w trakcie rozgrywki? gra nie odpalała?

Afaik Rozbo nie mógł przez miech or sth wejść online w Halo 5, nawet coopa nie mogliśmy przez to skończyć. Temat był podobno ignorowany przez 343, a był powszechnym problemem, od którego pęczniały ich fora. Ale konkrety musiałby wyjaśnić Rozbo.

I sorry za enigmatycznośc, ale wiesz... podsumowanie roku, gdzie masz kilkaset znaków na wypowiedź, to nie miejsce na felieton.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten koles zawsze miał ból du.psztala bo konsole Sony były popularniejsze w Polsce co tez miało odzwierciedlenie w PE. A jak mu cos na Halo ktos napisał to apteki w Polsce notowałt skok sprzedazy masci na ból rzyci o 30 proc. Nie warto z nim polemizowac.

 

A zeby komizmu dodac to nie dziecko a dorosły chłop.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Każdy ma prawo do własnej opinii, nawet jeżeli to coś z półki osobliwego "widzi mi się". Nie ma powodu dla którego druga osoba odgórnie musi się z czymś (nie)zgodzić. Dobrym przykładem w ur. były takie pozycje jak MGS V tudzież Fallout 4, które równie często w gościły w panteonie tych najlepszych, co były wrzucane do worka "rozczarowanie roku". Tego typu podsumowania zawsze są mocno subiektywne.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Dla mnie halo 5 też jest rozczarowaniem w multi bo singiel i co op były świetne. Chociaż na pierwszym miejscu rozczarowań umieściłbym fallout 4. Mi tam forma podsumowania w nowym numerze pasuje nie tęsknie za tabelkami. Nie zgadzam się z niektórymi wyborami redakcji ale każdy ma swój gust. Samo podsumowanie jest bardziej czytelne i skondensowane. Kiedyś np przy rpg sililiście się na humor (ci co w rpg nie grają) a teraz ci co grają w dany gatunek mieli swoje 3 grosze a ci co mają w (pipi)e ten gatunek po prostu nic nie dopisali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...