Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee tam, zrzędzicie na zapas. Ja wiem, że teraz modne jest hejtowanie UBI, bo ich gry to "rak" itp, ale czasem ten hejt przyjmuje rozmiary absurdu.

Czytając ten temat nabrałem chęci na powrót do części pierwszej, która ciągle zalega mi na sumieniu i właśnie ukończyłem Akt III, więc jestem gdzieś w połowie i muszę przyznać, że fabularnie zaczęło się robić interesująco (wiem, dopiero...).

Ogólnie wiele można tej grze zarzucić, ale nie skreślałbym dwójki zupełnie przed zagraniem - jedynka też wydaje się miałka i nijaka, ale ma kilka momentów oraz fajnych postaci (Jordi to mistrzostwo np.), więc pewnie sequel też nie będzie taki zły, jak wiele osób chciałoby tu wszystkim wmówić.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Watchdogs 2 wydaje się być bezpieczniejszym zakupem niz mafia 3. Przynajmniej wiem czego moge się spodziewać. A mafia może być mierną kalką GTA i grą dla totalny casuali ze słabym A.I.

 

Tak czy inaczej, w obu przypadkach poczekam na pierwsze opinie.

 

No i w sumie miałeś rację co do Mafii jak się okazuje. Watch_Dogs 2 mimo wszystko będzie po prostu lepszą grą(pomijając aspekt zupełnie innego klimatu).

 

Będzie możliwość "drukowania" m.in. broni palnej na drukarce 3D! :)

Odnośnik do komentarza

Jako że wreszcie ukończyłem wątek główny w WATCH_DOGS, z pełną świadomością dwójkę "biere na premiere" - zabijcie mnie, ale nie widzę fajniejszego sandboxa do końca roku.

Gdybym jeszcze miał Bansaia w znajomych... a tak groźba usuwania z listy osób, które to kupią nie rusza mnie zupełnie i mogę bezkarnie nakarmić "raka branży" :P

Odnośnik do komentarza

Czy drukowanie, czy zakupy w sklepie to chyba nie ma znaczenia wiekszego. Fakt, ze pomysl fajny ale to zaden glowny punkt gry ;)

 

Natomiast jak ogladam kilka walkthrough od developera to zapowiada sie naprawde fajnie. Mysle, ze kupie.

 

Patent z drukowaniem bardziej mnie rozśmieszył niż zaciekawił ;)

 

Jeden z redaktorów IGN porównał postęp w stosunku do pierwszej części WD do zależności pomiędzy Assassin's Creed 2 i 1, więc jest nadzieja, że szybko nie znudzi.

Odnośnik do komentarza

Nie no dla mnie ten klimat z trailerów nowego WD to też straszna padaka. Co ciekawe to ma pegi 18, byłem pewien że będzie niżej celować.

 

Bansai, misje które musimy zrobić aby ruszyć fabułę to dla mnie główne misje. Niestety w Mafi nie można tego olać.

 

Edyta: myślałem że scali :/

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...