Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, pograłem wczoraj trochę i jest naprawdę miodnie. Wiele fajnych dodatków w rozgrywce względem części pierwszej. Jest co robić. Dużo nowych opcji hakowania. Dla tych co polubili pierwszą część, druga będzie obowiązkowym zakupem. A dla tych co w ogóle nie grali, też polecam obie części.

 

Chyba, że jest się malkontentem na pokaz, bo wielu tu takich wypierdków i pseudo ekspertów, co po screenie lub nagraniu z YT wydają opinie :):)

 

Teraz tylko czekać na przecenę season passa i na dlc na wzór Bad Blood. Jest miodnie.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co zaszkodziło grze to obietnice bez pokrycia. Ja rozumiem, że gra nie będzie wyglądać jak na pokazach z E3, to oczywiste, ale kurde to jak bardzo Ubisoft oszukał graczy to jest jakiś nieśmieszny żart. Abstrahując od strony technicznej to gra miała miałki scenariusz, nijakiego głównego bohatera, beznadziejny model jazdy, brak jakiejkolwiek fizyki (w dwójce widzę, że mało się zmieniło), masa błędów i momentami irytującą policję.

 

Co miała dobre to świetnie zrealizowane Chicago, bardzo przyjemne strzelanie oraz misje, które można było przechodzić jak się tylko chce w tym używać tego całego hakowania, które swoją drogą było bardzo fajną zabawką w rękach gracza. 

 

Crap to to nie jest, ale co najwyżej średniak.

 

Dwójkę bym może nawet i wziął kiedyś używkę gdyby nie te ziomalskie klimaty i nieśmieszne żarty. 

Odnośnik do komentarza

Premierowy to był już tylko hejt. Hype był przed premierą, grze zaszkodził, bo to co się potem działo przechodziło pojęcie.

 

Chodzi mi WD2 po głowie, ale przed tym dla mnie obowiązkiem jest przejście pierwszej części, najlepiej z Bad Blood. No i zabrałem się za nią, bo kilka miesięcy temu kupiłem chyba za 30 albo 40 złotych. To jest chyba jedna z najbardziej skrzywdzonych przez graczy gier ostatnich lat. Choć z drugiej strony czy aby na pewno? Niedopuszczalny jest taki downgrade, który oczywiście jest widoczny (co ciekawe, WD na prezentowanym demie nie wygląda jakoś niesamowicie, ogromną różnicę robi przede wszystkim oświetlenie) ale to co gracze zrobili potem z grą jest niebywałe. Z jednej strony należało się to Ubi a z drugiej mnóstwo osób odstawiło tą grę i nigdy w nią nie zagra, mimo pierwotnego zainteresowania.

 

Ale dałem tej grze szanse i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Aiden co prawda jest nijaki, ale reszta postaci drugoplanowych jest bardzo dobra z Jordim na czele, którego w żadnym GTA nie powstydziłoby się Rockstar. Gość jest kapitalny. Po tych wszystkich gameplayach po premierze wiedziałem czego się spodziewać, ale największym zaskoczeniem jest dla mnie singiel, który jest chyba najlepszym w jaki grałem w grze Ubisoftu od wielu lat. Po raz ostatni tak dobrze bawiłem się grając Ezio.

 

Po takiej jedynce na pewno zabiorę się za Watch Dogs 2. Szczególnie po recenzjach, że jest lepszy od jedynki w niemalże każdym aspekcie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bawie sie bardzo dobrze. Jak na sandboksa to w koncu Ubi czegos sie nauczylo. Jest plastycznie i zjawiskowo prezentuje sie San Francisco o kazdej porze.

Misje zroznicowane z masa opcjonalnych drog dojscia do celu.

Graficznie jest swietnie. Historia poki co nie powala i tego nie zrobi ale gra broni sie pod wieloma wzgledami. To co mozna bylo naprawic po jedynce ktora imo i tak nie byla zla, tutaj wszystko dograno jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie ma żadnych minigierek niestety :nvmnd:

Mini gierek nie ma, ale za to są ciekawsze zajęcia.

 

Wyścigi gokartów, dronów, motocross albo regaty żeglarskie :)

 

Wczoraj skończyłem fabułę, zajęło mi to 19 godzin i 31 minut. Jak dla mnie gra mega wciągająca. Teraz zostało mi mnóstwo misji pobocznych a jeszce nie wszystkie odblokowałem, więc będzie ich więcej. Niektóre odblokowują się poprzez zhakowanie odpowiednich osób.

 

Jest tu mnóstwo rzeczy do zrobienia, dużo więcej niż w jedynce. Jest też trochę nawiązań do jedynki.

 

 

Między innymi historia Defalta powraca. Jest też Mściciel z Chicago... Niejaki Aiden Pearce ;) Można też odblokować jego strój, płaszcz i czapkę.

 

 

Podoba mi się też ciuchlandia dla Marcusa. Strojów jest mnóstwo. A bieganie w dresach i sandałach ze skarpetami oraz hipisowską opaską na głowie jest mega :)

 

Są też fajne miejsca do odwiedzenia. Siedziba Google... To znaczy Nudle. Więzienie Alcatraz, siedziba Ubi.

 

Czekam na fabularne DLC. Oby dorównały Bad Blood.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

A ja się nie zgodzę. Fabuła całkiem niezła jak dla mnie. Ciekawsza niż w jedynce. Przy niektórych dialogach nawet się uśmiałem. Ubi się nie obsrało i czarnoskóry Marcus żartuje otwarcie ze swojej karnacji. Zwłaszcza w dialogach, w którym twierdzi, że jest wystarczająco mocno opalony ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Żarty byly, nawet udane, ale caloksztaltu fabuly dla mnie to nie uratowało. Zabraklo jakis mocnych twistow, cos co sprawilo by ze bedzie epicko. Świat w tej grze jesr na prawde ciekawy, ludzie reaguja roznie na kazdy twoj wybryk, nawet pozuja do zdjec lub pokazuja Ci faka. Poboczne misje tez sa bardzo ciekawe.

Mielismy 5ciu bohaterow do dyspozycji, mozna bylo pokazac ich normalne zycie, jakies fajne smaczki, zeby nadac im wiecej glebi. A tak to motywacja ich dzialan to bycie top1 na fejsie i twiterze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie skonczylem jedynki ale moze kiedys wroce. Mimo to na pewno ogram dwojeczke, nadrobie zaleglosci i do tego czasu pewnie beda lataly po 100 uzywki. Samo San Francisco wyglada swietnie i te kolorki wcale mi nie przeszkadzają. Widze, ze niektorzy na sile probuja sie czepiac calej tej otoczki i hejtuja gre zamiast po prostu ja olac i nie grac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

szczerze, to nie wiem jak ktos moze hejtowac Watch Dogs, zagrywajac sie przy okazji w Mafie 3 xDDD
Jedynka byla chyba najbardziej krytykowana, bita i ponizana gra po E3 (w sumie nie dziwne), a mi mimo tego gralo sie wyjatkowo przyjemnie! Zdecydowanie wolałem dostac hakera niz kolejnego Assasina! Tymbardziej szkoda, ze przez fale hejtu, jaka sie przewinela przez nasze forum kontynuacji sprobowalem dopiero przez blad MS i jestem mega pozytywnie zaskoczony!

Graficznie na filmach wygladalo znacznie gorzej (a gram na Xie), gimbusowy klimat za specjalnie mi nie przeszkadza, zdania poboczne przez znacznie wieksze mozliwosci hakowania i nowe zabawki prezentuja sie ciekawie! Miasto tetni zyciem, wsyztsko jest kolorowe - ogolnie jak Mafi nie dam rady raczej juz skonczyc, tak Watch Dogs 2 wciaga od pierwszych minut!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...