Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, ale trudno nie zniechecic czlowieka jak co chwile widzi jakies filmiki gdzie gra chodzi jak (pipi) w 10 fpsach i wyglada jak najgorszy smiec. Ktos musial dlugo szukac takiego fragmentu! A ze gier przy okazji duzo do ogrania, to do tematu nawet nie wchodzilem... Tym wiekszy szok po odpaleniu, bo WD2 nawet graficznie wyglada ladnie! Ogolnie rozumiem, ze komus moze nie przypasowac klimat, ale jak dla mnie w tego sandboksa gra sie wyjatkowo przyjemnie. Jak ktos bawil sie przy jedynce, to niech sie nawet nie zastanawia - Watch Dogs 2 jest większe, ładniejsze, lepsze na każdym obszarze!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Mnie jedynka (na szczęście kupiona jako used za stówkę) odrzuciła na samym początku bo po prostu była niedopracowana.

Dwójkę brałem sceptycznie także w wersji used, ale ludzie,jaki to szpil!

W jedynce bodajże nie było skoczka i tego drona ? Jeżeli tak to nie wiem czym można sie było tam zajmować...

Odnośnik do komentarza

Niestety ale WD2 cierpi na syndrom plagi poprzednika, dlatego w internecie będzie zbierać hejty za jedynke + za gimba fabułe. 

 

Tyle, że miasto i gameplay jest dopracowany, widać, że o szczegóły ktoś tutaj dbał jeśli chodzi o społeczeństwo i ogólny feeling miasta i interakcji z ludźmi. GTA mogło by się uczyć od szczeków 2 jak dobrze zrobić A.I. na ulicach.

Do tego destrukcja bez zainteresowania policji jest na prawdę ciekawa. Hakujesz auta przechodniow, światła, wysadzasz studzienki a policja Cie nie goni. Najlepsze są wojny gangów + policja w tle. 

 

Wszystko poza fabuła i wątkiem głównym jest ciekawe i daje frajde w tej gierce. Aż dziw, że zrobiło to UBI co wali wszystko na jedno kolano.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po przejsciu gry musze jednak przyznac, ze te wszystkie filmiki z 10fpsami na ekranie wcale nie byly za specjalnie wybierane. Jezdzac po San Francisko gra potrafi mocno chrupnac. Do tego gra na Xie chodzi wyraznie w nizszej rozdzielczosci niz Full HD. O ile misje sa ciekawe i roznorodne, tak klimat pod koniec gry rzeczywiscie wywolywal usmiech politowania - nie spoilerujac wyobrazcie sobie np. ze w zemscie za jakies zabojstow jedziecie rozliczyc sie z paroma meksykancami, ktorych albo usypiacie pradem ze skrzynki elektrycznej, albo bijecie do nieprzytomności jojem... Takie tam 7/10! ^^

Odnośnik do komentarza

 A największy szlak mnie trafia przy prowadzeniu samochodów zwyczajnych, wleką się jak procesja na Jasną Górę

 

Szlak to może Cię prowadzić na tą Jasną Górę właśnie, a trafić może SZLAG :)

 

A pod resztą wypowiedzi się podpisuję - zagrałem z 10 minut u kumpla i na razie mam dość - co z tego, że gameplayowo może wszystko jest lepsze i bardziej dopracowane, jak przez te gimbo-kimaty nie mam ochoty tego zupełnie sprawdzać?

Lubię W_D, nigdy nie miałem problemu z Aidenem, jako głównym bohaterem, więc ta zmiana dla mnie na pewno nie jest na plus.

 

W każdym razie cena leci w dół, jak zejdzie poniżej stówki to zainteresuję się kupnem, by na spokojnie skonfrontować swoje wrażenia z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie giera spoko. Prawie 50 godzin zrobione. Hakowanie w multi to kwintesencja zabawy, naprawdę udana rzecz. Gorzej z pościgami , czasem zanim dojedziesz do gościa mocno oddalonego zabawa się kończy, bo dorwą go inni poszukiwacze, albo gość zostaje obezwładniony przez policję. Ciekawostka, że jak masz bodaj 5 gwiazdek do poszukiwań policji mogą się włączyć inni gracze - i tak robią. Mega patent !

Wydaje mi się, że  ubi zyebało z pierwszą misją. Pseudo skradanie w wielkim biurowcu ( bez gadżetów) jest jakoś mocno słabe i ta misja właśnie potrafi zniechęcić do dalszej gry. Ale później jest już naprawdę dobrze. Grafika na wysokim poziomie, jak na ubi, a po odblokowaniu kolejnych możliwości pojawia się nieomal nieograniczona zabawa. No i zachowanie npc-ów... osobna historia. Reagują na każde zachowanie Markusa w określony i mało powtarzalny sposób. Niekiedy idąc miastem, lub nawet stojąc w miejscu jesteśmy świadkami mega akcji. A to ktoś robi zamieszanie, kłóci się z innymi, zaczepia. Inny potrąca kogoś, ruch się blokuje. Można też załączyć opcję hakowanie i tylko obserwować, co dany gość robi bez podpięcia się. Obserwujesz wtedy losowego gracza w pobliskim rejonie. A ten albo robi zadymę na ulicach, albo inne cuda wyczynia . Kiedyś jeździłem za takim takowozem i załaczałem to zyebaną melodyjkę... Kolo długo się dziwił, zanim obciął się, że to nie npc  randomowo go inwigiluje. Innemu, kiedy wszedł do sklepu rozwaliłem brykę. Wyskoczył ze sklepu i mega zdziwienie. Poobserwował, poskanował i zamówił kolejny pojazd, który ... kierowany przeze mnie z drona ciągle mu odjeżdżał. 

Po mega słabej moim zdaniem jedynce tutaj można się odnaleźć. Walić hip-hopowo - skejtersko - hipterski klimat. Jest kolorowo i miodnie. Dla mnie mocne 9/10.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zassałem tego traila. Boże jaka ta gra jest sucha. No nie dałem rady skończyć tego prologu w tej serwerowni (ponoć potem jest lepiej). Wsio mi nie pasuje. Mechanika, miliard ikonek, ziomalski klimat. Dawno mnie tak żadna gra nie odrzuciła po pierwszych 30min.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja mam wręcz przeciwne odczucia. Co prawda jakoś zachwycony nie jestem, ale na pewno kiedyś sprawdzę całość.

Graficznie naprawdę ładnie, cut-scenki zwłaszcza. Ten ziomalsko zabawowy klimat faktycznie może odrzucać (mi poważna jedynka się podobała i taka zmiana dla mnie niekoniecznie jest plusem), ale w kilku scenkach się nawet pośmiałem, choć faktycznie niektóre teksty to żenada, no i te facebuki i inne twittery - stary jestem i nie kumam fenomenu - nie jestem targetem tych klimatów.

 

Co do samej gry to misji pojawia się w cholerę, ciężko się połapać, ale starałem się robić te główne, żeby jakieś wnioski wysnuć, co do tego, czy mi odpowiada.

Świeżo po ograniu Mafii III ciężko się jednak w W_D2 odnaleźć, bo sterowanie Marcusem jest słabe, jakieś takie chaotyczne, lata mi ten czarnuch po pokoju bez ładu i składu, przykleja się do osłon wtedy, kiedy akurat niekoniecznie chcemy, albo ze złej strony. No i model jazdy samochodem - TRA_GE_DIA...

Serio, jest chyba jeszcze gorzej niż w poprzedniej części, co jest nie lada wyczynem, a po przesiadce z trzeciej Mafii, gdzie ten element jest wręcz wzorowy, to boli jeszcze bardziej.

 

Niemniej jednak wygląda na to, że można się przy tym tytule nieźle pobawić, więc po jakiejś solidnej obniżce, albo po dorwaniu używki w słusznej cenie, sprawdzę samodzielnie.

No i brawo dla UBI za tego triala - każdy wydawca tak powinien czynić - może nie do końca "lecę do sklepu po swoją kopię", ale na pewno nie jestem już tak negatywnie nastawiony do samego pomysłu zagrania w tę część - a to już sukces :P

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem na PRO tego triala, kurna to wygląda masakrycznie dobrze! :) klimat może i faktycznie za "kolorowy" ale przełknę to bo zdecydowałem się kupić w pudełeczku. W jedynce mam platynkę i uwielbiam ten klimat ;)

Ja mam w dwójce platyniaka.

Nie zawiedziesz się ręczę. Kwestia przebrnięcia przez ch@jowy początek :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...