Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

ACG oglądam i szanuję - typ świetnie punktuje, szybko, zwięźle i na temat.

No i po obejrzeniu jego materiału, a także nagrania pewnego znajomka, zdecydowanie odpuszczam zakup premierowy.

Tak, zmieniam zdanie - mam do tego prawo, byłem zaślepiony całkiem fajną częścią pierwszą (tu zdania nie zmienię, wczoraj splatynowałem na PS3) i chęcią zagrania w kontynuację. Miałem swój plan zakupów do końca roku, ale po tym co zobaczyłem/usłyszałem... kupię kiedyś, po solidnej obniżce, jak  będę cierpiał na niedosyt sandboxów - nie mam zamiaru wspierać tego szajsu - serio...

 

Poniżej wspomniany filmik:

 

Odnośnik do komentarza

Co ci nie pasuje w tym filmiku jak w jedynkę grales na ps3?

 

W jedynkę grałem zarówno na PS3, jak i na PS4, więc zdaję sobie sprawę jak to wygląda.

O ile do wersji na past-geny podchodziłem z dużą rezerwą i odpowiednim nastawieniem, tak od gier na PS4 jakiegoś poziomu wymagam.

Jeśli to leży i kwiczy technicznie, model jazdy samochodem jest jeszcze gorszy niż poprzednio (serio, nie mam pojęcia jak im się udało tego dokonać, bo to konkretny wyczyn jest), a do tego nie mam klimatycznego, deszczowego Chicago, fajnego (ja tam go lubię) Aidena, zamiast dostając jakąś "yoł, yoł nigga" opowiastkę dla gimbów, to już na prawdę mnie odrzuca. Bo żeby tylko jedna rzeczy była skopana w tym zestawie, ale tutaj jest full wypas.

Jak ogarną kwestie techniczne to kiedyś sprawdzę, ale po sporej obniżce.

Odnośnik do komentarza

 

Co ci nie pasuje w tym filmiku jak w jedynkę grales na ps3?

 

W jedynkę grałem zarówno na PS3, jak i na PS4, więc zdaję sobie sprawę jak to wygląda.

O ile do wersji na past-geny podchodziłem z dużą rezerwą i odpowiednim nastawieniem, tak od gier na PS4 jakiegoś poziomu wymagam.

Jeśli to leży i kwiczy technicznie, model jazdy samochodem jest jeszcze gorszy niż poprzednio (serio, nie mam pojęcia jak im się udało tego dokonać, bo to konkretny wyczyn jest), a do tego nie mam klimatycznego, deszczowego Chicago, fajnego (ja tam go lubię) Aidena, zamiast dostając jakąś "yoł, yoł nigga" opowiastkę dla gimbów, to już na prawdę mnie odrzuca. Bo żeby tylko jedna rzeczy była skopana w tym zestawie, ale tutaj jest full wypas.

Jak ogarną kwestie techniczne to kiedyś sprawdzę, ale po sporej obniżce.

 

 

 

Zaraz chwileczkę ... mały offtop

 

Czy ty przeszedłeś Watch Dogs 1 DWA RAZY na ps4 i ps3 ?  

Odnośnik do komentarza

@Wredny

 

Z tym filmikiem nie jest przypadkiem tak, że to bug, a po ponownym włączeniu gry framerate jest znów normalny? Włącz jakikolwiek inny filmik z WD2 na PS4 na youtube i framerate jest w porządku.

 

Na PROsiaku gra wygląda lepiej i chodzi sporo płynniej, więc pewnie na takie gejmpleje trafiłeś.

Odnośnik do komentarza

Zaraz chwileczkę ... mały offtop

 

Czy ty przeszedłeś Watch Dogs 1 DWA RAZY na ps4 i ps3 ?  

 

Jeszcze nie, ale kiedyś mam zamiar - na PS4 jestem gdzieś w połowie story, tu wygląda świetnie i gra się świetnie. Poza tym to idealny tytuł do grania "z doskoku", kiedy czasu zbytnio nie ma, gdy obok w kuchni żona tłucze garnkami i nie ma klimatu na poważną grę z jakąś konkretną fabułą, czy klimatem zaszczucia - wtedy takie luźne W_D sprawdza się idealnie, można wręcz automatycznie czyścić mapę i cieszyć się z maleńkich kroczków w drodze do platyny np. :)

 

Tak narzekamy jednak na W_D (zwłaszcza tę nową), a tu taka dbałość o detale:

 

https://mobile.twitter.com/Swizzasaur/status/797941221016670208

 

Przyznać się, kto w GTA czy innych tego typu nie robił tego samego? :P

 

No i kuźwa - San Francisco:

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...