Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwalają sobie na takie zagrywki, bo wystarczy, że wśród kupujących znajdzie się 5% ameb które kupują season passy w ciemno, i już im się zysk ładnie mnoży (no bo co to za koszta, grafik w przerwie na lunch pomaluje spodnie bohatera i voila jest nowa skórka do sp). A wystarczy grzecznie poczekać, czasem season passy oferują naprawdę świetny content w przyzwoitej cenie (driveclub!). No ale przecież 500 sztuk tylko sony puszcza na premierę, trzeba gnać do psstore zanim ktoś nam dlc'ki wykupi.

 

Szacunek do pieniądza, niezależnie od stanu portfela. Pamiętajcie drodzy forumowicze, szanujecie siebie, to i korpo was zaczną szanować, a nie postrzegać jak owce do golenia (przemiana microsoftu w ostatnich latach, z paskudnego śmierdzącego jaja wykluło się cudowne pisklę i rośnie, jak ono pięknie rośnie!)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Graczdari, jak wrazenia? Jedynka strasznie mnie znudzila. Jest ciekawiej w dwojce czy po prostu wiecej tego samego?

 

Dla mnie póki co padaka. Już nie chodzi o klimat, który mi nie leży, ale generalnie gameplay poszedł w kierunku rozbudowania tego co było w pierwszej części i jeśli chodzi o mnie to popadli w przesadę. 

 

Na dodatek fizyka pojazdów to jakieś nieporozumienie i jeśli chodzi o mnie, to WD2 jest w czołówce najgorszych gier pod tym względem. Te samochody nic nie ważą.

 

Do tego są problemy z dźwiękiem i frame-ratem (łatka premierowa 280MB).

 

Tak momentami wygląda wydajność:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No fakt, ale nie widzę tam jakiegoś zrypanego framerate'u np. Owszem, screen tearing zaobserwowałem, do tego szaro i ponuro, ale akurat taka część miasta i słońce za budynkami najwyraźniej, bo przecież widziałem już gameplaye innych graczy i wyglądało tak kolorowo, jak na oficjalnych prezentacjach.

 

Chciałbym jakiejś merytorycznej opinii, czy UBI znów zaebało mapę pierdyliardem goovien, jak gameplay (model jazdy samochodem gorszy niż poprzednio? to da się jeszcze bardziej?).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...