Skocz do zawartości

Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

ocenzuruja to?

 

:pawel:

 

Yup :gayos:

 

“While Watch Dogs 2 is a mature-rated game, we apologize and will update this NPC model to make it more consistent with other NPC models in the game in a patch to be released this week. We also are working with our first-party partners to ensure that players can continue to play and share all content from the game within the bounds of the first parties’ respective codes of conduct.”

 

http://kotaku.com/watch-dogs-2-will-patch-out-particularly-explicit-genit-1789002518

Odnośnik do komentarza

wypowiedz tak bardzo pedalska ze mogłas to napisac jedna istota na planecie

 

110213-yves-guillemot-chief-executive-an

 

Ubi nic nie zrobiło źle, wręcz chcieli krok do przodu zrobić, żeby konserwatyzm amerykański z gier wykopać, czyli rozczłonkowywanie ludzi w mortalu / masowe strzelaniny i scena tortur w gta - ok, sutek, lub o zgrozo wagina - demoralizacja społeczeństwa. Tym razem to zasługa naszego kochanego 4thefrajers, na neogaf jest cały wątek o tym.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

To przypomina sytuacje z TR z 2013, gdzie była  scena "

proby gwaltu

, później ktoś się zes.ral, ze jak to tak w gierce dla małych dzieci, gdzie można wbijac czekan w ryj i strzelac shotgunem w glowe z przylozenia tak demoralizować mlodzież, wiec tworcy zapewniali, ze oczywiście ta scena nie jest tym czym jest.

Tyle dobrze, ze poza zaprzeczeniem tworcow nikt tego nie wycial, ale widać, ze gierki czeka jeszcze dluga droga w porownianiu z kinematografia/literaturą.

Takie dobre sony to samo zrobilo z graczem, który w teraway wycinal w grze "niemoralne" ksztalty.

Odnośnik do komentarza

NFS nowy tez miał gimbusiarski klimat (te wstawki fabularne to był dramat) a sama gra była świeetna. 

 

Let it be clear :

 

Marcus i jego banda to odrealnione dzieci, które poza snapchatem i instagramem to mogą w macdonaldzize pracować, a ich hakowanie mija się z rzeczywistością, którą znamy.

 

Cała reszta poza wątkiem fabularnym jest miodna i przyjemniej mi się zwiedza san francisko niż lost santos w GTAV.

 

 

Fajną sytacje miałem dzisiaj na autostradzie. Wymijały się tiry i zaczely blokowac ruch. Kiedy sie zblizalem shakowalem jeden z nich by skrecil w lewo i chlopaczyna rozpaćkał się o bande wpadajac na czołówe :obama:

 

Odnośnik do komentarza

Gra jest hooyowa bo oprócz bycia typowym ubisandboxem, upaćkana jest technicznymi niedoróbkami i tym właśnie "gimbusowo-twitterowym settingiem" - to kompilacja wielu elementów, a to ostatnie jest zaledwie kroplą, przelewającą czarę goryczy. Ale fakt - ten gejowsko-gimbusiarski klimat jest tragiczny i za samo to rozumiem nagonkę. Jedynce wiele można zarzucić, ale klimacik miała świetny, ten cały spisek, handel ludźmi, korupcja, motyw zemsty - a tu co? Banda cool-gnojków rozwalająca wszystko w imię czego? To ja już wolę Rico w Just Cause 3 - nawet tam klimat jest poważniejszy :)

Odnośnik do komentarza

no nic, zobaczę ją kiedyś jak cena spadnie do 100 zł lub niżej.

 

Ja mam podobny zamiar, kumpel kupił, więc kiedyś od niego odkupię.

 

To i tak dalej dojrzały tytuł w porównaniu do nintendofilow którzy zagrywaja się w Mario czy pokemony. Kupił bym gdyby nie to, że lada chwila 25 listopada i mogą pojawić się jakieś fajne promki na psstore.

 

Teraz pojechałeś. Chyba inaczej rozumiemy dojrzałość - sto razy bardziej wolę zagrać w dobrą grę, która jest infantylna w swoich założeniach, niż grę z infantylną fabułą i płytkimi postaciami, która sili się na bycie tytułem dla dojrzałego odbiorcy, jednocześnie będąc grywalnościową spier.doliną.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...