Skocz do zawartości

Vampyr


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
W dniu 16.02.2018 o 17:54, Dr.Czekolada napisał:

Raczej nie celują w aż tak finansowo ambitny projekt żeby bawić się w dodatkowe studia.

Studio jest duże robią Vampyr i LiS mają wsparcie dużego wydawcy. No mogli by coś tutaj pozmieniać z tym gameplayem 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

Studio jest duże robią Vampyr i LiS mają wsparcie dużego wydawcy. No mogli by coś tutaj pozmieniać z tym gameplayem 



Studio nie jest aż tak duże, no i jest podzielone na kilka wew. grup kreatywnych. Posiadają zazwyczaj powyżej 120 pracowników (obecnie chyba 143 - jeśli wierzyć linkedin), ale z tym wsparciem dużego wydawcy to tak średnio w przypadku Vampyra, Focus to średnia liga. LiS ma łatwiej przez współpracę z SE, ale i tu budżet nie jest wielki przecież. Oprócz tych dwóch gier, studio pracuje nad niezapowiedzianym tytułem dla Bandai Namco.

Swoją drogą Vampyr celuje w 500 tys. egzemplarzy żeby wyjść na zero. Wszystko w okolicach 1mln będzie uznawane za sukces i Focus w takim wypadku planuje rozwijać markę dalej. Gra nie będzie też miała żadnego dodatku (czas gry według wywiadów to od 15 do 30+ godzin gry).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rozi napisał:

Dlatego właśnie kupiłeś Assassin's Creed Origins, już dobrze :empathy:

grałeś? Człowiek inteligentny krytykuje coś po spróbowaniu. Na pewno lepsze od śmieciowego bf1.  A krytykowałem z myślą o Shadow of war które miało psujące mikrotransakcje. AC origins przeszedłem Z PRZYJEMNOŚCIĄ. Grałem wątek główny bez zapychaczy i nie musiałem nic kupować.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Świetnie sie prezentuje, z chęcią ogram, tylko mam nadzieję, że skoro gierka jest od twórców LiS to obędzie się bez wampira płaczącego nad swoim nieszcześliwym losem, nieśmiertelnośc i te sprawy, rodzina, przyjaciele umierający, a Ty żyjesz dalej, do tego brak akceptacji społeczeństwa sprawa, że wampir wytwarza linię obrony w postaci negowania istoty i sensu życia, więc zabija kolejne ofiary w głębi będąc samemu ofiarą własnego losu płaczącą w kąciku swojej krypty nad minionymi dniami które już nie wrócą, bo inne jakie inne życie mu pozostało, jak nie krwiożerczej bestii z miękkim serduszkiem. Niech obędzie się też bez motywu, że nasz bohater początkowo zabijajac kogo popadnie w swym bólu istnienia z czasem zmienia się dzięki jakiejś lafiryndzie i zaczyna na nowo żyć, malując krwią obrazki z wizerunkiem swojej kochanej, by w połowie gry ją stracić i znowu ponownie zabijać ludzi bo to oni się do tej straty przyczynili. Na końcu oczywiście morał, że ludzie to gorsze potwory niż wampiry, a nasz bohater znowu pozostaje sam sobie, dając otwarte zakończenie dla kolejnej cześci. Mam nadzieję, że tak nie będzie.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Plugawy napisał:

Jak widzę ten piecowy znaczek PCDVD to mi sie rzygać chce.


Heh, nie jest źle, ale faktycznie jakoś brzydziej od wersji konsolowych.
W tej generacji XBOX ma bardzo ładne pudełeczka i okładki, bo jak sobie przypomnę te paskudy z X360... Brakowało tam tylko napisu "Games for Windows" :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wychodzi na to, że funkcje związane z transmisją bezpośrednio z PS4 zostały zablokowane przynajmniej do czasu premiery.

 

EDIT:

"Nie można użyć wybranej funkcji w związku z tą aplikacją". Tak więc nagram Wam trochę materiałów i wrzucę na YT.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.