Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.09.2023 o 21:42, Faka napisał:

A wiedzieliście, że wraz z patchem 2.0 można zdobyć nowe autko, które jest hołdem dla Ken Block'a?


Trafiłem na niego przypadkiem goniąc auto Delamaina :leo:

Spoiler

1231232077.thumb.jpg.7ca0d8829e06636b4121a1400813bccb.jpg

Po premierze zupełnie odbiłem się od tej gierki i nie było tam wiele co by mi się podobało. Nie rozumiałem fenomenu, dla mnie był to mały deszcz z dużej chmury i zawracanie dupy bez powodu. Teraz? :banderas:oj weszło pięknie, wkręciłem się totalnie. Nadal jest sporo błędów, coś musi co jakiś czas pierdnąć żebym nie zapomniał, że ten świat to tylko złudzenie.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Sedrak napisał:

Ogólnie nie wiem czy tak było wcześniej, ale wszystkie obiekty w tle mają takie delikatne kropki, jak piasek czy jakieś zaklucenia.

Szumy od oświetlenia generowane przez FSR2. Nadal lepiej niż z antyaliasingiem, który był na premierę i do czasu patcha 1.6.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Powoli powoli będę się ponownie zabierał za grę głownie z powodu dodatku, ale niewykluczone, że zacznę od nowa i dopiero potem siorbnę Widmo. Pytanie mam odnośnie romansów.

Czy jako męski heteroseksualny V. mogę wydymać jeszcze kogoś innego oprócz

Spoiler

Panam

?

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Dalhi napisał:

Jest jeszcze agentka Militechu, Meredith Stout. Trzeba odpowiednio poprowadzić misje w pierwszym akcie żeby umówić się z nią na dunga dunga.

No tak, teraz sobie przypomniałem. Kliknąłem ją za pierwszym podejściem, ale mi chodzi bardziej o długotrwały związek.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Patricko napisał:

Hawk jest świetny jeśli ktoś gra buildem na AR. Grałem nim już do samego końca. Wszystkich brał na hita góra 2, ale miałem build pod ciche zabójstwa.

 

Dla mnie właśnie ten Hawk jest chujowy, bo nie jest zautomatyzowany, tylko po jednej pestce strzelasz i tylko 16 kul w magazynku. Dlatego poluję na tego Psalm, a nie mam dlatego, że redzi spierdolili patent, typa Toma zabiłem i nie dropnął mi żadnego schematu, a dlaczego? Bo go trzeba było zajebać jak latał z nożycami i wtedy wypadał schemat. Tylko, że wtedy w tamtym czasie to chuja wiedziałem o takim haczyku. To jest misseable i najlepsza broń jeśli chodzi AR. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...