Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

W zwiastunie kolekcjonerki była ukryta wiadomość od redów. W skrócie - publiczny pokaz gameplayu na paxie w sierpniu:

Cytat

Finally, after months of preparation, we can share with you two big things we have been hard at work on — CP2077's cinematic story trailer and a brand new gameplay demo! Yes, yes, we know — for now, the demo is only available to the lucky ones who managed to get tickets to E3 and the rest of you will have to wait until gamescom or the public dev Q&A unveiling stream at PAX in August. Yeah, we can already feel the bashing you're gonna give us online :(. "Why are you not treating us fair", "why is the gameplay not being released right away?". The reason is we want to make the most out of the months of work we put into the demo and first showcase gameplay live at E3 and gamescom. Releasing gameplay right away would make the gamescom presentations pointless and would significantly limit our chance to build hype. Why do we need to build hype? To get more gamers interested in CP2077 and, hopefully, convince them to give it a go. We are putting our hearts and souls into making CP2077 a great game and we would like as many gamers as possible to find out about it and experience its amazing story. Also, hype can turn into sales (after all, we are not a charity), and good sales allow us to grow, take creative risks and deliver new, great games for you to enjoy.

And let’s not forget about one more super important announcement — the release date. Less than a year from now, on April 16th, 2020, you’ll finally be able to sink your teeth into Cyberpunk 2077.

As you probably noticed, we prepared 2 editions of the game. Why only two? Because when we pre-order ourselves, we don’t like to go to Wikipedia to compare content. We have a simple deal: there’s the standard edition, the one we think most gamers will choose, and a limited Collector’s Edition. While we're pretty proud of the CE, we'd like to turn your attention to that first one. Why? Because we have really maxed out the physical capacity of the box with goodies. We think this raises the bar for "standard" and we hope you'll think so, too. Also, since pre-orders are live, you might be wondering if there’s any point in placing an order now. Yes, if you want to give us some extra support. Pre-orders help us build anti(pipi)tion — the more copies you pre-order, the more likely it is for us to get retail (both digital and physical) behind the game. Therefore, if you like what you see, we will appreciate you "voting yes" for CP2077 with a pre-order. If you are still hesitating though, we would rather you wait for more materials or reviews. Our goal is for you to truly enjoy CP2077 and not regret a pre-order.

Take care and looking forward to seeing you in Night City! CD PROJEKT RED team

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni (salon nie jakiś mega biedny, ciocia miała kasę, ale też nie jakaś ultra wysoka półka) i nagle do tej samej poczekalni wchodzi Keanu Reeves :D Przed wyjazdem do USA myślałem, że będę codziennie trafiał na kogoś sławnego, a to była pierwsza taka sytuacja po prawie 3 latach tam spędzonych. Cholernie się zestresowałem, oczywiście instynktownie najchętniej bym do niego od razu podbił i zaczął sobie robić z nim zdjęcia i tak dalej, ale scykałem / nie chciałem być nachalny, więc po prostu na niego nerwowo zerkałem co 2 sekundy, a on po prostu siedział i czytał jakieś pisemko. Po jakimś czasie moja kuzynka zaczęła płakać - próbowałem ją za wszelką cenę uspokoić, żeby nie zrobiła mi siary przy Keanu, ale ta ryczała i ryczała.

I nagle Keanu wstał i do niej podszedł. Delikatnie ją pogłaskał i zapytał co jest nie tak. Ja powiedziałem, że prawdopodobnie jest głodna czy coś. No więc Keanu odłożył gazetę, wziął na ręce moją kuzynkę, podniósł koszulkę i na środku salonu fryzjerskiego nakarmił ją piersią. Za(pipi)iście sympatyczny facet.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Grabek napisał:

Ech miech podadza jakies wymaganka ma pc no nie wiem czy brac na kompa czy plejke. 

Znajac zycie gtx 970 nie pozwoli juz na zbyt wiele xd

 

Znając zycie to na GTX sobie poucinasz detale i pograsz w lepszym framerate niż na PS4. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mejm napisał:

Jak ta geba typa z ostrzami w intrze ma sie do wyboru i kreacji postaci? One beda predefiniowane? Czy filmik sie zmieni jesli wybiore babke? Mozna w ogole wybrac babke? Albo koksa?

 

Pewnie tak samo jak w Mass Effect, Shepard był defaultowy ale mogłes sobie edytować wygląd czy płeć. Tutaj pewnie ten chłopek jest takim jakby "kanonicznym" avatarem gracza i będzie na okładce (ciekawe czy zrobią to jak EA i wrzuca np dwustroną z babką jak w przypadku Mass Effecta 3) ale generalnie możesz sobie modyfikować wyglad i płeć jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, qraq_pk napisał:

ojezu czego ty nie ogarniasz? Przecież to oczywiste ze na filmikach będzie ten domyśłny typ a ty sobie wyobrazisz że to ta twoja postać. Grasz od wczoraj?

Chyba w twojej glowie jest to oczywiste. Chcesz mi powiedziec, ze bede gral typem z rozowymi wlosami i z przepaska na oku a na filmiku bedzie ten typ z wczoraj?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mejm napisał:

Chyba w twojej glowie jest to oczywiste. Chcesz mi powiedziec, ze bede gral typem z rozowymi wlosami i z przepaska na oku a na filmiku bedzie ten typ z wczoraj?

ale ty sie mu dajesz trollować Mejm :| 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, suteq napisał:

Ale tam wszystko wygląda na mocno dopieszczone, poza tym to był też trailer na silniku gry więc mogli zrobić to specjalnie. Na gameplayu sprzed roku grali babką i wyglądało to całkiem dobrze. 

 

To był silink? Chłopaki na party mówili ze CGI render. 

 

14 minut temu, Figuś napisał:

Na stronie z preorderami jest napisane że okładka będzie dwustronna

 

O miły smaczek, okładka ogólnie jest paskudna ale może laska trochę ją podreperuje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...