Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, qraq_pk napisał:

13815 postów na forum i nie wiesz jak gry działają?

Za to wiem jak rozpoznac frustrata.

 

1 minutę temu, qraq_pk napisał:

To ty się zastanawiasz czy jak stworzysz swoją postać to czy w scenkach będzie ją widać czy domyślną:) No lol do kwadratu.

Co tam krzyczysz ku.rwo-biedaku?

 

Spoiler

great_grey_wolf_sif_combat_ready.jpg?v=1

maxresdefault.jpg

sif-the-great-grey-wolf-large.jpg

maxresdefault.jpg

15C3835128D035004F5C6D1B7F2863FDA784347D

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KOŁD napisał:

Jeżeli figurka jest jakościowo  taka jak w wiesku to cena ok

No nie bardzo ok. Blokować 750 zł na 10 miechów gdzie Wiesiek na PS4 kosztował 419 zł z free wysyłką a tutaj  prawie jeszcze raz tyle i sobie liczą dodatkowo za wysyłkę xD

Cytat

Jak zapłacić?
Za zamówienie będziesz mógł zapłacić 3 tygodnie przed premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Poinformujemy Cię o tym e-mailem.

A przy Cyberpunk jak rozumiem wszystko z góry. No nie wiem co tak słabo.

Odnośnik do komentarza

Wow, a co to? jakiś souls? To przeszło? :D

No ale spoko, na pewno CDPR zrobi tak że ty grasz babką, a w filmikach będzie koleś. NA 100%. To ta wysoka jakość do której nasz przyzwyczaili. 

To nawet Mass Effect ile już.. 10 czy 12 lat temu jedyne co zmieniał to zbroje/broń postaci na odmyślne i też nie zawsze. Twarz zawsze była twoja. 

6 minut temu, Mejm napisał:

Za to wiem jak rozpoznac frustrata.

 

 Co tam krzyczysz ku.rwo-biedaku?

Z zasady to jest ten który jako pierwszy robi to co ty :) 

1/10 bo próbowałeś.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

W gierke troche wyebka w sumie ale te steele to chciałbym mieć wszystkie xD oby dało je sie tanio dorwać po premierze

Moze Niebieska Ostryga bedzie miala na stanie lub w formie gratisu o ile caly naklad nie pojdzie na reklamacje z Irlandii.

 

1 minutę temu, Rozi napisał:

Pre-orderujcie grę 10 miesięcy przed premierą, a potem dziwicie się, że was wydawcy ruchają i golą, ehhhhhhhhhh

Wiesz, akurat to powinno byc ci na reke bo jesli wiecej kasy teraz wpadnie to jest duza szansa, ze gra wyjdzie przed czerwcem :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

W sumie to się zastanawiam czy brać - nie wiem czy czekać na ps5 i grać teraz w bieda wersję, czy jak sie wezmie te wersje to na ps5 po prostu wskoczyć ulgrade a nie ze trzeba będzie kolejna wersje kupić... ehh nie wiem. 

 

Myślę, że będzie tak, że wersja na next bedzie jakoś dopakowana graficznie a tę z wstecznej kompatybilności możesz odpalić na PS5 z jakimś patchem enhanced ale czy będzie to darmowe czy będzie wygladać dokladnie tak samo jak ta wersja z PS5? Jakby tak nie było, to trochę sprzeczne z prokonsumencką postawą jaką teraz chyba chce wyznawać zarówno MS jak i Sony. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jak przekopiujecie link z "Kontynuuj" z koszyka i zmienicie step=1 na step=2 albo 3 to przejdziecie dalej.

 

Ja jednak spasuje, do dzisiaj byłem pewien, że biorę kolekcjonerkę, a ta nie dość, że słabsza od tej z wiedźmina, to jeszcze droższa o ponad 3 stówki, płatność od razu i jeszcze ten kurier. Koniec dobrego wujcia kim byli zza czasów Wiedźmina ;(

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Be_ napisał:

 

Myślę, że będzie tak, że wersja na next bedzie jakoś dopakowana graficznie a tę z wstecznej kompatybilności możesz odpalić na PS5 z jakimś patchem enhanced ale czy będzie to darmowe czy będzie wygladać dokladnie tak samo jak ta wersja z PS5? No trochę by było to sprzeczne z prokonsumencką ideą jaką teraz chyba chce wyznawać zarówno MS jak i Sony. 

Nie wiadomo jak to będzie wyglądać, ale stawiam że i tak będą wychodzić remastery (chociaż znając cd red to wypuszczą pewnie patcha do wersji na ps5 i tyle).

 

Swoją drogą ta gra wygląda obłędnie

4rmcf90.gif

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, raven_raven napisał:

Ja się skłaniam ku wersji na PC, od razu to będzie bliżej tego, co zaprezentuje ta gra na next-genach, nie ma się co oszukiwać. Wszystko tylko zależy od wymagań.

Pewnie ukochana 970 juz nie bedzie dostarczac wszystkiego na ultra 60fps :frog: Szkoda ze MS wypluje nowego xboxa dopiero na swieta, jak sony tez sie wypnie na poczatek roku to troche szkoda ze mesjasz nie wyladuje na premiere na nowej generacji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...