Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Bigby napisał:

Szkoda, że takie to toksyczne miejsce, bo czasami rzeczywiście fajnych rzeczy można się tam dowiedzieć, znaleźć ciekawe informacje o grach i poczytać opinie bardziej ogarniętych userów.

 

 

toksyczne miejsce bo nie akceptują transfobicznych tweetów xd

 

A i nawet zgodzę się z Berionem, głos rozsądku, trzymaj się tam Berią!

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Transfobiczne, bo rzucili tekstem z mema w żarcie? :dynia:

 

Nie wiem co Ci powiedzieć, heheszkowanie na plecach jakiegoś socjalnego problemu (tak, dla tego zacofanego forumka nie ma problemu, wiemy), zazwyczaj jest łączone z transfobią i jest nieprofesjonalne ze strony firmy.

 

I nie jest to pierwszy raz zresztą, starczy przypomnieć sobie tweety GOG.

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Berion napisał:

 

To współczuję. Przypominam, że NIC o tej grze nie wiadomo ponad to, że powstaje...

Jakby to miał być następny Mass Effect, to faktycznie wątpliwości byłyby na miejscu. Ale po tym co zaserwowali w wiedźminie mają kredyt zaufania u wielu osób. Bardzo się zdziwię jeśli gra będzie poniżej 8/10. Mi gra z taką ocena, w tych klimatach spokojnie by wystarczyła. Nie liczę wcale na mesjasza gejmingu i może znowu miło się zaskoczę jak przy Days Gone.

Odnośnik do komentarza

HIDEO KOJIMA PODAŁ DALEJ

 

 

Żałosne czasy, ważność i waga urazy jest mierzona orientacją seksualną/religią/kolorem skóry. 

 

Na szczęście takie szambo jest tylko widoczne w mediach. W rzeczywistości takich cyrków nie ma. 

 

Wracając do tematu. Czekam na wrzutke utworu Przybyłowicza co leciał przy ujawnieniu daty premiery <3 myślałem, że nic nie przebije st Wieśka ale czuje w kościach że CP go przeskoczy

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, oFi napisał:

Death stranding pewnie tez nienawidzisz berius? 

 

To jezdzenie na motorku bylo mocarne :obama: mam nadzieje ze tak będzie wygladal gameplay

 

A dlaczego użyłeś słowa nienawidzisz? Stosunek mam do tej gry ambiwalentny. Tak jak tutaj, bo z jednej strony żadnych konkretów, z drugiej wstawki FMV i krótkie wyrywki, ale tak ukazane żebyś się z nich wiele nie dowiedział na temat mechaniki. O ile do CDP Red mam jakiś kretyt zaufania (mimo wielu wad, to uważam, że Wiesiek 3 jest niezły), tak Kojimie te MG i MGS wychodziły co drugie, do tego niejasna sprawa z Konami (nie znamy szczegółów ponad to, że poszło o pieniądze bo zawsze o pieniądze jak nie wiadomo o co chodzi ;)), więc jest większa szansa na to, że ta gra okaże się - nawet crapem. Jak ukończę każdą z nich, postaram się podzielić z wami swoją opinią, na którą wierzę wyczekujecie jak dżdżownica dżdżu. :P

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bzduras napisał:

Przekonać Beriona żeby nie marudził to prawie tak karkołomne zadanie jak na przykład, no nie wiem, przekonać Mendrka, żeby kupił sobie Scarlett w następnej generacji. Nie da się, on wyprzedza myślą swoje czasy, umysłem nas wszystkich i wie lepiej.

 

Dwa trailery w ciągu roku, 45 minut rozgrywki oraz liczne informacje z wywiadów.

 

Berion: o grze nic nie wiadomo.

 

No i szach mat. 

Odnośnik do komentarza

Ciekawy news, choć nie zupełnie na temat samej gry. Niektórzy odbiorą to pewnie za marketing. Ja myślę, ze to po prostu miły gest i świetna reakcja fana.

 

Podczas prezentacji "Cyberpunka 2077" na E3 2019...

Cytat

Gdy kanadyjski aktor opowiadał o współpracy z deweloperami, określił grę mianem „zapierającej dech w piersiach”. Wtedy natychmiast odezwał się uczestnik konferencji z widowni. - To ty zapierasz dech w piersiach! - odkrzyknął do gwiazdy „Matrixa” i „Johna Wicka”.

- To ty zapierasz dech w piersiach! - przywtórował Reeves, uśmiechając się i wskazując na rozmówcę. - Wszyscy zapieracie dech w piersiach! - dodał, zwracając się do widowni.

 

Cytat

 

Osoba, która podczas pokazu nawiązała krótki kontakt z aktorem, to Peter Sark - fan marki Xbox i twórca w serwisie YouTube, mieszkający w okolicach Los Angeles. Gracz nagrał wymianę zdań smartfonem, a potem udostępnił materiał na Twitterze. Film ma już ponad 15 tysięcy polubień.

Sark zmienił też nazwę użytkownika na Twitterze, dodając sobie przydomek „Breathtaking” (ang. zapierający dech w piersiach).

CD Projekt Red podał nagranie dalej i zaznaczył, że YouTuber otrzyma kolekcjonerską edycję Cyberpunk 2077.

 

 

Redzi sie nie je.bia - to im trzeba przyznać  :banderas:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MEVEK napisał:

Ciekawy news, choć nie zupełnie na temat samej gry. Niektórzy odbiorą to pewnie za marketing. Ja myślę, ze to po prostu miły gest i świetna reakcja fana.

 

Podczas prezentacji "Cyberpunka 2077" na E3 2019..

 

 

Redzi sie nie je.bia - to im trzeba przyznać  :banderas:

 

Wszystko fajnie, tylko typo teraz sobie nabija popularność tą akcją twierdząc, że super ale on gry nie chce, niech Redzi wpłacą jakąś większa sumę na wskazaną akcje charytatywną. 

Odnośnik do komentarza

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-e3-2019-gameplay/

 

Cytat

 left the demo feeling like I had played many games like this before, just never with such a striking attention to detail. The combat looks great, Night City is a grim and gorgeous open world, the RPG systems are deep and varied, and Keanu Reeves isn't just some goofy sidequest NPC—he'll harass you for a good part of the journey.The only thing we need to know now is whether all the time and money and effort to develop such a detailed, fully-featured RPG will actually prop up an interesting story with meaningful character choices. And we'll need to play the whole damn thing to find out.

 

cp2077-2-min.jpg

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...