Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Zagralem w bete bf1, i ciezko mi opisac slowami moje gigantyczne rozczarowanie. W najczarniejszym scenariuszu nie myslalem, ze bede mial do czynienia z takim (pipi). Do tej pory myslalem, ze szczytem prostototy, arkadowego podejscia do serii Bf jest "niechciane dziecko" Visceral studio Bf:Hardline. Tymczasen ten zniewadzony przez spolecznosc bf tytul jestem mega przyjemna, wymagajaca umiejetnosci strzelanka, w porownaniu do (pipi) jakim jest BF1. Taka mam opinie po becie. 

 

Zamowilem wersje Delux. Na mail'a nie dostalem kodu na pre-download. O co chodzi?

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

 

Zagralem w bete bf1, i ciezko mi opisac slowami moje gigantyczne rozczarowanie. W najczarniejszym scenariuszu nie myslalem, ze bede mial do czynienia z takim (pipi). Do tej pory myslalem, ze szczytem prostototy, arkadowego podejscia do serii Bf jest "niechciane dziecko" Visceral studio Bf:Hardline. Tymczasen ten zniewadzony przez spolecznosc bf tytul jestem mega przyjemna, wymagajaca umiejetnosci strzelanka, w porownaniu do (pipi) jakim jest BF1. Taka mam opinie po becie. 

 

Zamowilem wersje Delux. Na mail'a nie dostalem kodu na pre-download. O co chodzi?

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Stac mnie na to aby wydac 300 zl, zagrac 5 min w gre, i ja skasowac z dysku twardego. Poza tym licze na swietna kampanie- zawsze kochalem klimaty I i II wojny swiatowej. Licze na reminesencje MoH:AA, czy starych CoDow, w kwestii kampani. Multi natomiast, jesli jest to samo co beta, to zdania nie zmieniam...ssie palke.  :whistling:

Odnośnik do komentarza

Jestem zachwycony, gra nie ma bugów póki co, lagów też, jest mocarny klimat walk, mapy wyglądają jakby były wzięte z singleplayera i nie sprawiają wrażenia jakby to były lokacje z budynkami wrzuconymi z edytora. Żadnych kolimatorów, radarów, lock onów i innego ścierwa, tylko mundur i celowanie ze szczerbinki.

 

a na XONE wygląda zadziwiająco dobrze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...