Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi paczkami/pakietami? Jak się je zdobywa? To jest totalny random?

 

Przez weekend nabiłem 10 godzin i nie dostałem ani jednej paczki. Czy coś robię źle?

Tak to jest totalny random,
Ja dostałem dwie albo 3 paczki w przeciągu trwania triala. Wydaje mi się że częściej je dostawałem, jak po bitwie byłem wyróżniony jako jeden z najlepszych graczy. Teraz jak trochę lamię bardziej, to już nic nie dostaję :(
Nie prawda,ja byłem praktycznie zawsze w top 5 i nic nie dostałem, zagrał mój brat,który nie potrafił zabić nikogo w plecy z "gewenta" i dostał dwie pod rząd.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Gra jest genialna i z takich lajtowych arcadowych shooterkow multi na zime nic lepszego nie znajdzie. Jak ktoś wybiera CODa to oficjalnie ma zespół DOWNa.

a jak wybierze titanfalla ?

 

Blanciu ty grałeś w betę? Przesz to będzie cod z mechami i teraz te śmichyhihy będą miały rację bytu (nie jak przy tf1 gdzie sygnalizowały pęknięcie dupy)
Odnośnik do komentarza

Nie jestem multiplayer'owym wymiataczem jak Wy i BF1 kupiłem głównie dla singla.

Powiem Wam, że się zakochałem. Wreszcie mamy staro wojenne klimaty, które aż wylewają się z ekranu, a nie lasery, egzoszkielety i temu podobne badziewia.

Mam ogromną nadzieję, że powróci trend na robienie gier osadzonych w klimatach I/IIWŚ :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi paczkami/pakietami? Jak się je zdobywa? To jest totalny random?

 

Przez weekend nabiłem 10 godzin i nie dostałem ani jednej paczki. Czy coś robię źle?

Tak to jest totalny random,
Ja dostałem dwie albo 3 paczki w przeciągu trwania triala. Wydaje mi się że częściej je dostawałem, jak po bitwie byłem wyróżniony jako jeden z najlepszych graczy. Teraz jak trochę lamię bardziej, to już nic nie dostaję :(

 

Mam inny problem - dostaję paczki raz na jakiś czas, jednak potem czasem nie mam ich na liście do otworzenia, ma ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...