Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Assault? Polecam Hellriegel :fsg: No i dzisiaj w końcu zacząłem używać min ppanc. To uczucie gdy wypełniony czołg na nią wjedzie i 5-6 zabójstw wpadnie :fsg:

 

Ja to bym bardziej nalegał na boosta dla supporta bo to jest prawdziwy d-r-a-m-a-t.

E tam, mi się dobrze lata z M1909.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Nie kumam o co Wam chodzi :) MP 18 jest mocny ale w starciu na odległość nie jest najmocniejszy. Support ma fajne guny które nieźle dają z biodra a z muszką AA gun i trybem pojedynczego strzału są nawet niezłe na średnie i dalekie odległości. Poza tym support zaopatrzyć wystarczy w granaty gazowe. Rzucamy granat i wchodzi z maską. Ładnie kosimy wszystkich z biodra. Regenurejemy granaty skrzynką i powtórka. Medyk trzyma się z tyłu i ściąga tych co są w średniej i dalszej odległości. Nie znalazłem jeszcze zastosowania dla scouta. Kampić nie lubię. W każdym razie squad zgrany i dobrze złożony to podstawa.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Od początku gram wsparciem i wszystkie bronie wsparcia raz , że strzelają najwolniej, dwa mają największy recoil, to strzelają z papieru, nie wiem co za daun to projektował ale widocznie tak było na wojnie:D

Jedyna broń,jako tako są się strzelać to Bar ale 20 pestek to bardzo mało.

Wszystkie klasy IMO radzą,sobie

Asfalt na blisko, zwiadoeca z daleka,medyk na średni a support....

On w sumie w niczym nie jest dobry,nawet nie ma wystarczająco dużo min aby położyć pod czołg,bo może nieść tylko jedna i rzucić sobie następna i ogarnięty typ w czołgu go 7 razy zabije.

Może będzie jakiś buff.

Odnośnik do komentarza

Ale Wy tak na serio wierzycie, że tak było na tej wojnie? :)

 

Kudosy dla DICE za zrobienie tych Kodeksów. Taka wirtualna i przystępna nauka historii.

O ile opisane fakty, bronie (choć nie w każdej konfiguracji) i pojazdy są prawdziwe tak same walki miały zupełnie inny charakter. Sam ostrzał stanowisk przez artylerię i działa potrafił trwać tygodniami. Tak samo okopywanie. Był gwizdek, ludzie wybiegali i ginęli na środku pola. Setki tysięcy. Rozi sam wrzucałeś dokument w którym dokładnie to omawiali. Co do "skradania" się, to dopiero w drugiej wojnie stworzono jednostki komandosów - wyspecjalizowanych do działań za liniami wroga.

 

Widać, że akcje z czołgiem zainspiwane są Furią.

Odnośnik do komentarza

Ale Wy tak na serio wierzycie, że tak było na tej wojnie? :)

 

Kudosy dla DICE za zrobienie tych Kodeksów. Taka wirtualna i przystępna nauka historii.

O ile opisane fakty, bronie (choć nie w każdej konfiguracji) i pojazdy są prawdziwe tak same walki miały zupełnie inny charakter. Sam ostrzał stanowisk przez artylerię i działa potrafił trwać tygodniami. Tak samo okopywanie. Był gwizdek, ludzie wybiegali i ginęli na środku pola. Setki tysięcy. Rozi sam wrzucałeś dokument w którym dokładnie to omawiali. Co do "skradania" się, to dopiero w drugiej wojnie stworzono jednostki komandosów - wyspecjalizowanych do działań za liniami wroga.

 

Widać, że akcje z czołgiem zainspiwane są Furią.

 

Ale wiesz, że musieli zrobić to przystępne dla wszystkich? Zagraj w Verdun, jak oczekujesz 'realizmu', tutaj klimat jest oddany poprzez inne rzeczy i jest mi z tym dobrze. A takie krótkie opisy są dobrą rzeczą, żeby w końcu ludzie dowiedzieli się czegoś o Wielkiej Wojnie. 

Odnośnik do komentarza

Tak na moje oko to chyba pierwszy Battlefield w którym tak łatwo zginąć, czasem w hurtowych ilościach.Wczoraj nie moglem wyjsc z okopu i po kilku krokach zgon.Masakra. I tak 13 razy.

Sprawa poważniejsza: non stop mam freezy gry, krztusi sie na ulamek sekundy.Dzieje sie to zarówno w multi, singlu jak i nawet w menu.Gram na Xone.Macie podobnie?

Odnośnik do komentarza

Tak na moje oko to chyba pierwszy Battlefield w którym tak łatwo zginąć, czasem w hurtowych ilościach.Wczoraj nie moglem wyjsc z okopu i po kilku krokach zgon.Masakra. I tak 13 razy.

Sprawa poważniejsza: non stop mam freezy gry, krztusi sie na ulamek sekundy.Dzieje sie to zarówno w multi, singlu jak i nawet w menu.Gram na Xone.Macie podobnie?

Póki działał 10-cio godzinny trial to nic z tego co opisujesz u mnie nie miało miejsca...
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...