Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, ciekawi mnie sprawa czołgów. Najwięcej wypluli brytole, i ich Marki widzieliśmy na trailerze. Żabojady poza kapitalnym Renault (który ustanowił standard konstrukcji) to mieli straszną ujnie, a szwaby zrobiły aż jeden, kur*wa pancerny autobus na 18 chłopa z masą ckm-ów dookoła.

Ogólnie taki pic na wodę może trochę być...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Nie czytałem Samobójstwa Europy które poleca Rozi, ale widzę teraz że napisał to Chwalba więc musi być dobre.

 

 

 

A kampania singlowa właśnie mnie interesuje przez setting. Wspomnieli o kilku wątkach i na pewno jedną z postaci w singlu będzie ten koleś z harlem hellfighters, pewnie jakiś brytyjczyk w arabii i (w to akurat wątpie, ale byłoby cudownie) rosyjski żołnierz którego wątek kończy się na rewolucji październikowej i może nawet misji gdzie walczy się z białymi / czerwonymi w zależności od tego czy bohater byłby lojalistą czy komunistą.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Hm, ciekawi mnie sprawa czołgów. Najwięcej wypluli brytole, i ich Marki widzieliśmy na trailerze. Żabojady poza kapitalnym Renault (który ustanowił standard konstrukcji) to mieli straszną ujnie, a szwaby zrobiły aż jeden, kur*wa pancerny autobus na 18 chłopa z masą ckm-ów dookoła.

Ogólnie taki pic na wodę może trochę być...

Ogólnie to poczytaj o Pattonie w I wojnie światowej, można się dużo dowiedzieć. 

 

I bardzo dobrze, że w grze czołgi będą siermiężne i wolne. Wtedy budziły postrach.

 

Chciałbym również postrzelać z karabinów przeciwpancernych i włożyć komuś w trzewia bagnet z piłą.

 

@mate, ta kampania arabska, to wydaje mi się, że może być z perspektywy jakiegoś Araba właśnie. Vide pędzący (pędząca?) Arab na koniu z tatuażem plemiennym.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

edycja zwykla 269 pln na PSN, edycja specjalna 349 pln.
 
"Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wśród szczytów włoskich Alp i na piaszczystych wydmach Arabii. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty."
 
"Edycja Specjalna zawiera Pakiet Czerwonego Barona i Pakiet Lawrence’a z Arabii – oba z dopasowanym tematycznie uzbrojeniem, pojazdami i przedmiotami – oraz pięć pakietów bojowych z akcesoriami. Zmienia wygląd trzech największych pojazdów w grze. Ta edycja pozwala rozpocząć zabawę w Battlefield™ 1 trzy dni wcześniej, już 18 października."[/size]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

W filmiku gość mówi o 4 klasach: medyku, snajperze, szturmowcu i wsparciu. Nie wiem jak to rozwiążą. IMO najlepiej, to medyk karabiny samopowtarzalne, snajper wiadomo, szturmowcy maszynowe zabawki, a wsparcie to strzelby, karabiny przeciwpancerne. 

 

 

Kurde, chciałbym mapy na Gallipolli z ostrzeliwującymi brzegi pancernikami i tanneberskie bagna Warmii. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

A mnie zastanawia w multi podział klas czy jak to ma wyglądać. Wiadomo że broni maszynowej nie mogą za dużo napchać żeby to się trzymało kupy, poza jakimiś rkm i MP18/alianckim odpowiednikiem to zostają karabiny powtarzalne. 

 

Obczaj poniższą stronę, jest z czego wybierać. Pewnie będzie tak, że dla większej różnorodności wiele broni które ledwo wyszły poza fazę eksperymentu i było, nie wiem, 400 ich sztuk użytych podczas walk, w grze będzie jako jakiś tam normalnie dostępny unlock. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_infantry_weapons_of_World_War_I#.C2.A0German_Empire

 

 

 

Na przykład według powyższej stronki, UK używało w IWŚ czegoś takiego

 

lanchester_4shot_7.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

 

A mnie zastanawia w multi podział klas czy jak to ma wyglądać. Wiadomo że broni maszynowej nie mogą za dużo napchać żeby to się trzymało kupy, poza jakimiś rkm i MP18/alianckim odpowiednikiem to zostają karabiny powtarzalne. 

 

Obczaj poniższą stronę, jest z czego wybierać. Pewnie będzie tak, że dla większej różnorodności wiele broni które ledwo wyszły poza fazę eksperymentu i było, nie wiem, 400 ich sztuk użytych podczas walk, w grze będzie jako jakiś tam normalnie dostępny unlock. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_infantry_weapons_of_World_War_I#.C2.A0German_Empire

 

 

 

Na przykład według powyższej stronki, UK używało w IWŚ czegoś takiego

 

lanchester_4shot_7.jpg

 

Plus zbroje płytowe, broń biała jak pałki, kastety, maczugi, morgenszterny, zaostrzone saperki, oraz:

 

gauntlet_0.jpg?itok=aM_VXZlN&timestamp=1

tank_mask.jpg?itok=kWAImfG7&timestamp=14

staff.jpg?itok=K23DaZAL&timestamp=145149

dart.jpg?itok=wfsdUfRv&timestamp=1451492

(zrzucano takie strzałki z samolotów)

 

Oraz coś, za co rozstrzeliwano strzelców wyborowych złapanych z tym narzędziem:

H0472-L84930493.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja podchodzę sceptycznie,to wygląda jak jakieś anime a alternatywnej rzeczywistości ;) Ciekawe czy dadzą dodatki z np. II wojny światowej?

 

Wątpię skoro to taki nowy początek, to pewnie II Wojna Światowa będzie następnym krokiem, nie jako dodatek bo zmarnowali by jej potencjał. DICE pewnie patrzy przyszłościowo i coś czuję że chce zapewnić graczom zabawę na kolejne 12 lat

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy jak dalej potoczy sie wojna na polu CoD vs BF. Nie zapominajmy ze Acti juz ma kolejne dwa CoDy w produkcji i watpie zeby dali rade zmienic setting kolejnej odslony jezeli BF1 zaora tegorocznego tasiemca. 

 

WWII i Wietman, Dice ma takie pole do popisu przy nastepnych czesciach ze :fsg:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...