Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wybrałem '80s bo taka klasa była jako druga w wynikach ankiety. Na kolejny sezon można wybrać, coś co Wam bardziej pasuje.

 

Może ktoś chce zostać współmoderatorem Ligii i mieć też możliwość tworzenia sezonów gdy jeden się skończy?

Odnośnik do komentarza

ja jade lige na padzie i jakoś idzie.

poprostu tylnionapedówkami nie da sie jechać na fula. w łuku drogi czeste pulsowanie gazem oraz przy wychodzeniu z zakretu także. do tego maksymalne wcisniecie trigera z gazem dopiero od 3 biegu bo tak za duża moc zrywa przyczepność. ale za to o wiele pewniejsze dohamowania niz w przednionapedówkach przy ktorych musze pilnować czy nie zblokują sie kola i nie bedzie uślizgu. no i na szutrze jeszcze wiecej pulsowania gazem bo zrywanie przyczepnośći jeszcze mocniejsze

 

pawel_k pojedz Niemcy. teraz na asfalcie troche łatwiej (chyba że mokro hehe) 

 

a przepraszam moderator ligi nie jedzie?

Odnośnik do komentarza
a przepraszam moderator ligi nie jedzie?

 

 

Ten sezon odpuszczam, by ponadrabiać zaległości w innych grach :) Myślcie już czym chc3cie jechać w kolejnym sezonie. Czy znowu wybieramy jedną klasę, czy może wyłącznie konkretny samochód.

Odnośnik do komentarza

w sezonie 80' jade fordem - wydaje mi sie ze jak jest dlugi i cieżki to troche mniej zamiata ogonem (taka moja teoria)

ogólnie tylnionapedówki to trudny temat a te z lat 70' to wogóle masakryczne do opanowania

 

co do kolejnego sezonu to ja preferuje bardziej klase a nie konkretny model (ludzie sobie wybierają co im odpowiada i sie czlowiek sezon zastanawia czy wybrał właściwie)

Odnośnik do komentarza

jak mi sie dobrze pamieta to moje najgorsze odcinki to 2 i 6 wtedy to Kalten80 tracil/zyskiwal +/- 3s a tak to tracil przynajmniej ok.15sek

 

a jakie różnice były z tobą pawel_k ?

 

 

ogólnie przy tylniołapach trzeba uwazac by nie złapać kapcia na osi napedowej bo wtedy dopiero jest masakra - w poprzednim rajdzie tak straciłem drugie miejsce jadąc jak żółw 1,5 km do mety os'u tracąc minute 

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza

Ja znów nie ustrzegłem się błędów, ale w Finlandii to u mnie normalka, a kiedy jadę tylnonapędówką to już w ogóle :D Kapcia też złapałem, ale niedaleko przed metą odcinka i jakoś się doczłapałem do mety na feldze. Ta Renówka chyba ma słabe hamulce :/ 

Jeszcze tylko 3 rajdy, jakoś wytrzymamy ;)

 

Bardzo fajnie za to jedzie mi się w tej drugie lidze Seatem Ibizą. Na niektórych odcinkach wykręcałem całkiem niezłe czasy :)

Odnośnik do komentarza

no to teraz moja historia (bedzie w dwóch odcinkach bo dopiero po 4 osach jestem)

 

os 1 czysto ładnie i spokojnie pół minuty przewagi nad Kalten80, os 2 nic nowego to samo

os 3 lekkie obtarcie o słup przydrożny i ze dwa razy lekko krzaczki - nadal jade w miare zyskuje kolejne 20sek

os 4 znana z rzeczywistosci hopka (ta z dmuchaną bramką) przy domku - lądowanie twarde i pierwszy raz w życiu schodzi powietrze z opony po hopce. mysle sobie oszczedzaj auto to moze felga dopiero sie pojawi sie tuz przed metą. Opona ma inne zdanie i rozrywa sie 200m dalej powodując wielki poslizg przy predkosci 150km/h. ścinam kilku kibiców (+15sek). szybka decyzja o natychmiastowej zmianie opony i dojeżdzam do mety z dużą stratą. po 4 osach cała zebrana przewaga nad Kalten80 idzie wpiz.... Po podliczeniu 4 osów trace 5 sek 

dalszy ciag jutro bo reszte jade w niedziele rano

 

ogolnie w tej Finlandii jakis pomór opon. bardziej bym sie spodziewał takich masakr oponowych w Grecji

 

 

co do tej ligi przednionapedowej co jade razem z Kalten80 to naprawde szacun dla kolegi - ten rajd cisnie narazie pieknie (jestem po 18 osach) - ja czlapie sie dopiero 2 minuty za. Auto powoli zaczyna umierać.

ps. Rusek co jedzie tez w tej lidze jest nie do pokonania - wygrywa chyba wszystkie os'y

Odnośnik do komentarza

Starałem się jechać w miarę bezpiecznie dlatego w moim przypadku praktycznie każdy odcinek był bez większych wpadek. Najgorsze co mnie spotkało to walnięcie bokiem o kamienie bez obracania po każdym serwisie miałem auto jak nowe.

W Niemczech za to zniszczyłem doszczętnie rajdówkę uderzając w słupek przy sporej prędkości ;p


 

Ciągle mnie zastanawia kiedy oni wreszcie dadzą nowe kraje narazie to se to tłumaczę tym ,że są zajęci formułą na rok 2016.

Chętnie bym zobaczył Australię, Nową Zelandię, Meksyk, Hiszpanię, Francję, Włochy, Portugalię lub nowe samochody ...

 

Od premiery już trochę minęło i cisza -,-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.