Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie pilot zaprowadził na manowce, wchodząc w zakręt usłyszałem "bad camber". Było za późno na jakąkolwiek reakcję, podbiło mnie i siup za barierkę. A mam ustawione w opcjach że ma mówić z wyprzedzeniem, a i tak było za późno.

 

Taka cena jazdy na słuch i bez znajomości trasy. Tłumaczę sobie to tym, że pilot też człowiek ;]

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj, sezon się kończy za 3 dni. Wytrzymaj :) Ja jestem aktualnie na 11 pozycji i mam ambicje wejść do "top 10". Dzisiaj kończę jeden event i zostanie ostatni do rozegrania :)

 

Ustawię od razu nowy sezon, na tych samych zasadach i z tymi samymi odcinkami, ale:

 

- jedziemy klasą 2000s, czyli każdy wybiera sobie jakie chce auto w tej klasie

- odcinki długie rozbije by nie były na starcie i jeden po drugim

Odnośnik do komentarza

no jakoś dzisiaj zmęczę ten event ;) najwyżej skończę na którymś drzewie, co niestety ostatnio mi się zbyt często w lidze zdarza ;) ale jeszcze może powalczę o 4 miejsce :)

 

a co do nowej ligi - auta 2000s nie mam, kasy na niego nie mam, czasu na zarobienie nie mam - więc może dałoby radę połączyć klasę 2000s i R4? R4 raczej będą słabsze, ale dla mnie zawsze będzie łatwiej żeby pojeździć podrasowaną Imprezą R4 niż gołą 2000s... jak ktoś jest na "nie" to nie ma problemu, dostosuję się jakoś. zresztą i tak za tydzień zaczynam urlop więc pewnie mi trochę eventów przepadnie niestety...

 

 

Też nie mam auta 2000s kasy i czasu by je zdobyć :) Będę startował golasem. Ale nie ma sprawy, dam od razu 2000s i R4. W sumie to nie problem, każdy wybierze wóz jaki chce. Albo postawicie i wybierzecie najlepszy z tych klas, albo postawicie na swój ulubiony ;)

 

Ja w sumie pewniej się czuje w jakimś wolniejszym aucie z gorszymi parametrami. Wtedy przynajmniej jadę bez błędów i równo. Bo co mi po super szybkim aucie skoro co zakręt będę łapał pobocze? :)

Odnośnik do komentarza

Z eventu na event coraz mniej nas jezdzi w lidze. Mysle, ze wplyw na to moze miec dlugosc sezonu i brak czasu na zaliczenie wszystkich eventow. Ludziom potem brakuje motywacji aby wrocic do rywalizacji kiedy widza, ze stawka odjezdza im z punktami. Wedlug mnie lepiej by bylo rozbic te 72 odcinki na 2 sezony i dac wiecej czasu na pojedynczy event, powiedzmy 2 eventy tygodniowo (3,5 dnia na event). Ja sam kilka razy zaliczalem rajd na ostatnia chwile bo w tygodniu wolnego czasu mniej a i w inne tytuly pasowaloby troche pograc ;)

 

Pierwszy odcinek Walii z przygodami juz na samym poczatku, a ze tnk_pl narzucil dobre tempo to trzeba bylo troche przycisnac aby odrobic straty. Dobry rajd tnk :)

 

Odnośnik do komentarza

nawet się pojechało nie wiem jakie czasy można robić tym autem :/ moja subaryna przy do hamowaniu gaśnie :D ( mam update pierwszy turbo). Może nowy sezon rozpoczniemy od 28.05 zęby był czas na kupno i ulepszenie auta. Odcinki dwa krótkie, trzeci odcinek długi łączony z dwóch pierwszych, da to mniej więcej podgląd jakie ktoś ma tempo przejazdu, dwa rajdy na tydzień. Może więcej osób będzie jeździło. 

Odnośnik do komentarza

dNcQibe.jpg

 

 

Event 1 / GRECJA

24/05/2016 20:00 - 28/05/2016 19:45

1 Ourea Spevsi
2 Pomona Ékrixi
3 Ampelonas Ormi
4 Koryfi Dafni
5 Fourkéta Kourva
6 Abies Koiláda



Event 2 / NIEMCY

28/05/2016 20:00 - 01/06/2016 19:45

1 Verbundsring
2 Flugzeugring
3 Waldaufstieg
4 Waldabstieg
5 Kreuzungsring
6 Verbundsring Reverse



Event 3 / FINLANDIA

01/06/2016 20:00 - 05/06/2016 19:45

1 Oksala
2 Iso Oksjärvi
3 Kailajärvi
4 Paskuri
5 Naarajärvi
6 Jyrkysjärvi



Event 4 / MONAKO

05/06/2016 20:00 - 09/06/2016 19:45

1 Route de Turini Descente
2 Col de Turini - Départ en descente
3 Gordolon - Courte montée
4 Col de Turini - Descente
5 Col de Turini sprint en Montée
6 Col de Turini -  Sprint en descente



Event 5 / WALIA

09/06/2016 20:00 - 13/06/2016 19:45

1 Fferm Wynt
2 Dyffryn Afon
3 Pant Mawr
4 Bidno Moorland
5 Pant Mawr Reverse
6 Bidno Moorla



Event 6 / SZWECJA

13/06/2016 20:00 - 17/06/2016 19:45

1 Älgsjön
2 Östra Hinnsjön
3 Älgsjön Sprint
4 Skogsrallyt
5 Stor-jangen Sprint    
6 Stor-jangen Sprint Reverse

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak widać powyżej, w kolejnym sezonie skróciłem liczbę eventów do 6, oraz na każdy event mamy 5 pełnych dni. Z eventów wyleciały też długie OSy (oznaczone jako L - long), a zostały same krótkie S - short. Długie odcinki zastąpiłem krótkimi, tym samym łącząc route 1 i 2 w danym kraju.

 

Myślę, że teraz sezon będzie przystępniejszy. Zmieniłem tez godziny rozpoczęcia eventów. Trochę głupota by event zaczynał się o północy jak to miało miejsce poprzednio. Bo właściwie mało kto zaczynał event równo z jego startem, tylko dopiero na drugi dzień w godzinach popołudniowych... Więc taka osoba zamiast 72h na event miała ich dużo mniej.

 

Teraz każdy event zaczyna się o 20:00 i kończy o 19:45 po 5 dniach. Zatem tego samego dnia gdy event się skończy, można jeszcze znaleźć trochę czasu by wziąć się od razu za kolejny.

 

Start Sezonu 4 już we wtorek o 20:00.

 

Zapraszam do rywalizacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...