Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co można podsumować, to dać tabelę końcową sezonu. Codies na nic więcej nie pozwala :/

 

A czas na skopiowanie tabeli będzie od 23:30 do 20 dnia jutrzejszego, jakby co. Bo o 20:00 rusza kolejny sezon.

 

 

Szkoda, bo fajnie jakby było jakieś podsumowanie wyników z każdego eventu i wszystkie czasy każdego uczestnika.

Odnośnik do komentarza

W lidze jest 39 osób z czego 35 wzięło udział w Sezonie 3. Czy to tylko osoby z forumka? Tego nie wiem, bo niektórzy maja inne pseudonimy na forum i inne w lidze (konto PSN). Na moje apele o ujawnienie się (kto jest kto), odpowiedzieli nieliczni.... Więc od aktualnego sezonu, jeśli ktoś się nie ujawni do końca jego trwania - to dostanie -100 punktów karnych. Punkty mogę przyznawać na stronie Ligii ;))

 

W #1 poście wszystko aktualne - dopisuje na bieżąco. Zasady sa proste. Sezon składa się z kilku eventów, każdy event składa się z 6 odcinków do przejechania i na każdy event (aktualnie) jest 5 pełnych dni. W tym czasie przejeżdżasz wszystkie 6 odcinków i ustalasz swój wynik. Na przejazd każdego odcinka masz tylko jedno podejście, ponieważ NIE MA możliwości restartowania przejazdu ani jego powtarzania jak już się wszystko ukończy. Zatem jest wyzwanie i rywalizacja :)

 

W poprzednim sezonie każdy jechał tym samym autem - Subaru Impreza '95. W aktualnym sezonie, który startuje dzisiaj o 20:00 do wyboru będą auta z grupy: 2000s i R4. Każdy wybiera auto, które mu najlepiej pasuje. Nie ma opcji grzebania w aucie, więc jeździmy seryjnymi modelami.

 

Chyba tyle zasad :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Emtebe bardzo fajna konfiguracja tego nowego sezonu. Super, że to wszystko ogarniasz dla nas! :)

 

Tomadeus gratuluję zwycięstwa w sezonie 3. i wszystkim bardzo dobrych wyników :)

 

Świetna jest rywalizacja w lidze. Mimo, że nie osiągam zbyt dobrych wyników, to powiem Wam, że dawno nie miałem takiego wkręta w rywalizację online, jak w Dircie.

 

Powodzenia w sezonie 4.

Odnośnik do komentarza

Również dziękuję za rywalizację.

 

tnk, bez upgradów również można dobre czasy kręcić, ale trzeba czasem liczyć na błędy kierowców.

 

Tym samochodem wreszcie jeździ mi się rewelacyjnie. Dobry kop na pierwszych biegach, mocne hamulce i świetne zawieszenie. Czego chcieć więcej? A no bezbłędnej jazdy. Na pierwszym OSie wypadłem z trasy -15s. później mozolnie odrabiałem względem Exacta, aż w końcu on popełnił błąd. Ostatnie dwa OSy w połowie jechało mi się rewelacyjnie, szybkie tempo i wiele szczęścia, ale i tak po jednym razie musiało mnie obrócić... Zawsze przedobrze jak złapię szybkie tempo.

Fajnie też się samochód słucha na zakrętach, wreszcie jak mam sporo mocy, to można skracać lub wydłużać drifty redukując ślizg i łamiąc mocniej auto. No po prostu bajka względem podstawowego subaru z poprzedniego eventu.

 

Czuję teraz moc rywalizacji na nowo i czekam z niecierpliwością na kolejny rajd. Już wiem, że problem z zapałem leżał w nudnym i słabym poprzednim samochodzie...

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Nom, ta klasa jest fajniejsza. Nieźle mi poszło, chyba najlepiej ze wszystkich moich dotychczasowych startów. Zepsułem tylko ostatni odcinek bo byłbym o jedną pozycję wyżej  :/ Niestety nerwy nie wytrzymały  ;)

 

 

Uff dwa pechowe dachowania w tej Grecji mi się przydarzyły, i to na jednym odcinku. Jeden malutki błąd więcej i byś mnie Kalten wyprzedził. :)

Niezła rywalizacja. Chociaż pewnie zaraz wpadnie tnk albo tomadeus, zrobią 5 minut przewagi nad wszystkimi i będzie pozamiatane. ;] Jak można jeździć aż tak szybko i bez błędów to ja nie wiem.

 

(taka ciekawostka - zacząłem też ligę kit car, i tam jako 4 odcinek jest ten sam co pierwszy w Grecji - seatem ibiza wykrecilem taki sam czas co tą imprezą, do tego ibiza jechała w nocy, oba przejazdy spokojne i w miarę czyste).

 

Może bardziej Ci odpowiada charakterystyka przednionapędówek. Ja tą Ibizą bardzo lubię jeździć na przykład w Niemczech. Fajnie czuć ten ciężar z przodu. 

 

A właśnie, co do ligi FWD, z tego co widzę tylko Kalten80 jak na razie ukończył pierwszy rajd. Do końca tydzień, czy pozostali już porozwalali swoje Ibizy i Peugeoty? :D Wiem że ja rozwaliłem swoją, na jakimś niemieckim odcinku mi koła odleciały. Szkoda, bo napracowałem się przy dobieraniu tych odcinków pod względem nawierzchni, pory, pogody i długości, tak aby wyszedł typowy rajd szutrowy z asfaltowymi przerywnikami, a teraz ich już nie przejadę. :( 24 trasy to niezły hardkor, trzeba naprawdę jechać cały czas na równym poziomie. Co ciekawe, mamy w lidze jednego Irlandczyka. :)

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jeden zwolennik Focusa stawił się na mecie przed dwiema Subarkami ;) Mam nadzieję, że mi zaliczy ten event. Po ostatnim OS-ie miałem problem z uploadem, musiałem zamknąć aplikację. Jak sprawdzam wyniki z poziomu gry to mówi, że event ukończony ale pokazuje czasy po 4-tym OS-ie. Za to na stronce jest czas całego rajdu po 6 OS-ach. Oby zaliczyło

Edytowane przez Tommy Dee
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...