Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra panowie, 8 osób już ukończyło aktualny event... A teraz przyznać się, kto ma jak dopasione auto. Jaki macie upgrade?

 

 

Jeśli chodzi o poprzedni sezon z Subaru Imprezą '95, to miałem upgrade 4/4, bo w karierze tez jeździłem tym samym autem. Teraz karierę również jadę tym samym autem (Impreza '95), zatem samochody zarówno z grupy 2000s jak i R4 mam z upgrade 0.

 

Z opisu upgradeów jasno wnika, że auta z ulepszeniami 0 a 4/4 to istna przepaść. Przy wyborze auta można dać chyba kwadrat i wyskakuje opis ulepszeń. Zobaczcie sobie jak prezentują się statystyki seryjnego samochodu a jak takiego z 4/4. Przynajmniej na dzień dobry dochodzi nam z 150-300HP mocy więcej :)

 

W tej kwestii niestety wielki kij w szprychy dla Codies, że pomimo WYŁĄCZENIA ulepszeń w Lidze, one i tak są brane pod uwagę - jeśli karierę jeździmy tym samym samochodem co ligę. Niestety przez ten bug rywalizacja trochę na tym traci. Jeśli o mnie chodzi to różnicy nie ma, bo ja nawet mając ulepszenia 4/4 i tak walczę o przedostatnie miejsce, ale zapewne są tacy, co umieją porządnie wykorzystać te dodatkowe 300HP czy lepsze prowadzenie auta :)

 

No cóż, ścigamy się dalej mając nadzieję, że Codies naprawi ten bug. Ewentualnie przy kolejnym sezonie możemy zrobić tak, że auto, którym będziemy się ścigać to będzie niespodzianka. O wyborze samochodu dowiecie się w dniu rozpoczęcia Ligii - tak by nie było czasu na jego ulepszenie w karierze. No bo jak inaczej można rozwiązać ten problem? :)

Odnośnik do komentarza

A może to jest tak, że wizualnie pokazuje nam niby upgrade 4/4... Czy jakikolwiek inny... A fizycznie mimo wszystko startujemy z zerowym ulepszeniem (bo ulepszenia w lidze są wyłączone)?

 

Może ten upgrade w lidze, to efekt placebo? :)

 

 

Przeglądałem forum Codies, ale albo jestem ślepy albo nikt tam jeszcze nie poruszył tego tematu.

 

Tak czy inaczej jest jakiś bug, bo przy wyborze aut w lidze pokazuje nam stopień ulepszeń. Teraz tylko kwestia tego, czy te ulepszenia działają czy to tylko puste info.

 

 

EDIT: bardzo bym się skłaniał ku tezie, że mimo pokazywania nam przy wyborze auta ulepszeń - to i tak w lidze one nie działają. A ulepszenia pokazuje, bo i w karierze je pokazuje jak wybieramy auto. Komuś może nie chciało się kasować kilku linijek kodu, by w lidze nie pokazywało ulepszeń z kariery ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Niby macie racje, można już ustalić kolejną klasę. Ale są pewne problemy.

 

Ja teraz robię karierę na professional i na jej początku wybrałem klasę A. W związku z czym muszę ukończyć całą karierę na tym poziomie by dopiero móc zmienić klasę na inną. Po każdym rajdzie mogę zmienić tylko samochód w obrębie danej klasy - ale wybrać inna klasę będę mógł po zakończeniu wszystkich rajdów. A cała kariera na poziomie professional to 6 rajdów i każdy po 10 OSów. Więc zajmuje to trochę czasu.

 

Poza tym jak już ukończę i zmienię klasę, to jeszcze trzeba trochę pojeździć by wpadły wszystkie ulepszenia. Czasu więc potrzeba sporo :)

Odnośnik do komentarza

Ale fajne emocje w Niemczech. Przed ostatnim OS'em walczę o trzecie miejsce, mam przewagę 583 setnych sekundy (!) nad Mareczkiem83. Z nerwów popełniam kilka głupich błędów na ostatnim odcinku, patrzę na leaderboard, uff, udało się. Ale jest niespodzianka- paweł_k odrobił w imponującym stylu straty i kończy rajd 2 sekundy przed Mareczkiem. To się nazywa rywalizacja! :D 

 

A na czele tnk.pl i Tomadeus walczą niczym Colin McRae z Richardem Burnsem, zostawiając resztę stawki daleko w tyle. Nie ma żartów, panowie. ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...