Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja musiałem pauzować dopóki nie naprawili obsługi kierownic Thrustmastera, a teraz w poniedziałek wyjeżdżam, ale jak tylko przyjadę za miesiąc to wracam do rywalizacji. 

 

Jak zabraknie osób do ligi, możecie zrobić to co ja zrobiłem z ligą FWD- pozapraszać osoby z innych popularnych lig i społeczności (np. Dirt Rally PL). Mi w ten sposób udało się zwerbować prawie 30 osób i liga przednionapędówek fajnie się dzięki temu rozkręciła i zrobiła międzynarodowa. :)

 

A propos- jutro rusza jej nowy sezon, tym razem przygotowałem 6 wymagających rajdów o zróżnicowanych warunkach i nawierzchniach + zawody rally cross na koniec. Kto jeszcze nie dołączył to niech dołączy, pokażmy wszystkim jak jeżdżą kierowcy z forum PSX Extreme. ;)

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/46819/fwd-league

Odnośnik do komentarza

no to sie zapisałem 

i z miejsca widze mój najbardziej nielubiany rajd czyli Szwecja

 

pyknolem rajd na szybko bo tu i tak nic ciekawego nie pokaże (jedna rolka kilka wciagnieć przez snieżną bandę no i jeden trup)

wyszło 29m39s - nie wiem czy to duzo bo nikt jeszcze nie przejechał calego rajdu a tylko jedna osoba zrobiła 4 os'y

 

jak robicie? jedziecie rajd zazwyczaj w ostatni dostępny dzień?

i jeszcze jedno pytanko - czy rajdy ligowe da sie robić z przerwami miedzy os'ami bo nigdzie nie widzialem "save & quit"?

Odnośnik do komentarza

Punktowany jest czas przejazdu z finału. Masz dwa wyścigi i wyścig finałowy. Na każdy wyścig masz dwie próby i z tych prób liczy się najlepszy czas. On też decyduje o przejściu do kolejnego wyścigu.

 

Ale do punktacji w lidze liczy się czas z finału. Zatem musimy też do niego dotrzeć, co jest dodatkowym wyzwaniem :)

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie jeszcze o zapisaniu do tej dlugodystansowej ligi  co jeździ danielofifi - choć 24 os'y w rajdzie troche przerażają

 

dużo Polaków tam jest?

 

Polakow jest kilku- od 5 do 10, nie pamietam dokladnie, ale liga sie zrobila dosc miedzynarodowa- jest 39 osob, z najrozniejszych krajow. Im wiecej nas tam bedzie, tym lepiej, wiec dolaczaj. :) 24 odcinki daja klimat prawdziwego rajdu, bo wtedy nawet maly blad moze miec powazne konsekwencje. Jest tez bardzo nieprzewidywalnie- w obecnym rajdzie na dwoch ostatnich odcinkach udalo mi sie odrobic strate 40 sekund do nastepnego kierowcy, prawdopodobnie wlasnie przez jakis blad z jego strony. Fajne emocje. Na chwile obecna podium jest rosyjsko/polsko/finskie ;]

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

 

zastanawiam sie jeszcze o zapisaniu do tej dlugodystansowej ligi co jeździ danielofifi - choć 24 os'y w rajdzie troche przerażają

 

dużo Polaków tam jest?

Polakow jest kilku- od 5 do 10, nie pamietam dokladnie, ale liga sie zrobila dosc miedzynarodowa- jest 39 osob, z najrozniejszych krajow. Im wiecej nas tam bedzie, tym lepiej, wiec dolaczaj. :) 24 odcinki daja klimat prawdziwego rajdu, bo wtedy nawet maly blad moze miec powazne konsekwencje. Jest tez bardzo nieprzewidywalnie- w obecnym rajdzie na dwoch ostatnich odcinkach udalo mi sie odrobic strate 40 sekund do nastepnego kierowcy, prawdopodobnie wlasnie przez jakis blad z jego strony. Fajne emocje. Na chwile obecna podium jest rosyjsko/polsko/finskie ;]

Możesz dać jakiś namiar ta ligę?
Odnośnik do komentarza

Ja po urlopowej przerwie trochę wyszedłem z wprawy i po powrocie przywitało mnie zwiedzanie poboczy :/ Wracam jednak pomalutku do formy ;)

Wczoraj przejechałem 10 odcinków w lidze FWD. Fajnie się ścigałem z _White_. Raz ja byłem z przodu, a raz on. Chyba jestem ciut szybszy na asfalcie, a wolniejszy na szutrze. Zwłaszcza w Walii gdzie wykonałem piękne salto z kilkoma obrotami wokół własnej osi :D W tej chwili jestem na 4 miejscu, ale _White_ traci do mnie tylko kilka sekund. Przed nami odcinki m.in. w Finlandii więc nie będzie łatwo utrzymać pozycji. Jutro dokończę rajd :)

 

Czym jedziemy następny sezon w lidze PSX?

Odnośnik do komentarza

Ja po urlopowej przerwie trochę wyszedłem z wprawy i po powrocie przywitało mnie zwiedzanie poboczy :/ Wracam jednak pomalutku do formy ;)

Wczoraj przejechałem 10 odcinków w lidze FWD. Fajnie się ścigałem z _White_. Raz ja byłem z przodu, a raz on. Chyba jestem ciut szybszy na asfalcie, a wolniejszy na szutrze. Zwłaszcza w Walii gdzie wykonałem piękne salto z kilkoma obrotami wokół własnej osi :D W tej chwili jestem na 4 miejscu, ale _White_ traci do mnie tylko kilka sekund. Przed nami odcinki m.in. w Finlandii więc nie będzie łatwo utrzymać pozycji. Jutro dokończę rajd :)

 

 

Haha, faktycznie wole szuter niz asfalt kiedy jezdze przednionapedowkami. Gdzies tam po drodze na jednym z OSow mialem duze problemy przez przebita opone, ale nie pamietam na ktorym wiec Ci nie powiem kiedy mozesz wyluzowac. ;] 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...