Skocz do zawartości

Dirt Rally (Forumkowa Liga PSX Extreme)


Rekomendowane odpowiedzi

heh, a już myślałem że pod nieobecność KrayziePL utrzymam trzecie miejsce, a tu taka niespodzianka :) trzeba będzie mocniej potrenować (tak właściwie to cokolwiek potrenować ;) ) przed następnym eventem ;)

 

Haha, no tym bardziej że następna jest Finlandia, a tam może się zdarzyć wszystko :D. Oj będą latały Imprezy i Focusy.

 

Witam wszystkich :) Właśnie dołączyłem do ligi,a pozbieram trochę batów a co :P.Nie mam fajery,ale jakoś trzeba se dawać radę :). Pozdrawiam.

 

No cześć, szerokiej drogi, pospiesz się jeśli chcesz się załapać na klasyfikację w obecnym evencie, zostało już tylko 20 godzin. ;]

Odnośnik do komentarza

Z tego co zauwazylem to chyba 220 km/h. Rzadko kiedy dobijam do takich predkosci. Wybralem ten samochod z tego wzgledu ze ma defaultowo fajnie ustawiona skrzynie. Przelozenia sa dlugie a skrzynia elastycza takze nie trzeba tak czesto mielic biegami. Przestawilem sie na manuala takze ten szczegol byl dla mnie istotny, szczegolnie na poczatku aby ogarnac to wszystko na padzie. I tak do tej pory mi sie czasami myli i wbijam nie ten bieg co trzeba  :facepalmz: Albo za szybko wciskam przyciski jak redukuje a skrzynia nie wyrabia i w efekcie jestem na wyzszym biegu niz sie spodziewalem. Poczatki sa trudne ale mialem dosc automatycznej skrzyni jak na nawrotach nie mogla sie zdecydowac ktory bieg jest wlasciwy  :no:

 

Wlasnie Emtebe dawaj wyniki ankiety bo trza auto odpicowac  ^_^

Edytowane przez Tommy Dee
Odnośnik do komentarza

Kiedy będą wyniki z ankiety?

 

 

Wlasnie Emtebe dawaj wyniki ankiety bo trza auto odpicowac  ^_^

 

 

Panowie, nie pomyślałem :D Zrobiłem koniec ankiety na 18.06, czyli tak jak się kończy aktualny sezon :P

 

A przecież trzeba mieć czas na odpicowanie auta :D

 

Zatem... Koniec ankiety i wyniki w niedzielę. Jak na razie tylko 13 osób odpowiedziało, ale jeszcze sprawdzę czy to 13 unikatowych osób, czy ktoś może wypełniał ankietę kilka razy ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Wyniki ankiety:

 

Liczba głosujących: 16 osób.

 

XXvw46V.png

 

fM3g0A5.png

 

c8f3KKn.png

 

 

I wszystko jasne. Kolejny sezon jedziemy autami R4, a jeszcze kolejny 1980's. Potem ewentualnie ponownie 2000s i na koniec Grupa A.

 

Chyba, że coś na Wasze życzenie pozmieniamy. Ale to już po sezonie z autami R4 :)

 

Tak czy inaczej w kolejnym sezonie pojedziemy też 6 eventów, a jako bonusowy (Event 7) będzie wyścig rallycross. Krosa pojedziemy najlepszą kategorią tych aut, więc już możecie zacząć zdobywać dla nich ulepszenia :) Pamiętajcie, że w rallycross brany jest tylko pod uwagę czas ostatniego (finałowego) przejazdu. Ten wynik zapisuje się w rywalizacji ligowej, więc musicie dostać się do finału by Wasz wynik się zapisał.

 

Wspinaczki po Pikes Peak nie będzie. Ufff ;)

 

 

 

 

 

 

Klasy

 R4 (4WD) 6                37.5 %  

1980's (RWD) 5            31.3 %  

2000's (4WD) 3             18.8 %  

Group A (4WD) 2         12.5 %  

1960's (FWD/RWD)      0 0 %  

2010's (4WD) 0            0 %  

1970's (RWD) 0            0 %  

Group B (4WD) 0         0 %  

Group B (RWD) 0        0 %  

F2 Kit Car (FWD) 0      0 %

 

 

 

Pikes Peak

TAK 7                                 43.8 %  

NIE 8                                   50 %  

WSZYSTKO MI JEDNO 1    6.3 %

 

Rallycross

TAK 8                                                  50 %  

NIE 7                                                   43.8 %  

WSZYSTKO MI JEDNO 1                     6.3 %

 

 

 

 

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Ech patrzac po kolorach kropeczek ucieszylem sie przez moment ze publika wybrala Grupe B (RWD). To by byly dopiero mistrzostwa   :sweat: Mysle o odpuszczeniu kolejnego sezonu w klasie R4 bo jestem lekko w tyle jesli chodzi o inne gry, poza tym na dniach wychodzi dlugo przeze mnie wyczekiwane Mirror's Edge Catalyst takze trzeba troche odpoczac od DIRTa. Tym czasem ponizej przejazd z nocnego odcinka w Finlandii.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gratulacje za spektakularne zwycięstwo w Finlandii Tommy Dee!

 

A przy okazji chciałbym jeszcze pogratulować gieśkowi i Kaltenowi80, którzy jako jedyni wytrzymali morderczy dystans, dojechali do końca pierwszego rajdu w naszej lidze FWD i zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsca. Życzę wszystkim uczestnikom ligi, żeby w drugim evencie udało nam się spotkać na mecie w szerszym gronie i w jednym kawałku :D

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Dla porównania przejechałem sobie Flugzeugring Focusem 2001 i 2007 i drugi przejazd, mimo że nie do końca czysty, miałem o 3 sekundy szybszy. Wygląda na to, że model z 2007 jest trochę lepszy, chociaż z drugiej strony wydaje się trudniejszy do opanowania.

 

W następnym sezonie chyba trzeba będzie przesiąść się na nowszy model. Szkoda, bo Focus z 2001 bardziej mi się podoba. :)

Odnośnik do komentarza

Ja sie na jakis czas zegnam z liga aby ograc kilka innych tytulow i pchnac nieco bardziej DIRTa w singlu. Co by nie gadac ale liga troche czasu pochlania. Nie jest to bynajmniej czas stracony bo rywalizacja jest przednia i daje duzo radochy, takze jeszcze wroce sie z wami poscigac ;) 

Wrzucam jeszcze replaya z drugiego odcinka w Walii, chyba moj ulubiony rajd w calym kalendarzu. Ta szybka sekcja po wyjezdzie z lasu gdzie mozna depnac nieco mocniej jest rowniez jedna z moich ulubionych. Troche szkoda ze nie ma za wiele tego typu OS-ow, szybkich i w miare rownych, gdzie mozna by bylo sobie pozapier_alac z gazem w podlodze  ^_^ Jakas Kenya albo Nowa Zelandia jako DLC by sie przydala. Oj bral bym bez zastanowienia.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja też się nie załapałem, robiłem piąty OS gdy czas się skończył. Ale dziwna sprawa, bo chyba tylko dwie osoby ukończyły Grecję, a i tak nie ma ich w tabeli końcowej z punktami.

 

EDIT.

 

To chyba jakaś większa awaria bo strona ligi też nie działa.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...