Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz grać przez 10h, story mode zablokowany.

 

Co do trybu menadżerskiego - nic się praktycznie nie zmieniło. Menu jest ciemniejsze. Dodali wymagania typu zwiększ juniorowi overall o 10pkt i wystaw go w kilku meczach, albo uzyskaj przychód X ze sprzedaży koszulek. Oczywiście zapewne nie będzie się miało na to większego wpływu - nie sprzedaj gwiazd albo kup kogoś i tyle. Proces kupna/sprzedaży zawodników taki sam, trening, przedsezonowe tournee, po prostu wszystko po staremu. Wielka szkoda.

Edytowane przez GenzoChan
Odnośnik do komentarza

Możesz grać przez 10h, story mode zablokowany.

 

Co do trybu menadżerskiego - nic się praktycznie nie zmieniło. Menu jest ciemniejsze. Dodali wymagania typu zwiększ juniorowi overall o 10pkt i wystaw go w kilku meczach, albo uzyskaj przychód X ze sprzedaży koszulek. Oczywiście zapewne nie będzie się miało na to większego wpływu - nie sprzedaj gwiazd albo kup kogoś i tyle. Proces kupna/sprzedaży zawodników taki sam, trening, przedsezonowe tournee, po prostu wszystko po staremu. Wielka szkoda.

story mode zablokowany :( to po co ja to ściągam :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak czułem, drugi sezon pewnie w dlc albo w Fifa 18...

 

Ale to jest logiczne, że tryb będzie trwał jeden sezon. Dokładnie tego się spodziewałem. Drugi sezon nie w postaci DLC tylko w FIFIE 18 z możliwością importu save.

 

Z tego clickbaitowego artykułu nie dowiedziałem się najważniejszej rzeczy - czy ten sezon jest pełny czy nie. Czy będzie skakał co 2-5 mecz do przodu przedstawiając w cutscenkach co się z Hunterem dzieje między tymi meczami, czy da rozegrać ok 50 meczów.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

http://m.uk.ign.com/articles/2016/09/22/fifa-17-review

"we're back to the days of PES = gameplay and FIFA = presentation"

 

"A terrific story mode and improved graphics make for a better game than last year though it’s behind PES on the pitch."

No nie mysalem, ze jeszcze przyjdzie taki czas, kiedy zgodze sie z cytatem Raulosa ^^

Pogralem z 2h - podczas 1 meczu z konsola szczena wyladowala na podlodze - mam wrazenie, ze gra w singlu wyglada jeszcze lepiej niz w demie! Ta prezentacja, cala otoczka, efekty - kosmos! a jak tu wyglada mecz w nocy i oswietlenie stadionu! Pierwsze co pomyslalem, to, ze znowu trzeba bedzie sprzedac PES'a :(, no ale wtedy standardowo odpalilem tryb online, ktory ani z singlem, ani z demem nie ma za wiele wspolnego ^^.

No typowe EA - demo inne, beta inna, trial w EA Access tez pewnie bedzie inny, bo na premiere wyjdzie latka wywracajaca rozgrywke do gory nogami... xD

Zapomnijcie o prostopadlych z dema, gorne w ogole nie wchodza, z RB tylko w niektorych sytuacjach, ale mam wrazenie, ze przez nowy silnik gra stala sie jeszcze bardziej oskrytowana niz byla. Czasami zawodnicy zlapia dalna, nie potrafia wybic pilki, ktora czesto dostaje dziwnej trajektorii, bramkarze rzucaja sie nienaturalnie - no mi w tym roku w FIFE gra sie bardzo dziwnie - niby online nie wiele zmieniony od 16tki, a jakos to wszystko jeszcze bardziej sztuczne.

Wrocily rajdy napastnikami, kiwanie ze zmiana tempa w polu karnym, przewaga szybkich zawodnikow, ktorych gonimy pol boiska - chyba czas na odpoczynek od FIFY...

Na konice zagralem UT, gdzie standardowo akcje od bramki do bramki wyporzyczonymi zawodnikami, z paroma kapciami, chemia zero i ogralem 2 typow z 4,5* teamami z chemia 80, bo im akurat dzisiaj nie chodzili xDDDDDD

NIe takiej FIFY oczekiwalem...  :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...