Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos cytuje post pod którym pisze to,zachodzi prawdop ze jest...yyy głupi.

 

Dobrze, ze Ty jesteś naszą oazą i niewyczerpalnym źródłem mądrości i intelektu! JUŻ NIGDY NIE ZACYTUJĘ POSTU POD KTÓRYM PISZĘ! Nawet jak będę pisał posta i będzie zachodziła możliwość, że w tak zwanym 'międzyczasie' pojawią się nowe posty.

Proszę zgłoś mnie komu trzeba za cytowanie postów, pod którymi piszę! 

 

PS specjalnie zacytowałem Twój post, byś miał się do czego przy.je.bać w tę środę. 

nie pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

W Listopadzie :http://www.pssite.com/news/52548/konami-ujawnia-czesc-nowosci-w-listopadowej-aktualizacji-pro-evolution-soccer-2017.html

 

Konami pierwszą aktualizację gry zaplanowało na listopad. Wtedy pojawić ma się Data Pack, który uzupełni braki w piłkarskich twarzach, a także doda obiecane przed premierą stadiony.

Japoński deweloper i wydawca nie zagłębiał się dokładnie w to, jakie twarze i buty pojawią się w pierwszej aktualizacji. Zdradzono jednak, że dodane zostaną dwa stadiony - Signal Iduna Park oraz Anfield, wraz z przyśpiewką kibiców Liverpoolu "You'll Never Walk Alone". Kibice klubu z miasta Beatlesów dostaną także zestaw klasycznych strojów ich ekipy.

Oprócz tego, w informacjach wewnątrz gry Konami poinformowało, że wie o błędzie podczas importowania wielu plików za pomocą wbudowanego w grę narzędzie, który powoduje wyrzucanie z gry. Problem ten zostanie naprawiony w najbliższej aktualizacji gry i do tego momentu, firma radzi importować nie więcej niż 20 plików jednocześnie i w ramach możliwości przy większych paczkach - zapisywać plik Edit Data i uruchamiać grę ponownie.

Źródło: https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/dp/

Edytowane przez keczu78
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że jak poczekamy jeszcze ponad miesiąc na aktualizację, to jednak oprócz tych stadionów zbalansują trochę te główki. 

 

Nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą, ale duża część zawodników ma hmm.... profil osobowościowy (?), który na odpowiadających im pozycjach działa, a na nieodpowiadających im jest wyłączony. Przekłada się to na choćby na aktywność boiskową danego zawodnika w odpowiednim sektorze boiska. Np. Anchor Man skupiony jest na defensywie, właściwie nie zapuszcza się na połowę rywala, więc jak szukacie DMFa który łata nam obronę, to jest świetny wybór (ogólnie tacy zawodnicy lepiej się ustawiają w defensywie). Z tym, że taki Busquets, jako DMF tak się właśnie zachowuje, ale jak go ustawimy na CM, to już robi się bardziej randomowy (oznaczenie Anchor Man robi się szare) i ogólnie "działa inaczej". Taktyka zespołu jest ważna, TS również, ale trzeba to łączyć z odpowiednimi piłkarzami. Jeżeli gramy tylko jednym defensywnym pomocnkiem, to warto tak do dobrać, żeby nie okazało, się, że nie mamy kim bronić. Jeżeli nie chcemy, żeby nasi boczni obrońcy pchali się do przodu, to lepiej czasami postawić na takiego ze słabszymi statsami, ale tytułowanego jako defensive fullback. To nie jest tylko kosmetyka, te profile mają duże znaczenie dla tego jak się nam będzie grało.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Co to znaczy dobrych? W tym PESie serio nie potrzebujesz mieć rakiet na bokach defensywy, zawodnik z szybkością 80  da sobie spokojnie radę. Jeżeli nie liczysz na wsparcie na skrzydłach w ataku, to warto postawić na wyższego obrońcę, trochę drewniaka (ofensywne parametry mocno podbijają OVR bocznych obrońców), który lepiej sprawdzi się walce o wysokie piłki (a to jest ważne,bo przy wrzutce na dalszy słupek właściwie zawsze kryje boczny obrońca) i w roli defensora będzie po prostu lepszy niż Alba czy Bellerin. Oczywiście w ataku nim nie poszalejesz, ale to zależy od twojej taktyki (ja raczej szukam wsparcia w środku niż na skrzydłach). 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że jak poczekamy jeszcze ponad miesiąc na aktualizację, to jednak oprócz tych stadionów zbalansują trochę te główki. 

to co bylo w linku to zawartosc data pack, a nie patcha, a patch tez ma byc min. ma rozwiazywac problem crashu gry przy zgrywaniu na raz calosci OF, przybakiwali tez ze chca dac 2vs2 online

Odnośnik do komentarza

Jezu - pogralem dzisiaj w dywizje i wszystkie koszmary PESa wrocily ^^ Granie z Barca, Realem i innymi cyborgami jest fatalne, biorac te zespolu odczuwam 0 fanu - konsola wszytsko robi za nas, do tego co akcje pada bramka. Po batach Lazio wzialem Barce i nie przegralem zadnego meczu - w sumie nie dziwne, jak mozna wtedy strzelac z kazdej pozycji - strzaly z RB jak w starych pesach, pilka ledwo sie toczy, ale i tak wpadnie.

Ogolnie widze, ze w tym roku standadowo mamy 2 tryby - granie ze znajomymi, albo MYClub, ktory pewnie lada dzien bedzie free to play...

Odnośnik do komentarza

no w sumie jedynie tylko MyClub i ze znajomymi gram - bo innych trybow dla mnie nie ma (granie ML z konsola bylo fajne z 20 lat temu)

Gameplay jest naprawde w porzadku - pod warunkiem ze nie grasz topami - ale sama gra bieda w oczy szczypie - z 2 strony FIFA sie z lekka przejadla i choc moge ja miec po kosztach ciagle sie waham...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

od zawsze z ciebie fifowiec wiec sam siebie nie oklamuj

 

ja wiedzialem co dostane bo to bylo logiczne co dostaniemy, gameplay jest rewelacyjny, a wiadome od stu lat jest, ze pesy nadaja sie tylko do myclub i grania kanapowego lub w sieci w ziomkami

 

choc tryby offline mnie nie interesuja to jednak tez oddam honor, ze w tej edycji troche te AI jednak przebudowali i przynajmniej w tych meczach co gralem z konsola to tego chamskiego oszukiwania i god mode konsoli nie odczulem

Odnośnik do komentarza

Figo? To byłoby serio dziwne gdyby akurat jako legendę Barcelony w porozumieniu z samą Barceloną (już widzę jak w Katalonii płoną stosy PESów ). Niech dadzą Dutruela i np. zadanie za 100000GP "wygraj 2 mecze z rzędu do zera". Mega trudne, bo wystarczyłoby, żeby rywal kopał w kierunku bramki.

 

Szkoda tylko, że Larsson nie ma statsów z czasów gry w Celticu. 

 

Mi dzisiaj wpadł Reus, fajowy grajek, ale właściwie mi niepotrzebny (za mocny na mój skład, więc wychodzi z Ramosem tylko jak gram te competitiony online, bo wtedy i tak trzeba wystawić możliwie najmocniejszy skład). Jak by mi taki Coman, Martial, Chamberlian, Kouyate itp. powpadali, to byłoby bosko, ech...

Odnośnik do komentarza

ja mam elegancki pod moj styl sklad na trzy gwiazki (skrzydla cuardado,walcott, atak hulk, pomoc rafinha i koke, na dmf pogba) - sila druzyny 1649 czyli idealnie na styk bo punkt wiecej i juz zalicza do grona czterech gwiazdek wiec musze zaczynac ostro wstawiac drewna na lawke rezerwowa by zbic bo jak mi pilkarze podleveluja to przekrocze :P

Odnośnik do komentarza

Ja gram na dwie gwiazdki do momentu aż będą miał na tylu solidnych zawodników, żeby wystawić trzy równorzędne jedenastki i wchodzę na trzy gwiazdki. Trzy bo potrzebuję zapasu, żeby w razie złej formy móc kim łatać. Przez to, że teraz forma większości piłkarzy jest losowa, to obstawianie drewnami ławki może się zemścić. Rada jest taka: możliwe jak najszerszy skład, żeby móc wybierać tylko wśród tych których forma jest aktualizowana w danym tygodniu i oczywiście taka która daje duże szanse na dobrą formę (czyli A i B).

Odnośnik do komentarza

U was też podczas gry na dwa pady, a dokładnie po rozegraniu meczu i wyjściu do menu wyskakuje taka informacja, że użytkownik drugiego kontrolera "nie może korzystać z zawartości wygenerowanej przez innego użytkownika" czy coś takiego? Mowa oczywiście o sejwach, w tym plik edit ze strojami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...