Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Smutne, że ta gra jest taka nie doceniona bo biję fifę pod względem gameplayu na głowę ale brzydkie menusy, braki licencyjne itp. robią swoje. Konami w końcu przestanie inwestować w Ligę Mistrzów bo dojdą do wniosku, że to i tak się nie zwraca i może być jeszcze gorzej. Niestety PES 2017 to gra genialna ale Konami to jedno wielkie bagno obecnie i jest jak jest.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Może nie wszystko bo strzeliem z 3 bramki z ok 30 m na 50 meczy ale to mało, jedną z woleja z pierwszej, raz finezji za kolnierz, a jedna to bramkarz po bombie wbił sobie do bramki futbolówkę , ale to mało, kiedyś lubiłem czasem przypie...lić z daleka nawet obrońcą, teraz to raczej mniej kuszące ze względu na małą skuteczność, próbowaliście strzelać na adwanched czy z manuala, może potrzeba pokombinować, Konami lublił chować takie smaczki w grze

Odnośnik do komentarza

Podstawowym składem my Club bez żadnej gwiazdy mam team spirit 98. Ale jak tylko wrzucę tam kogoś lepszego to drastycznie spada. Jest jakiś złoty środek czy po prostu im większe drewniaki tym wyższy team spirit? Rozumiem, ze ma to spory sens by każdy nie grał samymi gwiazdami. Ale u mnie jest tak ZA KAZDYM RAZEM, nawet gdy srebrnego grajka wrzucam za brązowego na prawidłową pozycje.

Masz za dobrych graczy i za.slabego menadżera, każdy maneger ma pkt jakie może udźwignąć, jeśli ma np 300 pkt i twój skład ma 350 to team spirit gwałtownie spada.

Jest sposób aby danemu managerówi dać więcej pkt ale lepiej jest kupić sobir typa z team management (chyba tak się to nazywa) powyżej 400.

Kup sobie lepszego menadżera moja rada z 400+

Przy niskim ts nie da się grać,bo AI zostawia takie dziury w obronie, że masakra

Odnośnik do komentarza

Nie mówię o aż takim spadku, managera mam wystarczającego. Gdy przekroczę jego punkty to ts spada do 8. Tak bym nawet nie grał. Chodzi o to że każda zamiana pojedynczego piłkarza na lepszego powoduje spadek ts o od 1 do kilku punktów. Nigdy nie rośnie a rzadko zostaje taki sam. Wrzucając do składu Neymara, Krossa, Vardego i jeszcze kilku srebrnych za brązowych Ts z początkowego 98 spada do 81

Odnośnik do komentarza

no zawsze tak jest, obojetnie kogo nie zmienisz jak wprowadzasz do skladu kogos nowego to TS spada bo jest niezgrany z reszta ekipy i taktyka trenera

 

to nie jest tak, ze raz wysoko nabite TS jest juz takie caly czas - kazda roszada w skladzie, zmiana menadzera itp ma na to wplyw

 

po kilku meczach nabija sie znowu

Odnośnik do komentarza

Bo w rzeczywistosci tak czesto wpadaja bramki z ponad 30m.

z 30 nie, ale z za szesnastki padaja czesto. I tak gra powinna byc zbalansowana, ze ty musisz wyjsc do przeciwnika bo jak nie to ci przywali gola z 25 metra. A tak lepiej cofnac sie w 16 bo i tak rywal ma marne szanse na gola. W Fifie 16 sporo razy zostalem skarcony: "aha jest za szesnastka, nie wpadnie" i kur.wa gol.
Odnośnik do komentarza

Niestety w myclubie od 3 lat za mało GP się zgarnia w stosunku do tego ile trzeba wydawać.

Mogli by np.: obniżać wymaganą ilość GP po każdym przedłużonym kontrakcie zawodnikowi, albo wprowadzić jakiś stopień lojalności zawodnika - im bardziej lojalny tym na więcej meczów można przedłużyć mu kontrakt, startujemy od 10 meczów, a może powiedzmy mogłoby być max 20.

 

Jak nie dają bonusów na inboxa w postaci GP, to mega ciężko (grając normalnie, a nie to chore farmienie na amatorze z podawaniem do bramkarza!) jest w ogóle uzbierać na cokolwiek...

 

Ja mam team 3 gwiazdkowy i 90% tego co zarabiam to muszę wydać na kontrakty zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...