Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest, u jednych działa u innych padaka. Ja niestety pozbylem się PESa i PS4 na rzecz Xbox One i Fifa 17

Konami od 2 lat robiło wszystko aby mnie zniechęcić do swojej gry :)

Problemem jest fakt, że gdy mamy laga to AI w PES dostaje wylewu krwi do mózgu i nic nie da się ugrać .

W innych grach jak Fifa gra na lagu zacina, ale działa "poprawnie" .

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Ja po zmianie portów w głównym menu chodzi jak offline,

Ja (pipi)e kompletnie zrypali to przyznawanie ratingu, ogralem jakiś Januszy na początku gierki i wyskoczyłem koło 700 rating i tan każdy ale to praktycznie każdy wali w chuya z pilkami.

Mają team lvl 4-5 na boisku a na ławie jakieś ciecie po 50 ovr, to jest (pipi)a skandal że konami nie potrafi tego naprawić,przez te lata.

Żeby nie trafiać na tych oszustów, podnioslem swój lvl do piątego. Moje grajki z 75 ovr średnio ,z hamsikiem,messim,silva nie muszę chyba pisać jak to się kończy, jak ziomki mają takie składy,że bania mała.

Ciężko mi w ogóle na tym ratingu stworzyć dogodna sytuację jak ba ataku jest jakiś Denis z 75 ovr a wokół niego w 50% meczach ramos i reszta dobrych obrońców.

Odnośnik do komentarza

Panowie powiedzcie mi jak działa multiplayer w tym roku ?? Da się normalnie pograć czy tak jak zawsze w serii lagi i tyle??

Jedynie wyszukiwanie przeciwnikow mogloby dzialac szybciej - w FIFA chlopy przez ten czas 2 razy zdaza wyjsc na murawe, no ale z 2 strony tam pewnie gra znacznie wiecej ludzi.
Odnośnik do komentarza

Miałem dzis czas by poczekac, az wyszuka na lvl polaczenia 5 i rzeczywiscie lagow nie mialem. ale to byl rankingowy na nie rankingowych wogole nie znalazlo na lvl 5. dwa mecze pyknalem raz ja napoli z realem udalo sie zremisowac, ale przeciwnik napieral ostro widac roznice druzyn, drugi raz wzialem juve, bo w napoli milik forma w dol, a przeciwnik totenham i wygrana.

co chce powiedziec: jak nie ma lagow gra jest naprawde spoko, polecam. minusem sa przegiete druzyny, bo jak daja duzy pressing to ciezko nawet czasem pilke wybic przy przejeciu w obronie.

Odnośnik do komentarza

Miałem dzis czas by poczekac, az wyszuka na lvl polaczenia 5 i rzeczywiscie lagow nie mialem. ale to byl rankingowy na nie rankingowych wogole nie znalazlo na lvl 5. dwa mecze pyknalem raz ja napoli z realem udalo sie zremisowac, ale przeciwnik napieral ostro widac roznice druzyn, drugi raz wzialem juve, bo w napoli milik forma w dol, a przeciwnik totenham i wygrana.

co chce powiedziec: jak nie ma lagow gra jest naprawde spoko, polecam. minusem sa przegiete druzyny, bo jak daja duzy pressing to ciezko nawet czasem pilke wybic przy przejeciu w obronie.

Dlatego polecam granie na 2-3 gwiazdkowe teamy w MC.

 

Ktoś tutaj pisał, że PES stracił pod względem oddania indywidualności piłkarskich, ale im więcej się gra tym bardziej czuć różnicę pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Napisałbym, że bardziej niż kiedykolwiek. Przez to, że gra poszła w kierunku defensywy, każdy dobry drybler jest na wagę złota, silni i wysocy zgrywający są mi bardziej potrzebni niż uprzednio. Nie przykłada się też aż tak bardzo uwagi do tego, żeby wystawiać możliwie jak najszybszych piłkarzy, ważne są też inne ich cechy. Przez utrudniony drybling szybki, ale słaby technicznie piłkarz jest właściwie bezwartościowy, najlepsza jest równowaga pomiędzy tymi atrybutami. Jeżeli macie szybkiego i dobrego technicznie skrzydłowego, to nadal można robić jesień średniowiecza z obrony rywala.

Długie lagi działają właściwie tylko wtedy kiedy mamy wysoko ustawioną obronę ( a i tak jest to dosyć trudne). Ostatnio testowałem z kolegą i jak w pierwszych meczach udało mu się ze 2-3 razy takie zagranie, tak po cofnięciu linii obrony zawsze, ale to zawsze obrońca przerywał to w powietrzu albo deptał jego napastnika kiedy ten przyjmował piłkę. Trójkąt z L1 przydaje się więc najbardziej kiedy uprawiamy grę pozycyjną i z 25-30m od bramki lekko wrzucamy do wchodzących w pole karne zawodników. Barcelona nie tylko na okładce...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...