Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi



pistolet jest dobry na większe odległości, ale trzeba troche ammo wpadkować. Korzystaj koniecznie ze spowalniania czasu, bo daje to dużą przewagę i teleportacja niewiele im da. Ja pakowałem na początku tylko w drzewko Security i upgrejdy broni w pistolecik, shotgunowi w pierwszej kolejności w moc i ilość ammo i mało kto mi podskoczy a gram na wyższym poziomie z tymi dodatkowymi utrudnieniami. CZasem warto zalepić wroga i obskoczyć go z kluczem po łbie w bullettime, też daje rade.

Wieżyczki rzeczywiście są cieńkie i na mimiki się przydają ewentualnie na nic więcej. W ostateczności je naprawiałem.

 

CZemu skradanie jest popsute? 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie była po pewnym czasie za łatwa. Trzeba kombinować, przemykać jeśli można, szukać różnych wejść, lizac sciany za itemami. Nie musisz zabijać każdego przeciwnika jakiego spotkasz. Na początku bywa trudno, ale na akcję: spowolnienie czasu i blisko w ryj z shotguna nie ma mocnych, przynajmniej nie od razu.

 

Jestem ciekaw jakie płacze się zaczną jak spotkacie

 

Nightmare

XD

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trudno nie było, ale irytująco. Zaczniesz strzelać z gloo, to zaraz zwali ci się ekipa z sąsiedniego pokoju i tyle ze skradania. Ostatnie godziny w tej grze to po prostu przebiegałem, bo:

a) strzelanie nie jest satysfakcjonujące i wkurza to ciągłe teleportowanie wrogów, a jeszcze połączyć to z respieniem się przeciwników to jest wybuchowy miks

b) nie ma żadnych korzyści z walki z nimi, bo surowców i tak jest aż nadto

 

W ogóle to AI jest tępe i dlatego dali im teleporty

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

To strzelanie jest niesatysfakcjonujące czy nieefektywne ? Zdecydujcie się w końcu bo gadacie o czymś innym. 

 

Osobiście lubię immersive simy - Bioshocki czy Deus Exy przechodziłem z przyjemnością i nauczyłem się, że trzeba kombinować a nie pruć na ślepo jak w doomie. 

W Preyu miałem podobne odczucia co Plugawy, z czasem gra stawała się za łatwa. Dbając o surowce i myszkując każdy zakamarek nigdy nie czułem braku amunicji. Nie mówię, że obyło sie bez wczytywania gry ale nie przypominam sobie by jakaś obmyślona taktyka nie zadziałała. Czasem było trudno, przeciwnicy bywali nader wytrzymali ale dobrze się grało.

26 minut temu, Plugawy napisał:

Jestem ciekaw jakie płacze się zaczną jak spotkacie

  Ukryj zawartość

Nightmare

XD

Jak zobaczyłem go pierwszy raz chyba miałem większy zawał niż przy Re2make :D

Odnośnik do komentarza

Ja się często wspomagałem wieżyczkami przy większych starciach, szczególnie z początku gry było to bardzo pomocne. A przy spotkaniu właśnie 

Spoiler

koszmara

to miałem już nieźle dopakowaną postać perkami i bronie tak więc nie było żadnych problemów. 

 

Fajna ta giera była, ciekawe czy będzie jakaś dwójeczka. 

Odnośnik do komentarza

U mnie z Prey było jak z Rage na ps3. Brat pierwszy się jarał jak grał, co u mnie nie wiedzieć czemu studziło zapał do tej gry i na początku średnio mi to podchodziło. Rage nawet odstawiłem na jakiś czas, ale za drugim razem wleciała platyna i 3 razy grę przeszedłem. Prey ogrywane niespiesznie z czasem nade mną zapanowało, że natłukłem 41h i zaczałbym od nowa gdybym nie dostał GoWa. Do tego ta świetna okładka.

Odnośnik do komentarza

Czy jak znalazlem shotguna to moge go ze spokojem upgradować czy z czasem dostanę lepszą wersję? 

 

Jak moge ulepszyć combat focus? Bo wiem ze mozna.

 

Sterowanie, celowanie, caly aspekt konfrontacji z mimikami to słaby żart ale gram dalej bo cała reszta robi robotę.

Odnośnik do komentarza

Nie ma lepszych modeli giwer, możesz ulepszać tego shotguna. To chyba i tak jedna z lepszych broni.

50 minut temu, Figaro napisał:

Jak moge ulepszyć combat focus?

Masz przecież drzewko ze skillpointami. Potrzebujesz do tego neuromodów. Sporo się tego wala po stacji, a jak znajdziesz plany, to można też samemu robić.

 

a nie, sory, przypomniało mi się. Za jakiegoś questa dostałem złoty pistolet, więc możliwe, że shotgun też ma jakaś odrobinę lepszą wersję ;p

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...